Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jaki kolor wlosow wyglada tandetnie

Polecane posty

Gość Gosc

Bo niektore nadal nosza totalna platyne, tylko ze ten wlos jest zwyczajnie spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio

Nie tyle kolor, ile stan wlosów po farbowaniu, na ogol po bardzo jasnym blondzie, choc to nie reguła,

Najgorzej wygladaja wlosy farbowane na ciemni, kasztan, carny) z siewymi odrostami pzry glowie, Wyglada to jak lysina. Panie sie z góry nie ogladaja, niestety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

platynowy blond albo wlosy czarne jak smola farbowane oczywiscie, naturalnie zazwyczaj oba odcienie sa ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość40

Podobają mi się   rude i brunetki nie farbowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosia

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak tandetny kolor, bo każdemu podoba się coś innego, ale mi nie podobają się platynowe blondy oraz te czarne jak smoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jja

Na pewno tandetnie wygląda żółty blond, Platyna moim zdaniem nie koniecznie zależy od fryzury ogólnie i czy pasuje to osobie która go nosi, wypłowiały rudy lub jaskrawy rudy farbowany masakra nic nie ma wspólnego z naturalnością a wręcz postarza, No i czarny gdy jest się na przykład blondynką i u osoby której ten czarny nie pasuje zupełnie a wiekszośći kobietom nie pasuje dziwi mnie że się na to decydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Blond robiony na siłę, nie pasujący do urody. Granatowa czerń u wypłowiałej myszy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

platynowy blond albo wlosy czarne jak smola farbowane oczywiscie, naturalnie zazwyczaj oba odcienie sa ladne

Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiśnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Kolory niedopasowane do typu urody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

Blond robiony na siłę, nie pasujący do urody. Granatowa czerń u wypłowiałej myszy również.

myszy są fajne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolor niedopasowany do urody, odrosty, włosy farbowane samodzielnie albo u kogoś, kto się na tym nie zna. Każde farbowane włosy jeśli są brudne, zniszczone, nieuczesane)

To wszystko wygląda obciachowo. Nawet krucza czerń niektórym pasuje albo platynowy blond 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki całować chcęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niepasujący do cery, karnacji, zrobiony nieprofesjonalnie. Czasem widuje czarnule, którym w ogóle nie pasuje ten kolor i wyglądaja tanio. To samo z blondi o ciemnej karnacji. Albo starsze panie z bakłazanem lub jakims piekielnie rudym Hand made na glowie. Sama lubię rudy, to mój kolor, jednak nie każdy odcień mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciemna karnacja, cyganka, murzynka, azjatka farbowana na blond.Siwe wlosy u mlodych (taka farba, nie popielate tylko siwe), nienaturalne-zolty, zielony, niebieski, rozowy.Ombre.Odrosty.Jasne pasemka na czarnych wlosach, zwlaszcza przy ciemnej karnacji.Czarne jak smola, zwlaszcza przy siwych odrostach-ale niektorym swietnie pasuje, zwlaszcza mlodym fankom rocka i metalu wraz z odpowiednim ubiorem-skorzana kurtka, glany, koszulka z zespolem, starej babie siwej w garsonce absolutnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy źle dobrany do typu urody. Przykład: mam koleżankę o delikatnym, chłodnym typie urody, która się uparcie się farbuje na rudo. Kolor włosów sam w sobie ładny (henną robi), ale kompletnie jej nie pasuje, wygląda w nim jak w peruce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp

Czarny, zbyt jasny blond, nie lubię też farbowanych rudych, wiśniowych. Naturalnie rude dziewczyny bardzo mi się podobają, ale farbowanie już nie, wieje tandeta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Odcienie czerwieni czy bakłażan przy typowo polskiej urodzie no i kurczakowy blond. Tej mody na siwe włosy u młodych kobiet też nie rozumiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Każde farbowane włosy jeśli są brudne, zniszczone, nieuczesane)

To wszystko wygląda obciachowo.

Każde brudne, zniszczone, nieuczesane, to obciach, niefarbowane też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czarne jak smola, zwlaszcza przy siwych odrostach-ale niektorym swietnie pasuje, zwlaszcza mlodym fankom rocka i metalu wraz z odpowiednim ubiorem-skorzana kurtka, glany, koszulka z zespolem, starej babie siwej w garsonce absolutnie nie

Bardziej zadbanej "starej babie", niż otyłej rozlanej młodej losze obciśniętej ceratową podróbą w pseudoglanach z dermy 😛 i z rzadkimi tłustymi strąkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×