Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala

Trzymanie za rękę - co to dla Was znaczy?

Polecane posty

Gość Ala

Co według Was oznacza, jeżeli facet (nie mówimy tu o młodych ludziach) trzyma kobietę za rękę w miejscu publicznym? I to w momencie kiedy między nimi nie padły jeszcze żadne deklaracje. Może to jest jego deklaracja? 😜😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygląda to żałośnie jeśli nowa nie jest o młodych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wygląda to żałośnie jeśli nowa nie jest o młodych ludziach.

Dlaczego żałośnie? Potrzeba bliskości jest żałosna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo tak uważam. Czy ktoś ci się każe zgadzać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo tak uważam. Czy ktoś ci się każe zgadzać? 

Myślałem, że masz jakiś konkretny powód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki że nie jestem gimbusem i pora dla mnie by dołączyć do klubu 27 a nie udawać nastolatke chodząca za rączki z chłopcem 😑 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felga

U mnie znaczyło to dokładnie nic. Tak sobie chodziliśmy, trzymając się za rękę, wszystko cacy, randki, poznanie rodziców. A 2 miesiące potem rozpłynął się w powietrzu i odnalazł się w Indonezji bo miał potrzebę życia w dżungli przez rok. Oczywiście dowiedziałam się z FB. Facet miał ponad 30tke 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
1 godzinę temu, Gość Felga napisał:

U mnie znaczyło to dokładnie nic. Tak sobie chodziliśmy, trzymając się za rękę, wszystko cacy, randki, poznanie rodziców. A 2 miesiące potem rozpłynął się w powietrzu i odnalazł się w Indonezji bo miał potrzebę życia w dżungli przez rok. Oczywiście dowiedziałam się z FB. Facet miał ponad 30tke 😄

Dobrze, że w ogóle w jakiś sposób się dowiedziałaś, ale i tak słabe posunięcie z jego strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ((.))

CIEKAWOSTKA:

W kulturze Hinduskiej trzymanie się za ręce jest oznaką przyjaźni bez żadnych podtekstów erotycznych. Często na ulicach Delhi chodzi dwóch Hinduskich facetów za rączki i to nie są żadne p3dały, taka kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź
7 godzin temu, Gość ((.)) napisał:

CIEKAWOSTKA:

W kulturze Hinduskiej trzymanie się za ręce jest oznaką przyjaźni bez żadnych podtekstów erotycznych. Często na ulicach Delhi chodzi dwóch Hinduskich facetów za rączki i to nie są żadne p3dały, taka kultura.

Jaka kooorwa kultura, zbiorowe gwałty, polewanie benzyną i podpalanie ofiar gwałtów, gwałcenie bezdomnych dzieci? Tylko nie pisz że to akurat tradycja i to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×