Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Intelektualisci typu doktor fizyki kwantowej, albo chocby profesor filozofii rzadko kiedy maja piekne kobiety

Polecane posty

Gość gosc

bo te piekne wola bad boya niz intelektualiste

 

ich nudza intelektualne dysputy, one wola nowy tatuaz, buciki lub torebke i spotkanie na wino z przyjaciolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i? Chúj cie boli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

bo te piekne wola bad boya niz intelektualiste

 

ich nudza intelektualne dysputy, one wola nowy tatuaz, buciki lub torebke i spotkanie na wino z przyjaciolkami

Bo madrzy mężczyźni wiedzą,  że z pięknej, ale pustej miski się nie najesz a z pelnej,  a że większość pięknych jest pusta, kolokwialnie rzecz ujmując, wiec mają przeciętnej urody żony, zadbane,  mądre kobiety, partnerki i przyjaciółki w ich życiowej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo madrzy mężczyźni wiedzą,  że z pięknej, ale pustej miski się nie najesz a z pelnej,  a że większość pięknych jest pusta, kolokwialnie rzecz ujmując, wiec mają przeciętnej urody żony, zadbane,  mądre kobiety, partnerki i przyjaciółki w ich życiowej drodze.

Bo mądry mężczyzna pustej kobiety nie pokocha, pożądac może co najwyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beks

Mądry mężczyzna nie stawia równania między piękna i pustą. Biedne zyeby pocieszają się myślą że należą do grona filozofów i wybitnych intelektualistów...a kto widział przystojnego naukowca zacznijmy od tego 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Beks napisał:

Mądry mężczyzna nie stawia równania między piękna i pustą. Biedne zyeby pocieszają się myślą że należą do grona filozofów i wybitnych intelektualistów...a kto widział przystojnego naukowca zacznijmy od tego 🤣

czyli wynalazca nowch napedow rakietowych wygladajacy byle jak, jest mniej wartosciowm partnerem dla kobeity niz hydraulik o wygladzie jak model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

czyli wynalazca nowch napedow rakietowych wygladajacy byle jak, jest mniej wartosciowm partnerem dla kobeity niz hydraulik o wygladzie jak model?

Czyli gruba i ordynarna krysia p. z tytulem profesora jest mniej wartościowa dla mężczyzny niż piękna acz tępa i niewyksztalcona dziewczyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssss

A co ma tapeta do urody? Co ma umysl do opakowania? Prymitywni maja brzydkie rysy predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjuti Bist

A ja jestem piękna i inteligentna. 

Zdychajcie

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandervogel

Akurat oni raczej nie stanowią dla mnie autorytetu, w tej materi. Taki Hawking np rozwiódł się z żoną, z którą miał kilkoro dzieci, a ożenił się z opiekunką, która prawdopodobnie go biła. Opiekunka bezydsza od pierwszej żony nota bene. 

Einstein związał się z kobietą (panią doktor fizyki), która oddała ich wspólną córkę do sierocińca gdzieś na bałkanach.

Newton, Tesla stronili od kobiet i prawdopodobnie umarli jako prawiczkowie. Tesla, swoją drogą, był całkiem przystojnym gościem, a w którymś z wywiadów powiedział, że gdyby interesował się kobietami, nie osiągnąłby swoich sukcesów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Hmm bycie zaniedbanym, schorowanym i otylym człowiekiem pracującym za biurkiem nie czyni z ciebie intelektualisty. 

Tak do Twojej wiedzy: ludzie sie czasami w sobie zako...a a nie kalluluja czy wystarczająco młoda i ładna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z elei

Newton i Tesla był kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Beks napisał:

Mądry mężczyzna nie stawia równania między piękna i pustą. Biedne zyeby pocieszają się myślą że należą do grona filozofów i wybitnych intelektualistów...a kto widział przystojnego naukowca zacznijmy od tego 🤣

Słowo większość, jak widzę,  nie jest dla ciebie zrozumiałe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I teraz wychodzi na to, ze ten autystyk co zakłada ciągle te tematy to totalnie PUSTY deb.il. Pusty aż boli.

Ptrawdziwy intelektualista będzie szukał intelektualistki przede wszystkim - najpewniej równiez kobiety z naukowym wykształceniem, tak się ludzie dobierają zazwyczaj, tak jak np. lekarze z lekarkami itd. A nie pięknej pustaczki czy chociazby pieknej przeciętniaczki, za którą bedzie sie wstydzil lub wszystko bedzie musial jej tlumaczyc i w ogole sie nie beda dogadywac z uwagi na roznice w poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Słowo większość, jak widzę,  nie jest dla ciebie zrozumiałe 

Nie rozumię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z elei
59 minut temu, Gość Bjuti Bist napisał:

A ja jestem piękna i inteligentna. 

Zdychajcie

🤣

Nie zdechłem

Czyli koniunkcja jest falszywa.

Koniunkcja jest falszywa kiedy co najmniej jedno ze zdan jest fałszywe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z elei

"prawdziwy intelektualista" nie bedzie robił tego co akurat uwazasz ze powinien robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Zenon z elei napisał:

"prawdziwy intelektualista" nie bedzie robił tego co akurat uwazasz ze powinien robić.

Noo, na pewno bedzie szukał pustaka, deb.ilu 😄 Skończ już ...ie się ośmieszac po raz kolejny.

Dla każdego jest oczywiste, ze "swój do swojego ciągnie" ale ten autystyczney de.bil znowu sie bedzie wykłocał o jakieś swoje urojone teorie i mysli, że kogoś przekona. 

I dzień w dzien napier.talanie tymi durnymi tematami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambo
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dla każdego jest oczywiste, ze "swój do swojego ciągnie" ale ten autystyczney de.bil znowu sie bedzie wykłocał o jakieś swoje urojone teorie i mysli, że kogoś przekona. 

I dzień w dzien napier.talanie tymi durnymi tematami. 

tez to juz dawno zauważyłem, ktoś tu pisał, że on ma aspergera

ale jak dla mnie to już ewidentny autyzm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandervogel

Jestem ciekaw, ile autor tematu, miał okazję zobaczyć kobiet tych "prawdiwych intelektualistów". Intuicja mi mówi, że to jakiś paszczak, który chce się dowartościować. Dowartościować swoją własną fikcją literacką, warto zaznaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bijcie się męskie gòwniaki. Na siusiaki. Chcę popatrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Kim jest człowiek, który stawia w jednym zdaniu, doktora fizyki z profesorem filozofii? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem adiunktką na pewnej uczelni technicznej i niestety, ale gros naukowców to dziwacy nie do przejścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestem adiunktką na pewnej uczelni technicznej i niestety, ale gros naukowców to dziwacy nie do przejścia. 

A było ich 144. 😉

Coś w tym jest, często ludzie wybitni, zwłaszcza jeśli mowa o umysłach ścisłych, to autystycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z elei

Spiërdäläć do galerii handlowej kupowac dziurawe spodnie za pincet zloty kúrwy jépàne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z elei

Albo majtki ze sznurka do snopowiazalki.

Za czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z elei

Zara was stad kürwä pogonie nugusy piérdölöne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon z elei

"dziwaki"

Jakby was wasi przodkowie zobaczyli zanim zaczeli sie rozmnazac to by sie na własnych chüjäch powiesili

Wam kürwy przyklejone budaprenem do ajfinow Tesla nie pasuje niuton was smieszy wy jepani nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała MI

Pozwolę się z tym nie zgodzić. Tego typu mężczyźni raczej nie patrzą, tak mocno, na ulotne aspekty tylko na umysł kobiety. Dlatego raczej fizyczne piękno im nie wystarcza.

Autorze tematu teoretyzujesz, bo śmiem wątpić abyś miał którykolwiek z ww. tytułów? Ogólnie podoba mi się słowo "intelektualista", które w praktyce jest ta subiektywne, jak nic innego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Homo sentimentals napisał:

A było ich 144. 😉

Coś w tym jest, często ludzie wybitni, zwłaszcza jeśli mowa o umysłach ścisłych, to autystycy. 

Zauważyłam też, że wśród inżynierów jest masa wojujących katolików, mizoginów i szowinistów. Dodać do tego specyficzne charaktery, no i klapa towarzyska gotowa. Coś za coś, wybitne osiągnięcia naukowe albo amory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×