Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pix

Gdybyś dowiedziała się, że facet twojej przyjaciółki...

Polecane posty

Gość gość
9 minut temu, Gość Vvxxc napisał:

Ciebie tez nie powinno obchodzic moje zycie seksualne i mojego partnera, gdyby zdradzal znaczyloby ze czegos mu brakuje, proste, a od analizy czego brakuje to juz jestem ja nie ty, chyba ze zwiaze sie z poligamista swiadomie to natury nie zmienisz, I tez nie bylaby to twoja dzialka

Zupełnie mnie nie obchodzi, życie seksualne obcych ludzi! Wiąż się z kim chcesz i jak chcesz,  mam to gdzieś.

Zeby analizować musiałabyś o zdradzie wiedzieć. Proste-proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To dlaczego, skoro Ci uwierzyła, kontakty się ochlodzily? Powinna być Ci wdzięczna ze jej otworzylas oczy...chyba ze oni po tym nadal byli ze sobą, ona durna mu wybaczyła? A Ty się wtedy stalas wrogiem (głównie jego, bo go podkablowalas). Zgadlam? 

Wybaczyła mu i są ze sobą do dnia dzisiejszego. Co dziwniejsze, mam z nim lepszy kontakt niż z nią. 🙂

Moze paradoksalnie lżej mu się zrobiło na duszy. I nie ma do mnie pretensji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zupełnie mnie nie obchodzi, życie seksualne obcych ludzi! Wiąż się z kim chcesz i jak chcesz,  mam to gdzieś.

Zeby analizować musiałabyś o zdradzie wiedzieć. 

Nie, czego brakuje analizuje sie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.12.2019 o 20:03, Gość Gosc napisał:

Widać jak ta E  była w Tobie zakochana ze z mężem koleżanki się Pruła 

O byłaś w jej łóżku tępa krowo, jak ja nienawidzę intrygantek prujących japy, mało wiesz dużo szczekasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36

Nigdy bym nie powiedział, jeśli ktoś zdradza, to znaczy że coś w związku nie gra i ich sprawa. Zresztą jak można się wtrącać w życie seksualne innych? Chyba tylko wtedy, jeśli własne kuleje.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie, czego brakuje analizuje sie wczesniej

Tak, bo życie jest zero-jedynkowe i wszystko można przeanalizować a pary, które mają 3 męża, żonę są ...ami. Niee, zwyczajnie życie się różnie układa i ma się je jedno. Ponad 60% księży nie żyje w celibacie a wam przeszkadza że ktoś zmieni partnera. Hipokryzja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

O byłaś w jej łóżku tępa krowo, jak ja nienawidzę intrygantek prujących japy, mało wiesz dużo szczekasz ...

A dlaczego jakaś słynna e zakładając że nie jest trolem zwyczajnym uprawia prywate i wywleka publicznie swoje sprawy związkowe? Przecież to iście żenujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

O byłaś w jej łóżku tępa krowo, jak ja nienawidzę intrygantek prujących japy, mało wiesz dużo szczekasz ...

A dlaczego jakaś słynna e zakładając że nie jest trolem zwyczajnym uprawia prywate i wywleka publicznie swoje sprawy związkowe? Przecież to iście żenujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia
9 minut temu, Gość On36 napisał:

Nigdy bym nie powiedział, jeśli ktoś zdradza, to znaczy że coś w związku nie gra i ich sprawa. Zresztą jak można się wtrącać w życie seksualne innych? Chyba tylko wtedy, jeśli własne kuleje.. 

Zgadzam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego jakaś słynna e zakładając że nie jest trolem zwyczajnym uprawia prywate i wywleka publicznie swoje sprawy związkowe? Przecież to iście żenujące. 

To projekt stalkerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Facet napisał:

Tak, bo życie jest zero-jedynkowe i wszystko można przeanalizować a pary, które mają 3 męża, żonę są ...ami. Niee, zwyczajnie życie się różnie układa i ma się je jedno. Ponad 60% księży nie żyje w celibacie a wam przeszkadza że ktoś zmieni partnera. Hipokryzja 

A z kim rozmawiasz? Analiza polega tez na tym by nie trzymac sie kurczowo osoby ktorej nie potrafimy uszczesliwic lub odwrotnie, I nie robic histerii z tej okazji, jak I przy dowolnej innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A z kim rozmawiasz? Analiza polega tez na tym by nie trzymac sie kurczowo osoby ktorej nie potrafimy uszczesliwic lub odwrotnie, I nie robic histerii z tej okazji, jak I przy dowolnej innej

I tutaj się zgadzam, nie gra to trzeba się rozstać i tyle. W pewnym wieku już wiemy co jest dla nas dobre a co nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq

Nie mówić, łóżkowe sprawy ich a nie Twoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iolop

Też jestem zdania, że się nie wtrącać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałabym mu do zrozumienia że wiem i kazała powiedzieć jej o tym samemu bo jeśli nie to w ciągu tygodnia zrobię to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.12.2019 o 18:49, Gość Gość napisał:

Nie powiedziałabym, nie moja sprawa

To co z ciebie za przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciółka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To co z ciebie za przyjaciółka.

Taka, która się nie wtrąca w takie sprawy. Nigdy nie wiemy jak relacja wygląda od środka sam na sam. Może się wypalilo, może źle dobrani.. Nie moja sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość On36 napisał:

Nigdy bym nie powiedział, jeśli ktoś zdradza, to znaczy że coś w związku nie gra i ich sprawa. Zresztą jak można się wtrącać w życie seksualne innych? Chyba tylko wtedy, jeśli własne kuleje.. 

Jeśli coś w związku nie gra to się taki związek kończy a nie chodzi i zdradza z innymi, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×