Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przerażona

Nadal nie czuję ruchów dziecka!

Polecane posty

Gość Przerażona

We wtorek zaczynam 21. tydzień ciąży i nadal nie czuję żadnych(!) ruchów. Bardzo się martwię. Do kiedy mam czas? Powinnam iść do lekarza? Wizytę mam w poniedziałek za tydzień, ale nie wiem czy tyle wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez nie czuje. Dziś zaczynam 21 tydzień, powiedziano mi że w 1 ciąży mogę czekac i do 24 tyg bo zwyczajnie niewiem czego się spodziewać wiec jestem spokojna (w srode byłam u ginekologa) kup sobie detektor tętna, mi pomaga za każdym razem kiedy mam wątpliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo leniwe dziecko i też nie wyobrażam sobie ciąży bez detektora tętna, naprawdę polecam. Inaczej co dwa dni musiałabym jeździć sprawdzać do szpitala 😕 Ciąża rozwija się prawidłowo, obecnie 34 tydzień. Dziecko nie jest ani za małe ani za duże, wszystkie parametry w normie. Mam łożysko na przedniej ścianie, co dużo ruchów tłumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIN

Ja, będąc w ciąży, ruchów do samego końca czułam mało i bardzo słabe. Dziecko było po prostu spokojne. Dziś moja córka ma 4 lata i jest nie do opanowania 😉 tak więc nie martw się, wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno

Głupie stare baby w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spokojnie. Ja się też martwiłam, bo czułam ruchy już w 17tc a potem przez miesiąc nic. Potem właśnie ok 21 Tc i znów nic. Nie rozumiałam tego, bo sądziłam, że wg logiki nawet dziecko jest coraz większe to ruchy powinnam czuć coraz częściej. Jedź na ktg do szpitala jak się martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość dno napisał:

Głupie stare baby w ciąży

Stara baba to jest twoja matka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Ja przez długi czas nie odróżniałam, czy to ruchy dziecka czy jelit 😉 może czujesz ruchy tylko źle je interpretujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Przerażona napisał:

We wtorek zaczynam 21. tydzień ciąży i nadal nie czuję żadnych(!) ruchów. Bardzo się martwię. Do kiedy mam czas? Powinnam iść do lekarza? Wizytę mam w poniedziałek za tydzień, ale nie wiem czy tyle wytrzymam.

Pod koniec ciąży będziesz się modlić żeby przestał się ruszać bo jak sobie kopie to serio jest to nieprzyjemne.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w ogóle nie czułam ruchów dziecka. Miałam tylko duży brzuch nic więcej:( dziecko urodziło się zdrowe. Cały czas siedziało w jednej pozycji w brzuchu. Dziś syn to żywe srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Ja jestem teraz w 28 tygodniu i dziecko bardzo mało się rusza, jeszcze nie czułam porządnych kopniaków, ale wszystkie badania wychodzą dobrze (chodzę do dwóch lekarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×