Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość M...Drago

List do Ciebie ukochana.

Polecane posty

Gość M...Drago

Jeszcze nigdy nie miałem przyjemności spotkać kogoś tak wspaniałego jak Ty. Uwielbiam Cię za to, że jesteś taka niewinna, jak mała dziewczynka, za to, że jesteś nieśmiała oraz inteligentna. Twoje ciało jest takie miłe, dlatego mógłbym je dotykać bez przerwy. Mógłbym dać Ci wszystko. "To dla ciebie żyję, marzę, tęsknię to dla ciebie kocham, płaczę, jestem wszystko dla ciebie". Chciałem Ci powiedzieć jeszcze, że jesteś niesamowita i jedyna, nie ma takiej drugiej osoby, dla Ciebie jest sens żyć. Jak jestem blisko Ciebie i mogę Cię zobaczyć, to jestem najszczęśliwszy na ziemi, nie mam wówczas żadnych problemów. Ogromnie mi zależy na tym, aby być z Tobą, by móc Cię uszczęśliwiać każdego dnia. Często wspominam te wszystkie chwile, w których byliśmy razem, wtedy jest mi wprost cudownie. To życie moje byłoby bezbarwne jakby Ciebie nie było. Dzięki Tobie jest mi dużo łatwiej cieszyć się, a także znosić smutki życia.

Jak uzmysłowiłem sobie, iż Cię kocham, byłem wtedy młodym chłopakiem. Wówczas nie rozumiałem jeszcze do czego służy miłość, lecz już wtedy coś czułem do Ciebie, coś co będzie już trwać wiecznie. Teraz Kocham Cię jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, jednak mocniej, niż poprzedniego dnia i to, co najważniejsze - zawsze już tak będzie, bo jesteś dla mnie Najważniejsza.

Jestem Ci bardzo wdzięczny za to, że jesteś ze mną...Kocham Cię.

Gość prawda

Brednie,brednie. Manipulacje,brednie o związku,który polega na niszczeniu/raz wyzwiska raz listy miłosne forumowe/podsłuchiwanie, filmowanie,jakim głupcem trzeba być pisząc ,już nie jest zazdrosna Alleluja,inne podobne bzdury. Obojętność,kamień,odwet.

Gość Gość
11 minut temu, Gość M...Drago napisał:

Jestem kochanym chłopakiem żadnym padalcem 🙂

Padalcem pedalcem z chújem w zębach.

Gość Pięknie napisane

Tak ale  to brzmi  JAK  kolejna  próba  manipulacji  ta naiwną 

Gość szaarŕriikkkkk
2 minuty temu, Gość M...Drago napisał:

Pisze sobie w eter...

Eterem siem usypia...😇

Sik!

Gość szkoda
4 minuty temu, Gość M...Drago napisał:

Pisze sobie w eter...

bo to nie byle co, wiekszosc by tak nie potrafiła

Gość Gość

Uu jaki harlekin. Brakuje tylko chúja w zębach. Może nakręca 365 dni Dragona. Pisz dalej.

Gość Gość

Słowa i traktowanie na zmianę z chamskimi i miłymi,taki urok dzisiejszych mężczyzn.. Ale na mądrej kobiecie wrażenia nie powinny puste literki zrobić..Eter i znajomi niech się zachwycają, reszta nie powinna i nie musi.

Gość takim
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Uu jaki harlekin. Brakuje tylko chúja w zębach. Może nakręca 365 dni Dragona. Pisz dalej.

chamom mowimy spir.dalaj stąd

Gość Gość
Przed chwilą, Gość takim napisał:

Sam spiērdalaj chomiku. Już masz mokro? Kilka badziewnych i tandetnych teksto i juz laski po chùju w ząbkach trzymają. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość takim napisał:

Cham to prawda,ale ma trochę racji w tym literackim ................

Gość zdecydowanie
40 minut temu, Gość M...Drago napisał:

Jeszcze nigdy nie miałem przyjemności spotkać kogoś tak wspaniałego jak Ty. Uwielbiam Cię za to, że jesteś taka niewinna, jak mała dziewczynka, za to, że jesteś nieśmiała oraz inteligentna. Twoje ciało jest takie miłe, dlatego mógłbym je dotykać bez przerwy. Mógłbym dać Ci wszystko. "To dla ciebie żyję, marzę, tęsknię to dla ciebie kocham, płaczę, jestem wszystko dla ciebie". Chciałem Ci powiedzieć jeszcze, że jesteś niesamowita i jedyna, nie ma takiej drugiej osoby, dla Ciebie jest sens żyć. Jak jestem blisko Ciebie i mogę Cię zobaczyć, to jestem najszczęśliwszy na ziemi, nie mam wówczas żadnych problemów. Ogromnie mi zależy na tym, aby być z Tobą, by móc Cię uszczęśliwiać każdego dnia. Często wspominam te wszystkie chwile, w których byliśmy razem, wtedy jest mi wprost cudownie. To życie moje byłoby bezbarwne jakby Ciebie nie było. Dzięki Tobie jest mi dużo łatwiej cieszyć się, a także znosić smutki życia.

Jak uzmysłowiłem sobie, iż Cię kocham, byłem wtedy młodym chłopakiem. Wówczas nie rozumiałem jeszcze do czego służy miłość, lecz już wtedy coś czułem do Ciebie, coś co będzie już trwać wiecznie. Teraz Kocham Cię jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, jednak mocniej, niż poprzedniego dnia i to, co najważniejsze - zawsze już tak będzie, bo jesteś dla mnie Najważniejsza.

Jestem Ci bardzo wdzięczny za to, że jesteś ze mną...Kocham Cię.

powinieneś się Jej oświadczyć!

Gość M...Drago
5 minut temu, Gość szkoda napisał:

bo to nie byle co, wiekszosc by tak nie potrafiła

Bo jestem inny od większości 🙂

Gość Gość
Przed chwilą, Gość M...Drago napisał:

Niesamowite.. więc takie teksty niech pisze artysta żonie albo innym z wiekszosci..

Gość nieudacznicy

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sam spiērdalaj chomiku. Już masz mokro? Kilka badziewnych i tandetnych teksto i juz laski po chùju w ząbkach trzymają. 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cham to prawda,ale ma trochę racji w tym literackim ................

krytykowac tylko potraficie ,sami byscie nie potrafili takiego tekstu napisać, bo za grosz w was uczucia i tyle, list piekny i może ująć dziewczynę

Gość gość
3 minuty temu, Gość M...Drago napisał:

Od razu to widać, takich fecetow  kobietom trzeba, by byc szczęśliwą, uczucioych i z fantazją a nie prostakow,chamow i innych kreatur

Gość Drago Grey
2 minuty temu, Gość nieudacznicy napisał:

krytykowac tylko potraficie ,sami byscie nie potrafili takiego tekstu napisać, bo za grosz w was uczucia i tyle, list piekny i może ująć dziewczynę

Ujac to ty powinnaś ...a zębami. 

Gość durniu
Przed chwilą, Gość Drago Grey napisał:

Ujac to ty powinnaś ...a zębami. 

tobie to mogę kopa w morde dać

Gość gosc

Tak ,takich fałszywych mężczyzn,manipulatorow kobietom brak w dzisiejszych czasach.Artysta uczuciowy,uczciwy i pełen twórczych wyznań pelną gębą ...nobel z kafe.

Gość Gość
11 minut temu, Gość nieudacznicy napisał:

Cudowne wyznanie jestem ujęta  niczym chúj zębami 

Gość papap

w porównaniu do tych, którzy tu dzisiaj wystapili---- na pewno Nobel nie tylko z pisania ale z czegos ,czego nie rozumiecie

Gość Gość

A ja jestem zazenowana po  raz kolejny.Kafe to nie gatunek literatury,to tylko płytka powierzchnia,gdzie kitem Panowie braki zaklejają  ...

Gość Gość
1 minutę temu, Gość papap napisał:

w porównaniu do tych, którzy tu dzisiaj wystapili---- na pewno Nobel nie tylko z pisania ale z czegos ,czego nie rozumiecie

Nie każdy musi rozumieć i nie chce 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem zazenowana po  raz kolejny.Kafe to nie gatunek literatury,to tylko płytka powierzchnia,gdzie kitem Panowie braki zaklejają  ...

Poeci wybitne jednostki. Chúj w zęby się należy zwłaszcza kiedy jak glista leży. End de łiner izz....

Gość ,,,,cwoku
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poeci wybitne jednostki. Chúj w zęby się należy zwłaszcza kiedy jak glista leży. End de łiner izz....

pederasty sobie poszukaj, lubisz to>:DDD

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować