Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tak źle i tak niedobrze

Polecane posty

Gość Gość

Mam dwojke dzieci, rzadko bawią się razem, zazwyczaj chodzą na zmianę za mną i czegoś chca. Ale jak się zbiorą do zabawy, o co caly czas ich proszę to zaraz musze ich rozdzielac, bo pisk i krzyk jest niedowytrzymania. Dokuczaja sobie,bija sie,,albo demoluja pokój. Kąta dla siebie nie mam, gdzie mogłabym mieć chwilę ciszy. 

Organizuje im czas, czasem nic innego nie robie. A najchętniej dałabym im tablety zeby siedzieli cicho choć przez chwilę

Dzieci w wieku 5 lat (córka) i 3 lata (syn). Wczoraj po południu juz marzyłam o tym by byl poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale jak to, przecież dziecko musi mieć rodzeństwo, tak pięknie się bawią razem, pomagają sobie, razem rzygaja tęcza... jedynactwo to zbrodnia i krzywda dla dziecka.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jejku, skąd ja to znam. Mam 4 latka i 2 latka. Bawią się i biją na zmianę. I tak calutki dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Tak jest w każdym domu z małymi dziećmi. Ja pozwalam im godzinkę, dwie pooglądać bajki bo inaczej bym ogłuchła od ich wrzasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Vanessa napisał:

Tak jest w każdym domu z małymi dziećmi. Ja pozwalam im godzinkę, dwie pooglądać bajki bo inaczej bym ogłuchła od ich wrzasków.

Najgorzej jest kiedy muszę się nad czymś skupić. Po prostu diabeł w nich wstepuje. Młodszy rywalizuje z corka o wszystko, zazdrosnik maly, ona to wie i mu dokucza. Zaczynają się dogadywać 5 minut przed spaniem jak rzucę hasło ,że mają myć zęby. Raptem znikaja w pokoju i zaś wojna,żeby położyć ich spac. W weekend często każe im myć zęby o 20 to schowaja sie na godzinę w pokoju i sie bawią. Okazuje się,że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×