Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czescsiema

czasem nie odpisuje mimo ze szalejemy za sobą..

Polecane posty

Gość czescsiema

Czesc, nie bede opisywal jak sie poznalem z pewną dziewczyną bo bylo by za długie do czytania. Dręczy mnie kwestia dlaczego czasem nie odpisuje, mimo że  szalejemy za sobą (nie jestesmy jeszcze razem)    jak juz odpisze czasem kolejnego dnia to zaczyna od wymówki , zawsze ma wymówkę nie zawsze dobrą np ze nie miala neta, albo ze telefon padł..
nie jestem w stanie kontrolować wszystkiego bo dzieli nas nieco odległość i tez nie wypada..    o odpowiedzi prosze osoby ktore byly w tej samej sytuacji.
Mysle częściowo ze nie ma sie czym przejmować aczkolwiek znowu jestem wrażliwy nooo i z drugiej strony patrząc cięzko mi zaufać przez to bo np zostawiam wiadomości  z pytaniami "ciekawe co teraz robisz, albo czemu cie nie ma.." czasem na takie wiadomości nie mam odpowiedzi, tylko po prostu zaczyna się od "Hej" albo odpowiada na inną wiadomość, czy coś.. 
Wiem że może przesadzam ale jestem ciekaw co ludzie mi napiszą i w szczególności ci, ktorzy są w tej samej sytuacji. Staram się nie przejmować ale też trzeba przyznać że cholernie mi na niej zależy i ona o tym juz sobie zdaje sprawe na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

sorki za brak dobrego składu zdań, kilka razy coś kasowane poprawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chúj w zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chúj w zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Twoja

Kocham Cie Krzysiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Twoja

Kiedy kawa mój Drogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

no nie trafione imie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

i oboje nie pojemy kawy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te pytania "gdzie jesteś? co robisz" może odczytuje je jako pewną formę kontroli... albo uważa że nie ma o czym pisać bo np była w toalecie i wiadomo... : ) nie będzie przecież o takich atrakcjach pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

i tu sie zdziwisz bo czasem nawet gadamy na videorozmowie, nieraz było że w tym czasie oboje bylismy w toalecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

no a z tym gdzie jestes , co robisz to raczej bywalo mi pisać w formie pytania tylko raczej w ciekawości coś w stylu głośnych myśli pisanych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ok. czyli dość swobodnie rozwija się rozmowa... Byc może nie masz się czym przejmować, a jak chcesz uzyskać odp na to konkretne pytanie to je powtórz... : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiemaaa

kurde spróbuje xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescfsiemaaaaa

nieraz dodawałem do tych głośnych myśli np dopiske że sie martwie, znikasz bez słowa albo nie odpowiadasz.. cos w tym stylu
no coz bede z nia gadac kolejnym razem to sproboje jakos delikatnie przytoczyć pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnt

Akurat by mi się chciało opisywać swój dzzień bo komuś się pier*dło pytanko co robię. Są ciekawsze rzeczy do roboty, a pisać, że mnie to wkurza, też by mi się nie chciało. Zamiast wysilać się na odpowiedź sama co jakiś czas powinna rzucić takim pytankiem i miała by kontakt z głowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnt

Akurat by mi się chciało opisywać swój dzzień bo komuś się pier*dło pytanko co robię. Są ciekawsze rzeczy do roboty, a pisać, że mnie to wkurza, też by mi się nie chciało. Zamiast wysilać się na odpowiedź sama co jakiś czas powinna rzucić takim pytankiem i miała by kontakt z głowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

dobre dobre, wez cos jeszcze napisz wesołego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt

według mnie panna Cię zlewa.....nie jest Tobą tak zainteresowana jak Ty nią i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk
1 godzinę temu, Gość czescsiema napisał:

Czesc, nie bede opisywal jak sie poznalem z pewną dziewczyną bo bylo by za długie do czytania

to na pewno jest bardzo ciekawe, nie daj się prosić i opisz szczegółowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnb
6 minut temu, Gość uftydyt napisał:

według mnie panna Cię zlewa.....nie jest Tobą tak zainteresowana jak Ty nią i tyle

Ja tez mysle, ze ona podchodzi do tego mniej powazniej niz Ty. Sama zadawalam takie pytania mezczyznie...nie odpisywal konkretnie. Jak sie pozniej dowiedziałam, mial zone- no wiec.......

I tez niby szalelismy za soba. 

Oczywiscie ja na jego pytania zawsze odpowiadalam i bla bla bo mi bardzo zalezalo. 

Moze ona Cie oszukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a moze trzyma dystans bo cos jej nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

mam wrazenie ze jest jakis dystans np emocjonalny bo ona do mnie bardzo sentymentalnie podchodzi, traktuje mnie jak kogos wiecej tak samo powaznie jak ja ją, ale coś ją jak by hamuje.. mówi że nie ma chłopaka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnb

Moze sie z kims jeszcze spotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiemaaa1

gdyby nie byla zainteresowana to by nie chciala sie spotykac, totalnie 0 odzewu 
ostatnio bardzo ubolewała mi do słuchawki, że nie mogła ze mną miec kontaktu ubiegłego dnia bo sie smartfon popsuł i go naprawiać próbowała przez pół dnia i zasneła przy tym ze zmęczenia..  od razu jej wierzylem a teraz mysle zebylem nawet w takiej samej sutyacji raz moze dwa nawet, tak że no

najgorsze jest to że czasem gadamy, mamy zamiar kontynuować np za godzine i wychodzi na to ze kolejny kontakt nawiązujemy po 2 dniach mimo że oboje byliśmy aktywni w tym przypadku na portalu facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiemaaaa1

mozliwe ze sie z kims spotyka i ne mowi o tym
relacja jest super, kontakt mimo że może być też super to jednak jest średni

tak, jak by czasem mnie ignorowała, tylko czemu? lenistwo?  haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość czescsiema napisał:

mam wrazenie ze jest jakis dystans np emocjonalny bo ona do mnie bardzo sentymentalnie podchodzi, traktuje mnie jak kogos wiecej tak samo powaznie jak ja ją, ale coś ją jak by hamuje.. mówi że nie ma chłopaka itd.

moze to Ja chamuje,że za bardzo naciskasz, za szybkie tempo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescsiema

no jak narazie to co myslicie to juz tak tez myslalem
ciekawe o czym nie pomyslalem, a wiec czekam na dalsze odpowiedzi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×