Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopak

Kobiety rządzą światem.

Polecane posty

Gość Chłopak

A ja się na to nie godzę.

Przeciętna kobieta może mieć setki adoratorów. A przeciętny facet? Żadna nie okazała mi zainteresowania, mimo że nie mam żadnych deficytów typu 160 cm wzrostu, zakola, zez.

Kobiety nienawidzą mężczyzn, którzy chcą miłości. Bo to oznaka słabości, a tym gardzą. Zgadłem? Każdy facet, który tego doświadczył - potwierdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda. A teraz weź poduszkę i się popłacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To prawda. A teraz weź poduszkę i się popłacz. 

Jakbym potrafił. Ale już nie potrafię, oduczyłem się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nara
2 minuty temu, Gość Chłopak napisał:

Jakbym potrafił. Ale już nie potrafię, oduczyłem się. 

Wzruszajonce synu. Nigdy nie wierz kobiecie bo w każdej kūrwy dwie trzecie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak
4 minuty temu, Gość Nara napisał:

Wzruszajonce synu. Nigdy nie wierz kobiecie bo w każdej kūrwy dwie trzecie 😘

Dałbym kciuka w gorę, gdybym mogł. Teraz mi tylko mizoginia pozostała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe to
3 minuty temu, Gość Nara napisał:

Wzruszajonce synu. Nigdy nie wierz kobiecie bo w każdej kūrwy dwie trzecie 😘

Najzabawniejsze jest to, że największymi koorfiarzami są mężczyźni, a najbardziej wyzywane przez nich są kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ciekawe to napisał:

Najzabawniejsze jest to, że największymi koorfiarzami są mężczyźni, a najbardziej wyzywane przez nich są kobiety 😉

A wiesz gdzie ja to mam? Ano w dupie. Tam gdzie chúj niektórym chlupie. Mężczyźni to najbardziej obojętny mi gatunek zwierząt. Od 18 wzwyż. Tak że soł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A wiesz gdzie ja to mam? Ano w dupie. Tam gdzie chúj niektórym chlupie. Mężczyźni to najbardziej obojętny mi gatunek zwierząt. Od 18 wzwyż. Tak że soł. 

Za to gatunekiem już mniej obojętnym są dla Ciebie kobiety jak mniemam, popraw mnie jeśli się mylę?

Tak więc dziwne to, bo jednak słabo je znasz skoro uważasz, że każda ma coś z k. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Za to gatunekiem już mniej obojętnym są dla Ciebie kobiety jak mniemam, popraw mnie jeśli się mylę?

Tak więc dziwne to, bo jednak słabo je znasz skoro uważasz, że każda ma coś z k. 😉

Whateva  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Chłopak napisał:

Przeciętna kobieta może mieć setki adoratorów.

Chyba w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba w snach.

W jakich snach? W realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
16 minut temu, Gość Chłopak napisał:

W jakich snach? W realu. 

W lidlu jak coś ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiór
4 godziny temu, Gość Chłopak napisał:

A ja się na to nie godzę.

Przeciętna kobieta może mieć setki adoratorów. A przeciętny facet? Żadna nie okazała mi zainteresowania, mimo że nie mam żadnych deficytów typu 160 cm wzrostu, zakola, zez.

Kobiety nienawidzą mężczyzn, którzy chcą miłości. Bo to oznaka słabości, a tym gardzą. Zgadłem? Każdy facet, który tego doświadczył - potwierdzi. 

Babe należy olewać i traktować jak śmiecia, wtedy ci je z ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba w snach.

Jak dostrzega tylko tych wysokich przystojnych i bogatych to pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flava in the air

Pracowałam z niejedną dziewczyną jak to określasz "przecietnej urody" tzn. nie odpychająca natomiast nie można nazwać jej piękną i jakoś nie widziałam, by choć taki przeciętny chłopak palił się do chociażby rozmowy z taką panią. A wyjaśnijmy sobie coś jeśli chodzi o pracę - im więcej masz znajomych, nieważne szary, bury czy ponury - tym bardziej jesteś doceniany, szanowany, itp.Rozmowa i komunikacja społeczna jest bardzo pożądana, tak więc dlaczego ci przeciętni chłopacy nie wykorzystują tego do rozmawiania z przeciętnym dziewczętami, które dla prestiżu w pracy nie odmówiłyby konwersacji z nikim, nawet z Quasimodo?? Bo przeciętni chłopcy nie startują do przeciętnych dziewczyn, tylko do tych, które są poza ich zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticz u
3 godziny temu, Gość Flava in the air napisał:

Pracowałam z niejedną dziewczyną jak to określasz "przecietnej urody" tzn. nie odpychająca natomiast nie można nazwać jej piękną i jakoś nie widziałam, by choć taki przeciętny chłopak palił się do chociażby rozmowy z taką panią. A wyjaśnijmy sobie coś jeśli chodzi o pracę - im więcej masz znajomych, nieważne szary, bury czy ponury - tym bardziej jesteś doceniany, szanowany, itp.Rozmowa i komunikacja społeczna jest bardzo pożądana, tak więc dlaczego ci przeciętni chłopacy nie wykorzystują tego do rozmawiania z przeciętnym dziewczętami, które dla prestiżu w pracy nie odmówiłyby konwersacji z nikim, nawet z Quasimodo?? Bo przeciętni chłopcy nie startują do przeciętnych dziewczyn, tylko do tych, które są poza ich zasięgiem.

Niestety facet ma ten problem, że nie prześpi się z ładną kobietą, bo mu - kolokwialnie mówiąc - nie stanie. I klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticz u

Miało być nieładną (taka która go nie podnieca). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×