Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka

Takiego kutwy to jeszcze nie znałam

Polecane posty

Gość Izabelka

Poznałam go rok temu. Od dwóch miesięcy mieszkamy razem. I właśnie od dwóch miesięcy trwa mój koszmar.

Mimo, że po równo dzielimy się opłatami to on że tak powiem nadzoruje zużycie wody i prądu przeze mnie.

Herbatę robi z jednej torebki, dopóki ja nie dostanę samego wrzątku. Wtedy macza nową torebkę.

Jak za długo sie kąpię to zakręca mi wodę, jak światło świecę do późna, to bez uprzedzenia mi je gasi.

A najgorzej jak robię pranie, to na siłę pcha do pralki swoje ubrania do moich mimo iż pralka nie jest w stanie sie domknąć wtedy.

Powiedziałam mu, że skoro ponoć ja więcej wody zużywam, to mogę płacić więcej. Skwitował to tym, że jestem rozrzutna i że on do tego nie dopuści.

Sam wydaje pieniądze na bzdury, jakieś wędki i plastikowe rybki, a wielce oszczędza wodę i prąd.

Przez jego zachowanie ani nie mogę do późna pracować ani umyć się jak człowiek.

Nie wiem czy go nie zostawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostaw go, dusigrosz zawsze pozostanie dusigroszem, a w małżeństwie to nie miałabyć normalnego życia, wszystko by ci wyliczał. Ja też na niejednej rzeczy oszczędzam i nie lubię rozrzutności, ale wszystko do granic normy. Po co masz żyć jak dziad jak cie stać na godne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co cię przy nim trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka

Nie wiem co mnie przy nim trzyma. Może to, że dopiero co zamieszkalismy ze sobą i chciałam dać mu szansę.

Bo wcześniej nawet nie podejrzewałam, że takie jego oblicze wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Izabelka napisał:

Nie wiem co mnie przy nim trzyma. Może to, że dopiero co zamieszkalismy ze sobą i chciałam dać mu szansę.

Bo wcześniej nawet nie podejrzewałam, że takie jego oblicze wyjdzie na jaw.

No to zmykaj jak najszybciej od takiego typa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
10 minut temu, Gość gosc napisał:

No to zmykaj jak najszybciej od takiego typa 🙂

Dokładnie.  Nie jestescie malzenstwem,  nie macie dzieci.  Wiej kobieto nim będzie za pòźno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły dusigrosz
2 godziny temu, Gość Izabelka napisał:

Nie wiem co mnie przy nim trzyma. Może to, że dopiero co zamieszkalismy ze sobą i chciałam dać mu szansę.

Bo wcześniej nawet nie podejrzewałam, że takie jego oblicze wyjdzie na jaw.

Pomysł na danie szansy nie był zły. Pytanie tylko, czy wcześniej powiedziałaś mu, że chcesz żeby było inaczej i że tę szansę mu dajesz?

A tak chłodnym okiem, to nie rokuje to. W związku każdy powinien móc być sobą - i powinien być akceptowany taki jakim jest. W innym przypadku zawsze kiedyś coś zacznie przeszkadzać ponad miarę i wtedy się przewróci...

Przemyśl to na chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

No coś ty fajny facet z niego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek.

Może faktycznie powinnaś zacząć oszczędzać. Zacznij od oszczędzenia sobie jego obecności w twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutwa

Ja jej nie trzymam, droga wolna ale najpierw niech mi odda pieniądze które zainwestowałem w tą zabawę w dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość kutwa napisał:

Ja jej nie trzymam, droga wolna ale najpierw niech mi odda pieniądze które zainwestowałem w tą zabawę w dom

a ty oddaj jej kase za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogromca Białorycerzy
19 minut temu, Gość gość napisał:

a ty oddaj jej kase za sex

Czemu porównałeś tę dziewczynę do prostytutki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro po 2 miesiącach są takie akcje, to chyba nie ma większego sensu. Wiem, że to przykre ale on może się ewentualnie zmienić na chwile, później wróci do tego typu zachowań. W ogóle jakiś ciężki przypadek ten gość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rada

Dajecie spokój, żenada. Ja bym mu przywróciła normalne myślenie, przecież to zwykły tępak. O... go porządnie i pakuj się albo jego spakój i wystaw mu graty za drzwi. Jak możesz pozwalać na coś takiego ????!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Rada napisał:

Dajecie spokój, żenada. Ja bym mu przywróciła normalne myślenie, przecież to zwykły tępak. O... go porządnie i pakuj się albo jego spakój i wystaw mu graty za drzwi. Jak możesz pozwalać na coś takiego ????!!!! 

Może koleżanka napisała, to ostro ale ma 100% racji. Niedługo będziecie przy świeczkach siedzieć. Zima idzie wielkimi krokami, będziesz siedzieć w 3 bluzach przy świecach i kąpać się w zimnej wodzie lub misce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Pomieszkałaś, poznałaś, nie pasuje Ci to się wyprowadź. Chyba że jesteś masochistka i kochasz jak ktoś zatruwa Ci życie. Masz wybór. Proste jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×