Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onie

Tabletka anty wzięta 18h za wcześnie!

Polecane posty

Gość Onie

Zawsze biorę tabletki o 20:00. Cos mi się pomieszalo i jak o 2:00 w nocy szlam spac zazylam tabletke bo myslalam że zapomnialam tej sobotniej. Teraz wstalam i sobie policzylam... I okazalo sie, że wzielam to, co powinnam wziąć dzisiaj dopiero o 20:00! Czy teraz powinnam dzisiaj o 20:00 znowu wziąć tabletke, te z jutra? Co wtedy, przecież nie będę miała jednej tabletki pod koniec cyklu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onie

Błagam pomóżcie co mam zrobić... Teraz nie mam jak zadzwonić do lekarza ani w ogóle nigdzie. Może wy cos chociaż mi pomożecie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie panikuj, bierz wszystko normalnie. Jutro skonsultuj się z lekarzem, bo porady z grupy to nic z konsultacją lekarską, ale mimo wszystko nie bój się. Jest zasada, że jak jednego dnia się zapomni wziąć, to drugiego dnia bierze się dwie. W drugą stronę na pewno też to działa :D Dzisiaj o 20:00 nic nie bierz, skoro tak jakby wzięłaś dwie, a jutro już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie!

No jasne, że jutro zadzwonię. Ale może jednak powinnam wziąć dzisiaj ? No bo co z ochroną? Bo ja wzięłam tabletkę wczoraj, czyli w sobotę, o 20:00, a potem 6 godzin później , o 2:00 (już w niedzielę, ale jednak trochę wcześnie), no to jak dzisiaj o 20:00 nic nie wezmę, to jak wezmę jutro o 20:00, to od ostatniej tabletki będzie... 42 h! Może jednak powinnam wziąć dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×