Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Rycerz zakonu Vichy

W krainie Sensum Mare

Polecane posty

Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Hania Głowacka wrzuciła na insta screena, gdzie deynn wypowiada się na temat filmu kacpiego. Deynn twierdzi że Kacper pisał do skin79 o współpracę i gratisy wzamian za recenzje, ale jej nie nawiązał więc atakuje 😆😆😆😆😆

Oj kacpi kacpi kiedy ty nabierzesz rozumku 

Recenzję zrobił za darmo to trzeba mu przyznać.

Ale wychodzi z niego jad na tych filmach, że szok.

Gość gość

Kacproboty zostały aktywowane bo widzę ciągle jakieś profile potworzone co krzyczą w komentarzach na youtube, że kremy Deynn mają złe składy.

Gość Ogon

Ciśniecie mu tu po wyglądzie, ale sorry, nikt sobie aparycji nie wybiera, wy też nie. Akurat faceci mają gorzej od kobiet jeśli chodzi o image, bo nie ma zbyt wiele miejsca na eksperymenty, więc obrażanie go za wyglad jest poniżej pasa. 

Gość gość

Kacper myli sól z SLS 😂😂😂  napisała o tym hania Głowacka na insta

Gość Luna
39 minut temu, Gość Ogon napisał:

Ciśniecie mu tu po wyglądzie, ale sorry, nikt sobie aparycji nie wybiera, wy też nie. Akurat faceci mają gorzej od kobiet jeśli chodzi o image, bo nie ma zbyt wiele miejsca na eksperymenty, więc obrażanie go za wyglad jest poniżej pasa. 

Kaci ciągle zgłasza posty gdzie piszemy o nim prawdę jeśli chodzi o treści, zachowanie, więc ostatecznie zostaje temat do śmieszkowanie z jego wyglądu, może w te kwestii ma większy dystans do siebie 😂 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Luna napisał:

Kaci ciągle zgłasza posty gdzie piszemy o nim prawdę jeśli chodzi o treści, zachowanie, więc ostatecznie zostaje temat do śmieszkowanie z jego wyglądu, może w te kwestii ma większy dystans do siebie 😂 

wygląda na takiego co nie ma dystansu do niczego, co jego dotyczy ale to wszystko wina substancji  okluzyjnych , oczywiście  😄

Gość Gość

A o czym Hanka nie pisze jak robi za bota reklamowego i samarite jej placi

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przynajmniej mówi co jest we współpracy w przeciwieństwie do pewnego pana....

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kosmitologowi płacą sklepy i żeby więcej sprzedać, to potrafi nawet wmawiać widzom, że zna skład lepiej niż producent.

Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj Kacper nie smutaj, że tobie nikt za reklamę nie chce płacić.

Gość XoX

Dermatolog bije wszystko na głowę 🚀 odleciał całkiem. nie mam pojęcia kto moze w to uweirzyć, to jest tak absurdalne, że przewyższa wszystko co do tej pory słyszałam/czytałam.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość XoX napisał:

Dermatolog bije wszystko na głowę 🚀 odleciał całkiem. nie mam pojęcia kto moze w to uweirzyć, to jest tak absurdalne, że przewyższa wszystko co do tej pory słyszałam/czytałam.

Nie wybrzydzaj, o tych wszystkich rewelacjach dowiedział się jak robił  kosmetologię  😄  od wielu lat ma okluzję,  używa retinolu a jego wieczorna rutyna to szczera dawka wiedzy  więc przechodzi coraz większą grawitację 😀   Oprócz grawitacji dopada go też pomroczność jasna  dotycząca wielu kosmetyków, miedzy innymi zachwalanego i rekomendowanego przez siebie  jakiś czas temu clarins oraz innych "morderczych" lub "syfiatych" produktów . Czekamy teraz  na całą prawdę w jego wydaniu - bez  ściemy, o cudzie nad cudy Estee Lauder ...

Gość Gość

on cały czas siedzi na socialach, jakim cudem ma czas na jakąkolwiek prace???

Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

on cały czas siedzi na socialach, jakim cudem ma czas na jakąkolwiek prace???

To jego praca

Fejkowe konta same się nie zrobią.

Gość mela
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Kacper myli sól z SLS 😂😂😂  napisała o tym hania Głowacka na insta

Ta hanka  jest tłusta hahahah upasła sie to jej cyce urosly i mysli ze jest seksi, ale moja 50 letnia matka ma lepsze cialo od niej, przyjrzyjcie sie jaki ma bęben na nieretuszowanych instastories lub zdjeciach.tylko rece i nogi szczuplejsze a caly korpus jak wielka beczka.Obrzydliwe jak mozna tak wygladac. jeszcze te oczy wciska kit ludziom ze ma taki kolor i tylko „delikatne soczewki polepszaja” a tak naprawde te soczewki maja obwody kolorowe i zmieniaja totalnie oko. hipokryzja maxxx

Gość gość
1 minutę temu, Gość mela napisał:

Ta hanka  jest tłusta hahahah upasła sie to jej cyce urosly i mysli ze jest seksi, ale moja 50 letnia matka ma lepsze cialo od niej, przyjrzyjcie sie jaki ma bęben na nieretuszowanych instastories lub zdjeciach.tylko rece i nogi szczuplejsze a caly korpus jak wielka beczka.Obrzydliwe jak mozna tak wygladac. jeszcze te oczy wciska kit ludziom ze ma taki kolor i tylko „delikatne soczewki polepszaja” a tak naprawde te soczewki maja obwody kolorowe i zmieniaja totalnie oko. hipokryzja maxxx

Kacper uspokój sie. Ile razy mam Ci powtarzać, że sensum mare się tłuczkiem do mięsa w czoło nie wklepuje.

A Hanka jest ładna.

Gość gosc
9 minut temu, Gość mela napisał:

Ale cie coś piecze z zazdrości xd

Gość Gość

Myślicie, że ten framgent na instagramie: Nie potrzebuję, by ktokolwiek mówił mi, że jestem dobrą mamą. Ja wiem, że jestem i widzę to po tym, jak blisko ze mną są moje dzieci. To, że ktoś nazwie mnie "najgorszą mamą roku" niczego nie zmieni. Ba! Znam osobiście dziecko, które tak boi się swojej mamy, że jak przychodzi jej czas wizytacji w miesiącu to płacze, chowa się w szafie i błaga, by do mamy nie iść... Ale to ja jestem najgorsza, bo nie karmię dzieci martwymi zwierzętami.

to jakaś aluzja do Fang i Alicji?

Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślicie, że ten framgent na instagramie: Nie potrzebuję, by ktokolwiek mówił mi, że jestem dobrą mamą. Ja wiem, że jestem i widzę to po tym, jak blisko ze mną są moje dzieci. To, że ktoś nazwie mnie "najgorszą mamą roku" niczego nie zmieni. Ba! Znam osobiście dziecko, które tak boi się swojej mamy, że jak przychodzi jej czas wizytacji w miesiącu to płacze, chowa się w szafie i błaga, by do mamy nie iść... Ale to ja jestem najgorsza, bo nie karmię dzieci martwymi zwierzętami.

to jakaś aluzja do Fang i Alicji?

Nie ten wątek, tu o kacprze, nie AiA 😉

Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

tu o błędnym rycerzu w krainie sensum mare  i jego rozdwojeniu jaźni 

Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

przepraszam tak to jest ma się 10 kart otworzonych jednocześnie

Gość Gość Gość
1 godzinę temu, Gość mela napisał:

Chciałabym wygladac tak "brzydliwie" jak Hanka

Gość dedi
8 minut temu, Gość Gość Gość napisał:

Chciałabym wygladac tak "brzydliwie" jak Hanka

ojjnie chciałabyś.to kwestia tylko pozy i filtrów,widzialas ja na żywo???zaniedbanie,paskudna sylwetka.Fu

Gość Gość
13 minut temu, Gość dedi napisał:

ojjnie chciałabyś.to kwestia tylko pozy i filtrów,widzialas ja na żywo???zaniedbanie,paskudna sylwetka.Fu

Widziałam ją na żywo i jest ok.

Gość miki

Z najnowszego filmu o o kosmetykach Organic Shop dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak borówka BRZUSZNICA 🙂

Gość Gosc
16 minut temu, Gość miki napisał:

Z najnowszego filmu o o kosmetykach Organic Shop dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak borówka BRZUSZNICA 🙂

Serio? 🤣 Jaki dzban

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co on tak te filmy taśmowo robi?

z czegoś trzeba żyć 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!