Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mojawert

Zachowanie faceta

Polecane posty

Spotykam się z facetem 4 miesiące. Całujemy się, proponuje mi związek. Dzisiaj miał wolny dzień od pracy, zamiast zoorganizować jakieś wyjście..to spotkał się z kolegą i w trakcie tego spotkania zaczął do mnie pisać czy wyjde z nimi na papierosa. Co ten ruch oznacza? Ja nie chce poznawac jego kolegi no bo po co, nie wiem po co dzisiaj chcial go ze soba ciagnac na nasze spotkanie. Co o tym myslicie? Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Może nie mieli zapalniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love it
1 godzinę temu, mojawert napisał:

Spotykam się z facetem 4 miesiące. Całujemy się, proponuje mi związek. Dzisiaj miał wolny dzień od pracy, zamiast zoorganizować jakieś wyjście..to spotkał się z kolegą i w trakcie tego spotkania zaczął do mnie pisać czy wyjde z nimi na papierosa. Co ten ruch oznacza? Ja nie chce poznawac jego kolegi no bo po co, nie wiem po co dzisiaj chcial go ze soba ciagnac na nasze spotkanie. Co o tym myslicie? 

Będąc z kolegami myślał o Tobie,a może po prostu towarzystwo kolegów mu nie wystarczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
1 godzinę temu, mojawert napisał:

Spotykam się z facetem 4 miesiące. Całujemy się, proponuje mi związek. Dzisiaj miał wolny dzień od pracy, zamiast zoorganizować jakieś wyjście..to spotkał się z kolegą i w trakcie tego spotkania zaczął do mnie pisać czy wyjde z nimi na papierosa. Co ten ruch oznacza? Ja nie chce poznawac jego kolegi no bo po co, nie wiem po co dzisiaj chcial go ze soba ciagnac na nasze spotkanie. Co o tym myslicie? Pozdrawiam 

jak sie facet z facetem spotyka to pije, a jak pije facet to sie otwiera.. i tu nie chodzilo opoznawanie kolegi.. tylko ze koleś się otworzył.. poczuł się samotny i chciał sie spotkać.. a facet nie jest tak jak baba, ze jak ma dzien wolny to poleci w twoje ramiona - bo byłby gejem 😜 miał wolny dzien, przyszedl kumpel idealnie zeby sie napic. ale jak zaczął pić to zrozumial ze wolal by z tobą spędzić czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

faceci to bardziej skomplikowane stworzenia niż kobiety 😄 

facet to takie zwierzątko co ogolnie potrzebuje tv komputera i piwo. 

poza tym ma ciągle menopauze i boi sie ludzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość ania napisał:

jak sie facet z facetem spotyka to pije, a jak pije facet to sie otwiera.. i tu nie chodzilo opoznawanie kolegi.. tylko ze koleś się otworzył.. poczuł się samotny i chciał sie spotkać.. a facet nie jest tak jak baba, ze jak ma dzien wolny to poleci w twoje ramiona - bo byłby gejem 😜 miał wolny dzien, przyszedl kumpel idealnie zeby sie napic. ale jak zaczął pić to zrozumial ze wolal by z tobą spędzić czas. 

Hmm, był samochodem, więc nie pił ale moim zdaniem ta propozycja była nie na miejscu ... mysle czy dac sobie z nim spokoj.. czasami zupelnie go nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×