Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Gybym mial kobiete, kupowalbym jej torebki i buciki

Polecane posty

Gość gosc

cieszyloby mnie to (a razazem podniecalo), ze ona nosi rzeczy kupione przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyznaj się zyebie że wachalbys te buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przyznaj się zyebie że wachalbys te buty...

wcale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chodzi mi bardziej o to, by isc galeria handlowa razem z moja kobieta i by ona sobie cos wybierala, ja bym to ocenial, ona by podejmowala ostateczna decyzje, ja bym placil, a ona by sie tulila do mnie z podziekowaniem

takie cos to jeden z atrybutow zwiazku, nie chodze na imprezy, ale chodze po sklepach i najczesciej tam widze pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

glupota, tylko puste paszteciary dowartosciowuja sie zakupami. ja juz trzeci rok chodze w butach z chinczyka za 20 zl i jest dobrze, bo jestem bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

glupota, tylko puste paszteciary dowartosciowuja sie zakupami. ja juz trzeci rok chodze w butach z chinczyka za 20 zl i jest dobrze, bo jestem bardzo ladna

Lepiej być pasztetem w butach za 500 zlotych niż zwiększać swoją pasztetowosc walacymi butami składanymi przez 5 małych chińczykow . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepiej być pasztetem w butach za 500 zlotych niż zwiększać swoją pasztetowosc walacymi butami składanymi przez 5 małych chińczykow . 

nie rozwalaja sie. buty za 500 tez skladaja chinczycy, nierzadko ci sami. 😛 lepiej być ładną i mądrą, niz placic za markę nosząc na krzwywych girach drogie buty. jak masz zgrabne to nie musisz cudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <>-<>-<>
Cytat

Gybym mial kobiete, kupowalbym jej torebki i buciki

to zrobiłbyś kardynalny błąd, bo tacy faceci są najczęściej zdradzani, nieszanowani i poniżani przez baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie rozwalaja sie. buty za 500 tez skladaja chinczycy, nierzadko ci sami. 😛 lepiej być ładną i mądrą, niz placic za markę nosząc na krzwywych girach drogie buty. jak masz zgrabne to nie musisz cudowac

Jak wszystko masz proste i piękne to w ogóle chodź goła po ulicach. Po co napędzac biznesy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania frania

Nie kloccie się proszę o buty, zakupy. Ja marzę o tym, by z kimś pochodzić po galerii, wypić dobrą kawę, spędzić miło czas. Nie muszę nic kupować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak wszystko masz proste i piękne to w ogóle chodź goła po ulicach. Po co napędzac biznesy? 

bol odwloka, ze przeplacasz, brzydulo? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Ania frania napisał:

Nie kloccie się proszę o buty, zakupy. Ja marzę o tym, by z kimś pochodzić po galerii, wypić dobrą kawę, spędzić miło czas. Nie muszę nic kupować. 

lepiej pojsc do teatru, filharmonii, a nie lazic do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Ania frania napisał:

Nie kloccie się proszę o buty, zakupy. Ja marzę o tym, by z kimś pochodzić po galerii, wypić dobrą kawę, spędzić miło czas. Nie muszę nic kupować. 

Zostań galerianka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wydaje na co chce i ile chce. Ból dupy to masz ty. Będę chciała to sobie dupę podetre banknotem pszteciaro. Jak schudniesz to pogadamy jak kobieta z kuŕwa.

mam bardzo ladna figure, jestem szczupla. sama pewnie masz nadwage skoro tak piszesz 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

pogadamy jak kobieta z kuŕwa

widze, ze nie kryjesz sie z wykonywanym zawodem 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

chodzi mi bardziej o to, by isc galeria handlowa razem z moja kobieta i by ona sobie cos wybierala, ja bym to ocenial, ona by podejmowala ostateczna decyzje, ja bym placil, a ona by sie tulila do mnie z podziekowaniem

takie cos to jeden z atrybutow zwiazku, nie chodze na imprezy, ale chodze po sklepach i najczesciej tam widze pary

Fajny facet z ciebie wiesz:)Dzisiaj to rzadkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze jest
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

widze, ze nie kryjesz sie z wykonywanym zawodem 😛 

Po co? Zawsze będę winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P.
16 minut temu, Gość gosc napisał:

bol odwloka, ze przeplacasz, brzydulo? 😛

Ty masz ból, że musisz oszczędzać,ale nie każdy żyje za tysiaka miesięcznie i nie każdy hoduje kilka lat bakterie w butach, w twoich już pewnie bakterie wymyśliłby prąd i stawiają pierwsze apartamenty, na bank już  wkładki ci świecą w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość P. napisał:

Ty masz ból, że musisz oszczędzać,ale nie każdy żyje za tysiaka miesięcznie i nie każdy hoduje kilka lat bakterie w butach, w twoich już pewnie bakterie wymyśliłby prąd i stawiają pierwsze apartamenty, na bank już  wkładki ci świecą w nocy. 

dbam o higiene, wiec nie. a do tego nie mam genow odpowiadajacych za namnazanie sie bakterii w pocie, a co za tym idzie - moj pot nie smierdzi. nie jestem glupia konsumpcjonistką, ktora lata po sklepach i wydaje kase na glupoty. jak cos jest dobre to uzywam zamiast bezmyslnie wydawac na kilka par. pracuje, ucze sie i mam lepsze rozrywki niz przeplacanie za 10 pare butow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

dbam o higiene, wiec nie. a do tego nie mam genow odpowiadajacych za namnazanie sie bakterii w pocie, a co za tym idzie - moj pot nie smierdzi. nie jestem glupia konsumpcjonistką, ktora lata po sklepach i wydaje kase na glupoty. jak cos jest dobre to uzywam zamiast bezmyslnie wydawac na kilka par. pracuje, ucze sie i mam lepsze rozrywki niz przeplacanie za 10 pare butow.

Słynny tekst kiełbasy że jej pot nie śmierdzi. Zacznij leczyć schizofrenie bo skończysz u Elżbiety jaworowicz z prośbą o zapomogę i treści KIELBASA  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania frania
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajny facet z ciebie wiesz:)Dzisiaj to rzadkość...

Nie  wszyscy faceci w dzisiejszych czasach mają ten gest, żeby kupować dziewczynie, a nawet żonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Słynny tekst kiełbasy że jej pot nie śmierdzi. Zacznij leczyć schizofrenie bo skończysz u Elżbiety jaworowicz z prośbą o zapomogę i treści KIELBASA  

brak podstawowej wiedzy z biologii sie klania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

brak podstawowej wiedzy z biologii sie klania. 

Haha śmieszna jesteś. Matury nie masz więc i wiedza marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Słynny tekst kiełbasy że jej pot nie śmierdzi. Zacznij leczyć schizofrenie bo skończysz u Elżbiety jaworowicz z prośbą o zapomogę i treści KIELBASA  

Zapach potu ma związek z tym co jesz, to nie fizyka kwantowa, jak tego nie wiesz, to jesteś nie tylko nieukiem ale i przyglupem nielogicznym,  wystarczy pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Haha śmieszna jesteś. Matury nie masz więc i wiedza marna.

studiuję biotechnologię ...ko. 😛 skoro nie potrafisz otworzyc ksiazki to podpowiem - za bezwonny pot odpowiada gen ABCC11, u osob posiadających dwa warianty tego genu pot nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. wiedziałabys to, gdybys wydawała więcej pieniędzy na książki zamiast pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiełbaso
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

studiuję biotechnologię ...ko. 😛 skoro nie potrafisz otworzyc ksiazki to podpowiem - za bezwonny pot odpowiada gen ABCC11, u osob posiadających dwa warianty tego genu pot nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. wiedziałabys to, gdybys wydawała więcej pieniędzy na książki zamiast pierdoły.

A ja jestem ksienrznom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×