Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dee

Czy on jest zainteresowany związkiem?

Polecane posty

Gość Dee

Witam, 

piszę ponieważ mam pewne wątpliwości co do znajomości z pewnych chłopakiem i chciałabym zobaczyć odbierają pewne sygnały poboczni obserwatorzy. Mam 19 lat i poznałam na tinderze starszego o rok chłopaka. Szybko okazało się, że mamy wiele wspólnych zainteresować, a co najlepsze - mnóstwo wspólnych znajomych. Pisaliśmy ze sobą mniej więcej dwa miesiące i dopiero w tym tygodniu udało nam się spotkać. On nigdy w żaden sposób nie nazwał  naszego spotkania randką. Płaciłam za siebie również ja, ale to nie był problem. Mimo to atmosfera była romantyczna, bo piliśmy wino, światło było przygaszone etc. Na koniec pożegnaliśmy się bardzo szybkim uściskiem. Potem napisał do mnie, że ślicznie wyglądałam. Po 2 dniach zaprosił mnie na kolejne 'spotkanie'. Zgodziłam się na ten tydzień, ale potem przypomniało się, że komuś coś tam obiecał i ma zaległości z innymi znajomymi. Trochę mnie to zmieszało. Raz piszę, że jestem urocza, jakieś komplementy, a gdy ja wychodzę z inicjatywą wybiegającą w przyszłość (np. chodźmy do X kawiarni, może ugotujemy kiedyś razem coś etc) to od razu się dystansuje i piszę, że 'zobaczymy'. Jak to wygląda dla Was? On chce czegoś więcej tylko trudno mu się otworzyć czy szuka większego grona znajomych, z którymi mógł wychodzić ,bawić się etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×