Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaa ania

Witam, co zrobić żeby oczarować swojego męża.

Polecane posty

Gość Aniaaa ania

Witam ja z takim pytanie mam 35 lat 11 lat po ślubie, staram się żeby mąż był że mnie zadowolony w łóżku czasami sex jest codziennie nawet taki na ostro. Ale wiem że należę do przeciętnych kobiet a  mój mąż ma kontakt z młodymi kobietami j ładnymi... Chcę żeby kochał tylko mnie i nie skusił się na inne wdzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma rady. Może tak być, że mężczyzna kocha tylko jedną kobietę a sypia z innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Przed chwilą, Waderka napisał:

Powiedz mu, że jeśli Cię zdradzi to mu utniesz 😁

 No i z czego się śmiejesz?? Ty byś nie zdązyła uciąć, w tobie bym go schował 😄  Myslę że byłby bezpieczny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Ooo mocne słowa!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gośćgość napisał:

 No i z czego się śmiejesz?? Ty byś nie zdązyła uciąć, w tobie bym go schował 😄  Myslę że byłby bezpieczny 😉

O to chodzi. Pan mąż ma chować miecz w pochwie Ani 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj mu anal , może jakieś fetysze ma a może Ty masz to mu powiedz o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Właśnie Anal ale ja się tego trochę boję znaczy bólu jak to zrobić żeby było przyjemnie dla mnie i dla niego???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Aniaaa ania napisał:

Chcę żeby kochał tylko mnie i nie skusił się na inne wdzięki 

Zrób tak żeby być dla niego bardziej atrakcyjną niż wszystkie inne..., a to jest niezależne od wieku i urody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Wiem to prawda ale po całym dniu pracy, mam dość jestem wykończona!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Aniaaa ania napisał:

Wiem to prawda ale po całym dniu pracy, mam dość jestem wykończona!!!! 

A kto nie jest?! 😞 Nie mówię o codziennym dniu, ale raz w tygodniu... przy weekendzie... i pamiętaj, że najpierw trzęsienie ziemi, a potem stopniowo dawkuj atrakcje... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Aniaaa ania napisał:

Właśnie Anal ale ja się tego trochę boję znaczy bólu jak to zrobić żeby było przyjemnie dla mnie i dla niego???? 

Daj mu się tam całować , lizać jeśli się boisz a to też jest bardzo przyjemne dla faceta i kobiet chyba też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

A twój mąż lubi rzadzic i dominować?

Jak tak to mam jeden szalony pomysł 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość adam napisał:

A twój mąż lubi rzadzic i dominować?

Jak tak to mam jeden szalony pomysł 😉

Dominy też są fajne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Jaki szalony pomysł??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Ja lubię jak on dominuje!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Tak naprawdę to co was facetów kręci co byście chcieli żeby zonka wam robiła, tak ogólnie?????!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Aniaaa ania napisał:

Tak naprawdę to co was facetów kręci co byście chcieli żeby zonka wam robiła, tak ogólnie?????!!! 

Tak ogólnie to nie korzystaj z żadnych rad... tylko Ty znasz najlepiej swojego męża i rada, która będzie kręciła większość może zniesmaczyć Twojego męża... sama pomyśl co naprawdę kręci Twojego męża i co możesz zrobić żeby go zaskoczyć czymś nowym i podniecającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Dzięki!!! Ale jestem też ciekawa opinii facetów, bo o rozkosz tu chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Aniaaa ania napisał:

Tak naprawdę to co was facetów kręci co byście chcieli żeby zonka wam robiła, tak ogólnie?????!!! 

piss na mnie , żeby siadła mi tyłkiem na twarzy i kazała lizać obie dziurki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak kupkę zrobi to się nie pogniewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gość napisał:

piss na mnie , żeby siadła mi tyłkiem na twarzy i kazała lizać obie dziurki . 

Że niby usiadła na twarzy i zrobiła siku?! To może być ciekawe... nie próbowałem... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Na początek po prostu szczerze z nim pogadaj ci go tak naprawdę kręci, bez oceniania i dawania głupich odpowiedzi. Serio mało co tak w...ia jak kobieta która bagatelizuje lub od razu ocenia źle twoje łóżkowe pomysły.

Jeśli dajesz mu niemal codziennie to serii raczej cię nie zdradzi, ciężko pracując i kochając się codziennie mieć jeszcze siły na kolejne panny. Tym bardziej jak jest z tobą ponad ,10 lat , to na pewno miał nie jedna propozycje ale wolał ciebie 🙂

Jeśli chodzi o pomysły , to proponuje coś z klimatów bondage dać się związać i zabawić tak jak on chce,  przebrać się za niewolnice i mu podogadzac jak on sobie życzy, jak będziecie gdzieś poza domem i złapie cię chciał powiedzieć mu wprost jasno i wyraźnie czy nie chce się zaraz z tobą kochac.

Możesz też na siebie założyć żeński metalowy pas cnoty i dać mu kluczyki, uwierz mi wielu facetów tego pragnie ale nie.ma jak aby o to poprosić. Tylko to niestety droga zabawka.

 

Ale jak mówiłem wiele to zaufanie i szczera rozmowa bez przekrzykiwania się, od tego zacznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa ania

Dziękuję za podpowiedzi ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy facet lubi kobiety z inicjatywą i zdecydowane. To jest dla ciebie klucz do sukcesu. Trudno tak doradzać bo to Ty powinnaś wiedzieć co kręci twojego męża. Jeżeli lubi lodziki to zaskakuj go gdzieś w nietypowych miejscach np. w samochodzie, w przebieralni, w garażu itp. Czasem w domu zwyczajnie mu pociągnij jak będzie czymś zajęty. Pamiętaj że jak już zaczniesz akcję to zrób tak by doprowadzić to do końca. Sukces murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Kiedyś moja ciocia( rozwódka) zapytała babcię co ona robiła że wytrzymali ze sobą 50 lat. Na co babcia bez namysłu:CZĘSTO MU DAWAŁAM.

Sposob pewny,ale w dzisiejszych czasach oprócz ilości liczy się jeszcze jakość.

Przede wszystkim podpytać (najlepiej po dobrym seksie), można zgadywać ale nie zawsze można trafić.Bo nawet jeśli on chce analnego to niekoniecznie chce abyś Ty wkładała mu palce w odbyt. 

Najlepiej jest budować atmosferę np.cały dzień, czy wieczór.Mozna wysłać mu gif z kochająca się parą lub jeśli jesteś odważniejsza to swoje nagie zdjęcie,wtedy on będąc poza domem już będzie marzył aby znaleźć się przy tobie.Czasami można zapomnieć o założeniu majteczek idąc  do restauracji czy znajomych i powiedzieć mu o tym w trakcie itp.itd.

Możliwości jest wiele trzeba sprawić aby ciągle o tobie myślał ,ale to ty znasz swojego męża i powinnaś wiedzieć co go podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Ania36 napisał:

Kiedyś moja ciocia( rozwódka) zapytała babcię co ona robiła że wytrzymali ze sobą 50 lat. Na co babcia bez namysłu:CZĘSTO MU DAWAŁAM.

Sposob pewny,ale w dzisiejszych czasach oprócz ilości liczy się jeszcze jakość.

Przede wszystkim podpytać (najlepiej po dobrym seksie), można zgadywać ale nie zawsze można trafić.Bo nawet jeśli on chce analnego to niekoniecznie chce abyś Ty wkładała mu palce w odbyt. 

Najlepiej jest budować atmosferę np.cały dzień, czy wieczór.Mozna wysłać mu gif z kochająca się parą lub jeśli jesteś odważniejsza to swoje nagie zdjęcie,wtedy on będąc poza domem już będzie marzył aby znaleźć się przy tobie.Czasami można zapomnieć o założeniu majteczek idąc  do restauracji czy znajomych i powiedzieć mu o tym w trakcie itp.itd.

Możliwości jest wiele trzeba sprawić aby ciągle o tobie myślał ,ale to ty znasz swojego męża i powinnaś wiedzieć co go podnieca.

tak robisz Ania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
6 minut temu, Gość gosc napisał:

tak robisz Ania?:)

Oj zdarza się i jest potem super seks, a jesteśmy już 15 lat po slubie(21 razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

poćwicz dobrze mięśnie dna miednicy (kegla) i zrób mu singapurski pocałunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

poćwicz dobrze mięśnie dna miednicy (kegla) i zrób mu singapurski pocałunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×