Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mamusie jak się opalić bez słońca i solarium?

Polecane posty

Gość Gość

Czy znacie jakieś sposoby, żeby się "opalić" bez słońca. Bo go unikam, na solarium też nie pójdę, samoopalacze też odpadają, bo to wszystko się klei, brudzi, zmywa... Czy jakieś suplementy opalające działają? Albo sok z marchewki? Peeling z fusów kawy? Polećcie mi coś proszę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Od marchewki zrobisz się żółta. Ja używam takiej pianki ST.tropez. Co 6 dni muszę domalowywac, ale efekt fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na cholerę zwracasz się do nas per "mamusie"? co to ma z solarium w ogóle wspólnego? w ogóle nie wiem po co tak się zwracasz do obcych kobiet? mamusią to ja jestem tylko i wyłącznie dla swoich dzieci, a i ty mam swoją mamę to sobie do niej tak mów. Jesteśmy kobietami, nie urodziłyśmy mózgu razem z dzieckiem. Serio musisz być taką infantylna? Nie możesz się do nas normalnie zwrócić? może ty przestała być odrębnym bytem i kobietą i stałaś się tylko "mamusią" ale ja nie i myślę, że inne kobiety też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo

Na cholerę zwracasz się do nas per "mamusie"? co to ma z solarium w ogóle wspólnego? w ogóle nie wiem po co tak się zwracasz do obcych kobiet? mamusią to ja jestem tylko i wyłącznie dla swoich dzieci, a i ty mam swoją mamę to sobie do niej tak mów. Jesteśmy kobietami, nie urodziłyśmy mózgu razem z dzieckiem. Serio musisz być taką infantylna? Nie możesz się do nas normalnie zwrócić? może ty przestała być odrębnym bytem i kobietą i stałaś się tylko "mamusią" ale ja nie i myślę, że inne kobiety też nie.

x

Nie mój post, ale :

Nie spinaj sie , przeciez to luźne forum o ciazy i wychowaniu dzieci, dla mamus wlasnie. Co innego, gdybys tak sie odezwala do obcej osoby  z dzieckiem, np w urzedzie..

OK, jestesmy kobietami. Ktos zwroci sie : "Kobiety!" , wtedy  mozna miec kolejna  pretensję - dlaczego nie "Ludzie!"? czy tylko macica nas okresla? Przeciez kobieta to głownie człowiek. Jak sie zwracac - obywatelki i obywatele? Polki i Polacy?

Nie ma to, jak stwarzac problemy, gdzie ich nie ma. 

A co do tematu: Odpuść, opalenizna nie jest modna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja się zgadzam z nią. Normalnie jak jakieś forum dla półmózgów - mamusie to, mamusie tamto. Trzepie mnie jak tylko widzę takie coś w tytule. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra Dzida

Wysmaruj się gôwnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słońce nie, solarium nie, samoopalacze nie.... no to nie wiem, może się pomódl w tej intencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No niestety ale to musi byc samoopalacz. Cudow nie ma. Do twarzy b.naturalnie dziala Tan Water. Z reszta ciala daj sobie spokoj. I tak jest zakryta bo zima. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

jak sie opalic bez slonca, solarium i samoopalaczy? Papierosami sie mozesz opalic, mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×