Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oryginal

Wkurza mnie to, że nawet niziutkie kobiety szukają wysokich, to nielogiczne

Polecane posty

Gość oryginal

Wzrost to jedyna rzecz na którą nie mam W OGOLE WPŁYWU. Kiedy jestesmy chudzi, grubi, czy nawet brzydcy to mozna coś z tym zrobić jak się tylko chcę, a na wzrost nie mamy kompletnie zadnego wpływu a mimo to kobiety patrząc na wyglad faceta oceniaja go przede wszystkim po wzroście... i o ile jakieś żyrafy , które mają od 175cm w górę patrzą tez na wysokich gości to ok..jestem w stanie to zrozumieć, ale nawet takie 150-165cm tez patrzą praktycznie tylko na wysokich, to chore i nielogiczne

to tak jakbym odrzucał każdą kobietę bo nie jest np profesorem medycyny, mimo, że ja byłbym np śmieciarzem.. i miałbym wymagania , zeby kobieta miała taki tytuł, bez sensu i chore

dlatego kobiety są poyebane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka

Peerolisz. Mam 170 cm i wole niskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

No niestety dla kobiet facet 185 w górę to jak dla faceta babka ze sporym jędrnym biustem i krągłym tyłkiem... tak już niestety jest i nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uczcijmy ten fakt minutą wymownej ciszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

No niestety dla kobiet facet 185 w górę to jak dla faceta babka ze sporym jędrnym biustem i krągłym tyłkiem... tak już niestety jest i nic na to nie poradzimy.

Znowu generalizacja. Ja bym nie chciała takiego dryblasa, dla mnie ideał to poniżej 175, moze byc nawet 160. Lepszy niski niz wysoki troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

A nie wkurza Cie, ze brzydcy i oblesni mezczyzni szukaja ślicznotek, grubasy szczuplych, a podstarzali mlodych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

A nie wkurza Cie, ze brzydcy i oblesni mezczyzni szukaja ślicznotek, grubasy szczuplych, a podstarzali mlodych?

Ja chuderlak szukam puszystej z dużą pupą i starszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam masę wysokich brzydale na których kobiety nie zwracają uwagi, za to ja 172 i wiele niższych kobiet mnie podrywało i podrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cootlas
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

A nie wkurza Cie, ze brzydcy i oblesni mezczyzni szukaja ślicznotek, grubasy szczuplych, a podstarzali mlodych?

gra polega na tym, że mężczyzna musi babę poderwać - kobiety nie podrywają mężczyzn.

więc skoro to mężczyzna musi zawsze robić pierwszy krok, to co się dziwisz, że nieatrakcyjni faceci najpierw próbują wyrwać najlepsze du'py, a dopiero potem obniżają poprzeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość cootlas napisał:

gra polega na tym, że mężczyzna musi babę poderwać - kobiety nie podrywają mężczyzn.

więc skoro to mężczyzna musi zawsze robić pierwszy krok, to co się dziwisz, że nieatrakcyjni faceci najpierw próbują wyrwać najlepsze du'py, a dopiero potem obniżają poprzeczkę.

Sràm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała MI
4 minuty temu, Gość cootlas napisał:

gra polega na tym, że mężczyzna musi babę poderwać - kobiety nie podrywają mężczyzn.

więc skoro to mężczyzna musi zawsze robić pierwszy krok, to co się dziwisz, że nieatrakcyjni faceci najpierw próbują wyrwać najlepsze du'py, a dopiero potem obniżają poprzeczkę.

Nieprawda po prostu mężczyźni mają za wysokie mniemanie o sobie i tyle. Kobiety są bardziej siebie świadome. Ładna kobieta ma więcej kompleksów, niż brzydki mężczyzna. Czysta biologia - a nóż się uda. Sfrustrowane kobiety pójdą na to, ale na boku będą szukać kogoś atrakcyjnego. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka
7 minut temu, Gość cootlas napisał:

gra polega na tym, że mężczyzna musi babę poderwać - kobiety nie podrywają mężczyzn.

 

peerdolisz, ja podrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg
20 minut temu, Gość Kiss napisał:

A nie wkurza Cie, ze brzydcy i oblesni mezczyzni szukaja ślicznotek, grubasy szczuplych, a podstarzali mlodych?

szukac to sobie moga , nawet k0tasa w d0pie, ale wiadomo i kazdy facet o tym wie, ze nie wyrwie takiej super laski jak nie jest bogaczem albo typem z mega wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8ayera to podstawa
6 minut temu, Gość gergerg napisał:

szukac to sobie moga , nawet k0tasa w d0pie, ale wiadomo i kazdy facet o tym wie, ze nie wyrwie takiej super laski jak nie jest bogaczem albo typem z mega wygladem

z doświadczenia wiem, że ci mniej atrakcyjni, ale pewni siebie i z dobrą bajerą potrafią zaroochać nawet takie 8/10. sam byłem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregre
3 minuty temu, Gość 8ayera to podstawa napisał:

z doświadczenia wiem, że ci mniej atrakcyjni, ale pewni siebie i z dobrą bajerą potrafią zaroochać nawet takie 8/10. sam byłem w szoku.

to ja ci powiem z doswiadczenia ze... to g0wno prwda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfgjkkvn

Jedno zdanie jest tu prawdą-----

Piękna kobieta ma więcej kompleksów niz brzydki mężczyzna.

To żałosne ale tak jest bo kobiety mają większe poczucie niższości. I to ich największy błąd. Kobiety powinny bardziej się cenić.

         

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość gregre napisał:

to ja ci powiem z doswiadczenia ze... to g0wno prwda

Nie zrozumiałeś go, napisał faceci z dobrą bajerą, ty jesteś tylko brzydki, więc nie dziwne, że dostajesz kosza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro uważasz niskie kobiety za gorsze to nie dziw się, że Ciebie nie chcą. Ja sama jestem niska i lubię wysokich mężczyzn. Skoro taki tez potrafi się mną zainteresować to czemu nie mam wybrać właśnie jego? W każdym razie moim zdaniem wzrost jest kwestią osobistych upodobań tak jak jak typ sylwetki, kolor włosów itd., więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpioch

A ja mam 1.66m i to wysocy się za mną uganiają i są opiekuńczy. Ci do 1.75m uganiają się za żyrafami. Ja jestem jak to ujął były "słodka, śliczna i chciałby się mną opiekować". Za wysokimi nie latam. Sami przychodzą.

To jest trochę hmm...straszne? Jak masz 1.66m i zaczepia ciebie chłop 2.2m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastina

A ja wolę facetów mniej więcej mojego wzrostu 1,65 albo ciut więcej. Dziwnie bym się czuła przy jakimś olbrzymie. A taki szczuplutki i drobniutki facet to prawie ideał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Ja nic w tym dziwnego nie widzę.Niski wzrost u kobiety to żadna ujma a nawet lepiej niż żyrafa 175 czy 180 cm gorzej mają niscy faceci znam takiego jednego kawalera mniej więcej w moim wieku co się załamał psychicznie jak go kiedyś odrzuciła gruba laska bo myślał że jak ma bajer to ona na niego poleci.W sumie szkoda chłopa bo w porządku jest a że kurdupel to nie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale to że kobieta jest niska nie znaczy, że koniecznie musi mieć niskiego faceta. Tak samo wysoka nie musi być z wysokim. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceddka

Nie kurdupel jest nieatrakcyjny.Ale czy to takie ważne.Jak się kobieta w takim zakocha to prawdziwie. I z tego się ciesz. A może sam szukasz niewiadomo co i ci nie wychodzi i flustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceddka

Ale młodą nastolatki tu głupoty wypisują. Bzdury piszecie dziewczynki. A teraz wylanczacie laptopy i do spania bo jutro szkoła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale
3 godziny temu, Gość oryginal napisał:

 W OGOLE WPŁYWU

Podobno podciągając się na drążku można się podwyższyć o 3-4 cm. Poza tym ponoć Chińczycy robiąvspecjalne operacje wydłużania kości. Ale podobno drogie, bolesne i mało efektywne. Czyli ogólnie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Znowu generalizacja. Ja bym nie chciała takiego dryblasa, dla mnie ideał to poniżej 175, moze byc nawet 160. Lepszy niski niz wysoki troll.

Prawda! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×