Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gaba

5 dni spóźniona miesiączka

Polecane posty

Gość Gaba

Hej Kobitki,

zazwyczaj mam regularne cykle, co 25/26 dni dostawałam miesiączki, jedynie w lipcu spóźnił mi sie 6 dni. Współżyje z chłopakiem, używamy prezerwatyw, nie mieliśmy na 99% żadnej sytuacji, która mogłaby spowodować ciaze, ale z paniki i dla pewności zrobiłam test 2 dni temu, który oczywiście wyszedł negatywny. Od 5 dni boli mnie podbrzusze, piersi, plecy i czasem nawet pochwa. Od wczoraj zaczęłam pic krwawnik, wypiłam piwko na rozrzedzenie krwi, biorę gorące prysznice, uprawiam seks bo ponoć to tez pomaga i nic... miesiączki nadal brak, dzisiaj juz 5 dzień spóźnienia. Miałyście kiedyś taka sytuacje? Co to moze być, co mam robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Idź do lekarza

Za 9 dni mam umówioną wizytę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiko

Stresujesz się i okres nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

5 dni to jeszcze nie tragedia, no chyba że jest ryzyko ciąży, mnie od lat służy taki tester komputerowy którym sprawdzam cykle i wiem kiedy mam owulację komputer bada lh , temperaturę i jeszcze inne parametry, pomógł mi zajść w ciążę a teraz pomaga w anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przyczyn spóźniającej się miesiączki może być wiele. Najlepiej mieć sprawdzonego ginekologa, do którego zgłosimy się z naszym problemem. Jeżeli mieszkacie w Poznaniu to polecam wam chojnicki.com.pl Na nim można w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Z tego co piszesz to ciąża raczej wykluczona. Chociaż ja po jednej stresowej sytuacji z gumką która pękła, to teraz jestem na tabletkach belara i mam spokój i skuteczne zabezpieczenie. Sam stres może opóźniać miesiączkę, podróż, infekcja. Mam nadzieję, że lekarz znajdzie przyczynę i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla

też stosuję tabletki i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla

też stosuję tabletki i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trosaa

gumka to za duży stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×