Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z opieki społecznej

zasraany świety mikołaj to ...yzm

Polecane posty

Gość gość z opieki społecznej

potem rodzice z ubogich rodzin muszą wysłuchiwać pytań w stylu kolega dostał ipada a dlaczego ja nie dostałem czy byłem niegrzeczny? potem taki rodzić ze łzami w oczach opowiada mi tą historię, bo dziecko myśli ze mikołaj wszystkie dzieci traktuje równo, a mnie chuuj strzela ja pierdoIe ogarnijcie się i powiedzcie swoim dzieciakom ze to RODZICE KUPUJĄ PREZENTY a nie jakis tlusty pedaI z reklamy coca coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aha, to teraz zalany winę za nieudolność rodziców na Mikolaja, elfy i renifery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tradycja jest według mnie fajna, ale to rodzice czasami przesadzają. Powinno się dawać tylko słodycze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To może zakazać produkcji lepszych zabawek bo nie wszystkich na nie stać? Bzdura. 

Jak mnie nie stać na wyjazd do np. Australii to jadę na wakacje do Włoch a nie zabraniam bogatszym do tej Australii jechać mimo że też  bym chciała. 

Natomiast nie kupię dziecku słodyczy zamiast wymarzonej zabawki bo kogoś na tę zabawkę nie stać. Po to z mężem ciężko pracujemy, żeby dzieciom jak najwięcej zapewnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola

nie wiem co to za roszczeniowe pokolenie biedaków teraz rośnie.Wszystko im sie należy,nikt nie ma prawa mieć lepszego niż oni.W głowach się poprzewracało od tych paczek sraczek szlachetnych.Czy rodzice im nie tłumaczą że nie każdy może mieć to samo .Tylko dej i dej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość wiola napisał:

nie wiem co to za roszczeniowe pokolenie biedaków teraz rośnie.Wszystko im sie należy,nikt nie ma prawa mieć lepszego niż oni.

No czysty ustrój niedemokratyczny widać niektórym ludziom się marzy. Wszystkiemu tak samo i tyle samo. Jak ktoś z foremki wystaje, to po łapkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnt
1 godzinę temu, Gość gość z opieki społecznej napisał:

potem rodzice z ubogich rodzin muszą wysłuchiwać pytań w stylu kolega dostał ipada a dlaczego ja nie dostałem czy byłem niegrzeczny? potem taki rodzić ze łzami w oczach opowiada mi tą historię, bo dziecko myśli ze mikołaj wszystkie dzieci traktuje równo, a mnie chuuj strzela ja pierdoIe ogarnijcie się i powiedzcie swoim dzieciakom ze to RODZICE KUPUJĄ PREZENTY a nie jakis tlusty pedaI z reklamy coca coli

Dziecko które chce ipoda nie powinno już wierzyć w swiętego mikołaja, podobnie jak 16 latek w bociany xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak Dziecko juz chce ipada to wydaje mi sie,ze w tym wieku powinno wiedzieć kto robi prezenty od Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm

Na szczescie w mojej i meza rodzinie nie bylo tradycji Mikolaja i jakos nas do tego nie ciagnelo. Prezenty na Wigilie, i na pewno nie slodycze. Swoja droga, co za ...ski zwyczaj dawania dzieciom slodyczy w prezencie - pzreciez to mega niezdrowe, a jak juz Mikołaj da,, to pzreciez nie zabronisz zjesc albo wydzilac po 1 cukerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm

Na szczescie w mojej i meza rodzinie nie bylo tradycji Mikolaja i jakos nas do tego nie ciagnelo. Prezenty na Wigilie, i na pewno nie slodycze. Swoja droga, co za ...ski zwyczaj dawania dzieciom slodyczy w prezencie - pzreciez to mega niezdrowe, a jak juz Mikołaj da,, to pzreciez nie zabronisz zjesc albo wydzilac po 1 cukerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A za ile kupujecie dzieciom prezenty? I jeden prezent czy kilka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz dzieci dostały puzzle i słodycze, pod choinke tez w tej granicy cenowej. Ale nie wiem jak sąsiada prezenty wpływaja na nasze? To nie konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość mmmm napisał:

Na szczescie w mojej i meza rodzinie nie bylo tradycji Mikolaja i jakos nas do tego nie ciagnelo. Prezenty na Wigilie, i na pewno nie slodycze. Swoja droga, co za ...ski zwyczaj dawania dzieciom slodyczy w prezencie - pzreciez to mega niezdrowe, a jak juz Mikołaj da,, to pzreciez nie zabronisz zjesc albo wydzilac po 1 cukerku.

ło jezu niezdrowe. Pewnie ty z tych co nigdy nawet dziecku lizaka ani loda nie kupią, bo niezdrowe. Kilka razy w roku nie zaszkodzi przecież. A Mikołajki to wyjątkowy dzień, niech sobie raz w roku zje tego czekoladowego mikołaja, a nie jakieś paskudne bezcukrowe ciasteczka owsiane z ciercierzycą czy z innym g**** które mu robisz. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rodzic co ze łzami w oczach opowiada jaki to jego dzieciak poszkodowany, bo ktoś dostał fajny prezent, niech się weźmie do pracy, a nie jedzie na zasiłkach. Wtedy nie będzie musiał wciskać kitu własnemu dziecku. Niech za swoją nieudolność nie zrzuca winy na innych. Z jakiej racji ja mam patrzeć na to, że komuś będzie przykro, bo jego dziecko dostało mniej? Ja myślę o swoich dzieciach, a nie o cudzych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SRAKOSZ91
3 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Ten rodzic co ze łzami w oczach opowiada jaki to jego dzieciak poszkodowany, bo ktoś dostał fajny prezent, niech się weźmie do pracy, a nie jedzie na zasiłkach. Wtedy nie będzie musiał wciskać kitu własnemu dziecku. Niech za swoją nieudolność nie zrzuca winy na innych. Z jakiej racji ja mam patrzeć na to, że komuś będzie przykro, bo jego dziecko dostało mniej? Ja myślę o swoich dzieciach, a nie o cudzych. 

TY SIE ZA ROBOTE WEZ ZAMIAST GNIC W TYM PlERDOLNIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość SRAKOSZ91 napisał:

TY SIE ZA ROBOTE WEZ ZAMIAST GNIC W TYM PlERDOLNIKU

Właśnie siedzę sobie w pracy, popijam niespiesznie kawę i czytam Kafeterię. Nie każdy jest pod batem prywaciarza misiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×