Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bestian

Rozwalają mnie kobiety samotne z dzieckiem, bo szukają sponsora a facet bogaty ma w d0pie jej bękarta i woli wolną kobiete

Polecane posty

Gość Bestian

Panienki które są same i maja dzieciaka to szukaja koniecznie ustawionego goscia... , normalnego fajnego przecietnego to olewaja z miejsca bo przeciez on nie utrzyma jej i jego gn0ja.... , tylko sprawa wygląda tak ze ci konkretniejsi i bogaci to mają w d0pie jakies samotne matki, po co im adoptowac cudze? Jak mogą bez problemu wyrwac fajne bez dziecka i ewnetualnie z nia dopiero robic brzdąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, sama zauważyłam, że rzeczywiście są takie kobiety. Nawet kiedyś miałam taką koleżankę, ale szybko po prostu zerwałam z nią kontakty. No niestety tak jest, że niektóre kobiety nie chcą być samodzielne i same na siebie zarabiać tylko szukają ustawionych gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

tak jak nie znajdą takiego faceta to szukają gościa co też ma jakiegoś już bachora z poprzedniego związku bo taki facet nie ma problemu że kobieta ma jakieś dziecko bo sam też ma jakieś , moim zdaniem powinny sobie szukać od razu takiego a nie tracą czas , na szukanie faceta który nie ma dziecka i będzie wychowywać nie swoje dziecko. sporo facetów za nic w świecie by nie chcieli wychowywać nie swojego dziecka, a sporo kobiet oszukuję że dziecko które przychodzi na świat jest kochanka ponoć co 5 facet nie wychowuje nie swoje dziecko tylko kochanka twojej żony smutne ale prawdziwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

A kobiety mają w d0pie roszczeniowych nieudaczników. I tyle. Po co sie zastanawiasz nad sprawamiz które ciebie nie dotyczą? Zajmij się lepiej tymi, które Cie dotyczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh

Jakąś zazdrość tu czuć od panienek bezdzietnych na kilometr... a co Ci do tego, że matka z dzieckiem szuka sobie takiego faceta jakiego ona chce jaki jej się podoba? Gdy ludzie wpadają sobie w oko to nie mają napisane na czole "mam dziecko" lub "jestem sam". Śmieszne mi się wydawają te dywagacje powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

masz rację człowiek ma prawo do własnych preferencji i nie można mu tego zabronić. przykład ktoś jest hetero nie możesz komuś na siłę wmawiać że ma latać za chłopakami i stać się homo bo ty tak uważasz że będzie dla niego lepiej, od zawsze mimo wszystko osobie której chcemy się spodobać, chcemy się najlepiej sprzedać dlatego często kobiety z dzieckiem ukrywają fakt że takie mają, a jak się chłopak dowie ma prawo odejść, bo też ma prawo do szukania partnerki która nie ma dziecka na koncie, moim zdaniem temat bez sensu po co się rozwodzić na tym czy się ta kobieta sparzy szukając faceta lub nie to już jej problem nie nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteście jeszcze mlode i glupie i nic nie wiecie o życiu. W poniedzialek szkoła to weź się jedna z drugą za naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ojej, straszne, nie zasnę dzisiaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

masz rację człowiek ma prawo do własnych preferencji i nie można mu tego zabronić. przykład ktoś jest hetero nie możesz komuś na siłę wmawiać że ma latać za chłopakami i stać się homo bo ty tak uważasz że będzie dla niego lepiej, od zawsze mimo wszystko osobie której chcemy się spodobać, chcemy się najlepiej sprzedać dlatego często kobiety z dzieckiem ukrywają fakt że takie mają, a jak się chłopak dowie ma prawo odejść, bo też ma prawo do szukania partnerki która nie ma dziecka na koncie, moim zdaniem temat bez sensu po co się rozwodzić na tym czy się ta kobieta sparzy szukając faceta lub nie to już jej problem nie nasz.

Szkoda że w drugą stronę osobom Homo można tak wmawiać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Szkoda że w drugą stronę osobom Homo można tak wmawiać xD

Homofobòw spalic na stosie.  Razem z rasistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrege
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Homofobòw spalic na stosie.  Razem z rasistami.

ty nietolerancyjny smieciu...

chyba na odwrot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettka

Jak ktoś może wyrwać ładną i bezdzietną laskę to nie zakłada takich tematów i sobie głowy dzieciatymi nie zawraca. Przyznaj się autorze, to było tak: "żadna mnie nie chce, to może chociaż samotna matka będzie wystarczająco zdesperowana, dalej nic? A to napiszę na forum że nikt ich nie chce to może któraś wpadnie w takie kompleksy że nawet na mnie poleci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ludzie z bagażem niech będą dla ludzi z bagażem.

Sama bym nie chciała faceta z dzieckiem z poprzedniego związku/rozwodnika. Trzeba udawać, że się tego bachora lubi poza tym w takiej relacji zawsze będzie się "przewijać" była ze względu na dziecko.  Wystarczy, że się pokłócicie a on pójdzie się pocieszać do byłej i żalić na Ciebie ...i może znowu coś zaiskrzy między nimi.

dlatego też rozumiem wolnych facetów bez bagażu, którzy by w taki układ wchodzić nie chcieli. 

Masz dziecko/ jesteś po rozwodzie ? Szukaj kogoś o podobnej sytuacji do Ciebie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowaaaaa

moim zdaniem nie ma reguły.

mam koleżankę dentystkę...młoda, ładna, wykształcona....z dzieckiem, świeżo po rozstaniu. Faceci się za nią uganiają, nie tylko tacy po rozwodzie i co sami mają dziecko. Laska jest sama w stanie zadbać o siebie i dzieciaka więc aspekt jakiegoś sponsorowania odpada. Ona nie ma problemu i nie bedzie mieć problemu ze znaleźieniem fajnego, nawet wolnego faceta bez zobowiązań.  

co innego jakaś nieudaczna panna co nie ma nic do zaoferowania poza dhooopą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

tak tylko ile taki facet z nia pomieszka normalny i bez dzieci. Juz nie badz smieszna przespi sie z tak kilka razy moze bedzie do niej wpadac co jakis czas ale i tak bedzie szukac normalnej bez dzieci i przy pierwszej okazji da twojej dentystce kopa w 4 litery 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość grettka napisał:

Jak ktoś może wyrwać ładną i bezdzietną laskę to nie zakłada takich tematów i sobie głowy dzieciatymi nie zawraca. Przyznaj się autorze, to było tak: "żadna mnie nie chce, to może chociaż samotna matka będzie wystarczająco zdesperowana, dalej nic? A to napiszę na forum że nikt ich nie chce to może któraś wpadnie w takie kompleksy że nawet na mnie poleci".

Żeby wyrwać piękną bezdzietną pannę to trzeba być albo mega przystojnym albo mega bogatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
57 minut temu, Gość gość napisał:

Żeby wyrwać piękną bezdzietną pannę to trzeba być albo mega przystojnym albo mega bogatym.

No ale to chyba oczywiste, ze skoro chcesz towar deficytowy to sam musisz być wyjątkowy? Proste jak budowa cepa. Dlaczego piękna bezdzietna młoda kobieta miałaby brać jakieś scierwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×