Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martula08

Mam 27 lat i wciąż nie mam chłopaka

Polecane posty

Jak wyżej...byłam tylko na kilku randkach. Co mogę zrobić, żeby ten stan zmienić, a jednocześnie nie zmieniać tego, jaka jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość bartek03 napisał:

jesteś jėbnięta psychicznie, tego nie da się zmienić

Nie jestem, nie znasz mnie to nie obrażaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość bartek03 napisał:

jesteś jėbnięta psychicznie, tego nie da się zmienić

Weź wyjdź z tej strony i nie śmieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Weź wyjdź z tej strony i nie śmieć. 

Sam wyjdź, to Ty masz widzę problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam to samo. Nawet konta na portalach randkowych założyłam ale piszą same plewy i patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nie poznawaj przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
9 minut temu, Martula08 napisał:

Jak wyżej...byłam tylko na kilku randkach. Co mogę zrobić, żeby ten stan zmienić, a jednocześnie nie zmieniać tego, jaka jestem?

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że nie warto na mus się umawiać, chodzić na randki oraz grać kogoś kim się nie jest. 

Widocznie nie znalazłaś jeszcze tego jedynego,który grałby na podobnych falach. 

Mój były nie miał dziewczyny to był ze mną, nie pomyślał tylko że ja się szczerze zakocham. Koniec był tragiczny. 

Polecam Ci nie zamykać się na ludzi, wychodzić gdzieś, jakies kursy, spotkania, imprezy itp ale dla siebie i nie z celem by kogoś poznać. 

Takie życie że najlepsze rzeczy spotykają nas w najmniej odpowiednim momencie. 

Głowa do góry i ciesz się życiem : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam to samo. Nawet konta na portalach randkowych założyłam ale piszą same plewy i patole

Bo na portalach ranskiwych są same zboki i prostaki, często zajęci udający singli. W Realu tez trudno znaleźć kogoś porządnego, jest coraz gorzej, gdzie się nie obejrzysz...fajnych facetow jest moze 5%. Ja juz się pogodzilam z tym ze nie znajdę nikogo fajnego na stale bo to graniczy z cudem a i tak mam ogromna konkurencje, wiec tylko jak się ktos trafi to pobawie się, pocałuje, poprzytulam (bo mi tego brakuje jako singielce) i tyle. Na nic się nie nastawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stare a glupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo

A może brzydka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Stare a glupie:)

Jeszcze nie takie stare 🙂 i niegłupie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
35 minut temu, Gość Onsam napisał:

Nie poznawaj przez internet

A ty jak poznajesz dziewczyny? Nie przez internet? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo

No to musisz być jakaś dziwna, masz swój świat którego ludki których do tej pory poznałaś nie rozumieją 😅

albo rodzice cie skrzywdzili dając jakieś staroświeckie wychowanie i patrzysz na świat inaczej niż rówieśnicy którzy ci nie odpowiadają bo nie patrzą tak jak ty ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Dora napisał:

A ty jak poznajesz dziewczyny? Nie przez internet? 🙂

No wlasnie nie poznaje, bo przez internet sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

No wlasnie nie poznaje, bo przez internet sie nie udaje

To jak sobie dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Dora napisał:

To jak sobie dajesz radę?

Rozgladam sie w necie i widze wciaz te same twarze. Nie wiem jak zagadac i co dalej. Przeciez kobiety maja juz plan i wiedza czego chca. Trzeba byc beztroskim, zeby poznawac. Znudzilo mi sie staranie, pisanie a potem koniec. Skoro sa wciaz te sane to znaczy, ze kazdego odrzucaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Dam Ci dobre rady.

1. Nie wierz swoim koleżankom że facet sam się znajdzie. Nie, nie znajdzie się. Żeby znaleźć trzeba szukać.

2. Nie zwalaj winy na innych. Pisanie że jesteś sama bo to wina mężczyzn jest śmieszne a wręcz głupie. 

3. Szukając w Internecie pamiętaj że pisząc z kimś, oglądając zdjęcia może Ci się jedynie wydawać. Zarówno na plus jak i na minus.  Jak najszybciej spotykam się w realu. Wtedy może się okazać że ktoś przeciętny jest super, albo że po prostu jest ta chemia której nie ma przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
5 minut temu, Gość Onsam napisał:

Rozgladam sie w necie i widze wciaz te same twarze. Nie wiem jak zagadac i co dalej. Przeciez kobiety maja juz plan i wiedza czego chca. Trzeba byc beztroskim, zeby poznawac. Znudzilo mi sie staranie, pisanie a potem koniec. Skoro sa wciaz te sane to znaczy, ze kazdego odrzucaja.

Nikt nowy się nie pojawia? Nie wierzę. Pewnie są nowe dziewczyny, ale nie w twoim typie. Na pewno te, które odrzucają nie są zdesperowane i traktują to na zasadzie rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Są nowe, ciezko sie zmuszac do zaczynania od nowa, wiedzac, jakich pytan mozna sie spodziewac. Ale zawsze z daleka. A ja nie mam zadnych planow na przeprowadzki, bycie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Musi byc luz, cos z niczego, przypadek, nie powazny profil i powazne co by tu napisac. Chetnie bym poznal, ale nie na przeznaczontm do tego portalu, tylko bylw gdzie przez przypadek, nawet tu. Ale tu, nastawienie jest bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Cześć Martula08. Ja też nie mam dziewczyny a chciałbym Cię poznać. Jakbyś chciała mnie poznać mój mail: kuba1992@poczta.onet.eu. Daj znać czy jesteś zainteresowana.

PS. Poniżej mogą się pojawiać podszywki, więc nie reaguj na nie proszę, daj zanć tylko czy jesteś zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praw_nik

A ja też mam 27 lat, nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy żadnej nie pocałowałem, nie trzymałem za rękę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
26 minut temu, Gość Onsam napisał:

Są nowe, ciezko sie zmuszac do zaczynania od nowa, wiedzac, jakich pytan mozna sie spodziewac. Ale zawsze z daleka. A ja nie mam zadnych planow na przeprowadzki, bycie razem.

Czyli w twojej okolicy nie ma potencjalnych partnerek a ty nie masz z kolei takiego ciśnienia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora
30 minut temu, Gość Onsam napisał:

Musi byc luz, cos z niczego, przypadek, nie powazny profil i powazne co by tu napisac. Chetnie bym poznal, ale nie na przeznaczontm do tego portalu, tylko bylw gdzie przez przypadek, nawet tu. Ale tu, nastawienie jest bardzo zle.

Musiałbyś trafić w babskie środowisko (otoczenie) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Martula, a ja mam 37 lat i szukam nowej żony.  Moim największym marzeniem jest móc zaopiekować się uległa kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
17 minut temu, Gość Dora napisał:

Czyli w twojej okolicy nie ma potencjalnych partnerek a ty nie masz z kolei takiego ciśnienia 🙂

Kiedys bardzo chcialem. I nic. Tylko zobaczylem, ze przez uczucia mezczyzna moze plakac. A kobiety jak glaz. Zadnych uczuc.

 

15 minut temu, Gość Dora napisał:

Musiałbyś trafić w babskie środowisko (otoczenie) 🙂

Trafiam czasem i zawsze w oko mi wpada zajeta. I za mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ale bardzo lubie wspolpracowac z kobietami, wydaje mi sie, ze z wzajemnoscia. A potem przychodza uczucia i friendzone gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Z 2 razy zauwazylem, ze kobiety sie przede mna popisuja, swoim cialem, wabia, kusza dla zabawy chyba. Oczywiscie te zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Z 2 razy zauwazylem, ze kobiety sie przede mna popisuja, swoim cialem, wabia, kusza dla zabawy chyba. Oczywiscie te zajete.

Kolejny z bujną wyobraźnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×