Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek

Dalibyście komuś kasę na leczenie jego psa, bo psa zaniedbał

Polecane posty

Gość Darek

i teraz potrzebny jest zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

i to jeszcze chce drugie tyle co potrzeba. 😄 😄 Chyba frajerów szuka. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przed świętami wszystko jest możliwe. Nawet sfałszowane faktury od weterynarzy wstawiają do zbiórek żeby tylko kasa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dziś zbiera na leczenie a jutro będzie zbierać na jedzenia dla psa. po co łożyć na własnego zwierzaka skoro dadzą naiwni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Od tego są fundacje, niech się taka osoba zgłosi do fundacji z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dalabym. Jesli ktos zaniedbuje zwierze to bedzie je nadal zaniedbywac. Dawanie kasy nie jest tu zadnym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Od tego są fundacje, niech się taka osoba zgłosi do fundacji z problemem.

Fundacja to zabrałaby psa jak jest zaniedbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja też bym nie dała i jeszcze zgłosiłabym taką osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

można dać komuś jak zwierzak miał wypadek nie z winy właściciela ale nie jak zaniedbuje litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Leczyć zwierzę a kosztami obciążyć właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
4 minuty temu, Gość sceptyk napisał:

Leczyć zwierzę a kosztami obciążyć właściciela.

Właściciel chce sam leczyć ale chce też kasę od ludzi na to leczenie 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma obowiązku posiadania psa. Nie stać ciebie to nie bierz psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

wszędzie tylko daj daj i daj. a mi kto da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już jedna zbierała na tabletki odkleszczowe dla swoich psów i ludzie jej wpłacali, a później okazało się, że psy trzyma w takim syfie, że jej wszystkie zabrali, jak TOZ do niej wparował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk
44 minuty temu, Gość Darek napisał:

Właściciel chce sam leczyć ale chce też kasę od ludzi na to leczenie 1200 zł.

Kosztowne to leczenie, wierzę, że sprawia komuś trudność taki wydatek.  Gdybym znała właściciela i psa to mogłabym dorzucić jakieś 50zł.  W innym przypadku niech się zwróci do fundacji, mają konto do wpłat i można zaznaczyć na czyje leczenie są przeznaczone pieniądze. Tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
20 minut temu, Gość sceptyk napisał:

Kosztowne to leczenie, wierzę, że sprawia komuś trudność taki wydatek.  Gdybym znała właściciela i psa to mogłabym dorzucić jakieś 50zł.  W innym przypadku niech się zwróci do fundacji, mają konto do wpłat i można zaznaczyć na czyje leczenie są przeznaczone pieniądze. Tak to działa.

Ale samo leczenie kosztuje mniej o połowę to właścicielka chce 1200 zł chyba tak na wszelki wypadek żeby jej nie zabrakło i jeszcze coś zostało gdy znów zaniedba psa i trzeba będzie leczyć. Od siebie nie zamierza dołożyć nawet jednego grosza na leczenie własnego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk
5 minut temu, Gość Darek napisał:

Ale samo leczenie kosztuje mniej o połowę to właścicielka chce 1200 zł chyba tak na wszelki wypadek żeby jej nie zabrakło i jeszcze coś zostało gdy znów zaniedba psa i trzeba będzie leczyć. Od siebie nie zamierza dołożyć nawet jednego grosza na leczenie własnego przyjaciela.

Chcieć może, właściwie może chcieć nawet 5 tys, kto jej zabroni? Jak zwierzę jest zaniedbane to zgłosić do Animalsów albo odpowiednich służb.  Sam pies sobie nie poradzi a nie można pozwolić by niepotrzebnie cierpiał,  trzeba stanąć w jego obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgvgvf
14 minut temu, Gość Darek napisał:

Ale samo leczenie kosztuje mniej o połowę to właścicielka chce 1200 zł chyba tak na wszelki wypadek żeby jej nie zabrakło i jeszcze coś zostało gdy znów zaniedba psa i trzeba będzie leczyć. Od siebie nie zamierza dołożyć nawet jednego grosza na leczenie własnego przyjaciela.

czyli dopóki nie uzbiera kaski to pies będzie cierpiał? tylko do zgłoszenia się kwalifikuje taki właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgvgvf
14 minut temu, Gość Darek napisał:

Ale samo leczenie kosztuje mniej o połowę to właścicielka chce 1200 zł chyba tak na wszelki wypadek żeby jej nie zabrakło i jeszcze coś zostało gdy znów zaniedba psa i trzeba będzie leczyć. Od siebie nie zamierza dołożyć nawet jednego grosza na leczenie własnego przyjaciela.

czyli dopóki nie uzbiera kaski to pies będzie cierpiał? tylko do zgłoszenia się kwalifikuje taki właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Ponad połowa społeczeństwa "leci na ofiarę"...ci bardziej leniwi nie na swoją...

Sik!

😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby mnie było stać to tak ale na pewno nie na ślepo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie nie i jeszcze raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dałabym tylko osobie która przygarnęła chorą znajdę na tymczas i zbiera na jej leczenia a później poszuka dobrego domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaasu

Pod warunkiem ze to ja towarzysze u weta i wiem za co place, do lapy kanalii nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja gdy znalazłam chorego psa to wyleczyłam za własne pieniądze choć tanio nie było, a nie żebrałam i wyłudzałam od ludzi pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????

Jak można żądać od kogoś pieniądze na leczenie własnego psa? To już chamstwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee

jeszcze trochę a będą zbierać na papier toaletowy bo nie mają czym dopy podetrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee

jeszcze trochę a będą zbierać na papier toaletowy bo nie mają czym dopy podetrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Puszczają te psy, nie pilnują, gubią i nie dbają, a później pieniądze na te psy zbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA

 

10 minut temu, Gość Ona napisał:

Puszczają te psy, nie pilnują, gubią i nie dbają, a później pieniądze na te psy zbierają.

Znam taką co psa samego wypuszczała i biegał tak po ulicy ile chciał i gdzie chciał aż go samochód potrącił. Babsko wrzasku narobiło i zbiórkę w necie zrobiło na ratowanie pieska potrąconego przez pirata drogowego według jej pustego łba ale że pies cierpiał przez jej nieodpowiedzialność nie potrafiło babsko zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×