Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Faceci nie lubią innych facetow

Polecane posty

Gość gosc

A kobiety się lubią. Z czego to wynika. Np ma większości kolesi nienawidzę to normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. Faceci się kumplują, jak mają cos do siebie to albo mówią sobie to prosto w twarz, albo przestają sie ze sobą zadawać. Kobiety jak mają coś do siebie to nie mówią tylko albo cisną w sobie albo obgadują za plecami, a na zewnątrz najlepsze przyjaciółki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. Faceci się kumplują, jak mają cos do siebie to albo mówią sobie to prosto w twarz, albo przestają sie ze sobą zadawać. Kobiety jak mają coś do siebie to nie mówią tylko albo cisną w sobie albo obgadują za plecami, a na zewnątrz najlepsze przyjaciółki. 

100 % PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada

Jest dokladnie na odwrot.

U mnie w pracy najwieksze konflikty zawsze sa miedzy babami.

Faceci jesli sie nie lubia to zwyczajnie sie unikaja, a baby kopia pod soba doly, obgaduja sie nawzajem, szkodza sobie jak tylko moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nienawidzę innych typów wkuurwiaj mnie, nie mam kolegów i nie chce miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja nienawidzę innych typów wkuurwiaj mnie, nie mam kolegów i nie chce miec

uuu wjechały kompleksy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja sie zgodze. Kobiety moga sie sprzeczac, ale lubia inne kobiety. Faceci sa duzo bardziej zazdrosni i konfliktowi. Po prostu nauczeni sa o tym nie mowic wiec gdyby mogli to kolege utopiliby w lyzce wody, ale wyjdzie to dopiero jak kolega sie w zyciu potknie. Duzo meskich przyjazni ogranicza sie do wygody i wspolnego picia piwa, nie maja nic wspolnego poza tym i wsolnie czas spedzaja z nudy, nie z sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja sie zgodze. Kobiety moga sie sprzeczac, ale lubia inne kobiety. Faceci sa duzo bardziej zazdrosni i konfliktowi. Po prostu nauczeni sa o tym nie mowic wiec gdyby mogli to kolege utopiliby w lyzce wody, ale wyjdzie to dopiero jak kolega sie w zyciu potknie. Duzo meskich przyjazni ogranicza sie do wygody i wspolnego picia piwa, nie maja nic wspolnego poza tym i wsolnie czas spedzaja z nudy, nie z sympatii

Gratuluje poznawanych mężczyzn albo raczej chłopców 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gratuluje poznawanych mężczyzn albo raczej chłopców 😄

Mnie gratulujesz? Ja mowie o tym co widze w pracy, wsrod blizszych i dalszych znajomych. Faceci jak kogos nie lubia to w zyciu o tym nie powiedza, ale dupe obrobia bez problemu. To najgorsze ploty. Do tego maja wpojona wieczna kompetycje z innymi, wiec duzo ciezej jest im czegos szczerze gratulowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Bolek napisał:

Bo faceci mają przyjaciół, 1,2 prawdziwych za których skoczą w ogień, jeśli mają coś do siebie to potrafią dać sobie po ryju a za godzinę wypić flaszke. Reszta to są kumple, znajomi do których nie przywiązujemy większej wagi. Kobieta ma przyjaciółkę na śmierć i życie, wystarczy mały konflikt i natychmiast przyjaciółka staje się wrogiem, a co tam konflikt wystarczy że znajdzie sobie faceta. Zaraz znajduje nowa przyjaciółkę. Ilu mężczyzn odbiło dziewczynę przyjacielowi? Dziewczyna przyjaciela rzecz święta! U kobiet wygląda to odwrotnie, namawia by zerwała z typem bo jest beznadziejny a sama wskakuje mu do wyra.

Zeby to byla jeszcze prawda :D widzialam facetow ktorzy wrecz smiali sie z tego jak latwo bylo odbic dziewczyne kumplowi. Ile razy to jest bliski przyjaciel faceta i dlatego facet nic nie podejrzewa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Bolek napisał:

Bo faceci mają przyjaciół, 1,2 prawdziwych za których skoczą w ogień, jeśli mają coś do siebie to potrafią dać sobie po ryju a za godzinę wypić flaszke. Reszta to są kumple, znajomi do których nie przywiązujemy większej wagi. Kobieta ma przyjaciółkę na śmierć i życie, wystarczy mały konflikt i natychmiast przyjaciółka staje się wrogiem, a co tam konflikt wystarczy że znajdzie sobie faceta. Zaraz znajduje nowa przyjaciółkę. Ilu mężczyzn odbiło dziewczynę przyjacielowi? Dziewczyna przyjaciela rzecz święta! U kobiet wygląda to odwrotnie, namawia by zerwała z typem bo jest beznadziejny a sama wskakuje mu do wyra.

U facetow wyglada to tak, ze nie beda chcielo zeby ich przyjaciel zerwal z dziewczyna. Po prostu beda z nia sypiac :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie gratulujesz? Ja mowie o tym co widze w pracy, wsrod blizszych i dalszych znajomych. Faceci jak kogos nie lubia to w zyciu o tym nie powiedza, ale dupe obrobia bez problemu. To najgorsze ploty. Do tego maja wpojona wieczna kompetycje z innymi, wiec duzo ciezej jest im czegos szczerze gratulowac. 

Ty jesteś pewna, że nie piszesz o kobietach? Sorry 30 lat chodzę po świecie i wszystkie opisane przez Ciebie zachowania widziałem u kobiet. W każdej firmie, w której pracowałem dokładnie w taki sposób zachowywały się kobiety xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W sumie to nawet nie tylko w sprawach zawodowych tak było. Od małolata w szkole chłopaki jak coś do siebie mieli, to się lali za szkołą, potem przybijali grabę i tyle, a dziewczyny psioczyły na siebie po kontach, a do siebie się uśmiechały. Więc ja nie wiem o czym ty gadasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty jesteś pewna, że nie piszesz o kobietach? Sorry 30 lat chodzę po świecie i wszystkie opisane przez Ciebie zachowania widziałem u kobiet. W każdej firmie, w której pracowałem dokładnie w taki sposób zachowywały się kobiety xD 

A masz znajomych facetow? Kolegow? Bo w firmie to latwo kogos unikac, ale to faceci maja tendencje z nudow spedzac czas z ludzmi ktorych nawet nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A masz znajomych facetow? Kolegow? Bo w firmie to latwo kogos unikac, ale to faceci maja tendencje z nudow spedzac czas z ludzmi ktorych nawet nie lubia

Jasne, że mam. Jeździmy wyczynowo na rolkach, zimom na deskach, jeździmy razem na urlopy. No człowieku, co Ty gadasz xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A masz znajomych facetow? Kolegow? Bo w firmie to latwo kogos unikac, ale to faceci maja tendencje z nudow spedzac czas z ludzmi ktorych nawet nie lubia

Nie wiem jakich TY facetów znasz ale ja nie mam w życiu czasu na siedzenie i chlanie browarów z nudów z jakimś gościem, którego nie lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie wiem jakich TY facetów znasz ale ja nie mam w życiu czasu na siedzenie i chlanie browarów z nudów z jakimś gościem, którego nie lubię. 

Ale ty to nie wszyscy facecu. Wielokrotnie widzialam jak faceci niby sie godza, ale potem obrabiaja sovie dupe. Zwlaszcza jak maja wspolnych znajomych i wpadaja na siebie na spotkaniach albo razem pracuja. I wtedy rozmawiaja normalnie, smieja sie, ale jak tylko jeden uslyszy, ze drugiemu cos nie wyszlo to chce podskakiwac z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ty to nie wszyscy facecu. Wielokrotnie widzialam jak faceci niby sie godza, ale potem obrabiaja sovie dupe. Zwlaszcza jak maja wspolnych znajomych i wpadaja na siebie na spotkaniach albo razem pracuja. I wtedy rozmawiaja normalnie, smieja sie, ale jak tylko jeden uslyszy, ze drugiemu cos nie wyszlo to chce podskakiwac z radosci

Myślę, że wpadłaś/wpadłeś tu zrobić Gburze, bo opisujesz zachowania kobiet przypisując je facetom. Mam 30 lat i sorry ale wszyyystko co piszesz tyczy się kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Myślę, że wpadłaś/wpadłeś tu zrobić Gburze, bo opisujesz zachowania kobiet przypisując je facetom. Mam 30 lat i sorry ale wszyyystko co piszesz tyczy się kobiet. 

Powiem więcej większość kobiet przyzna mi rację i powie, że faktycznie tak jest. Większość kobiet woli np. pracować w męskim gronie gdzie jest mniej plot, mniej konfliktów i zawiści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To tyczy sie ludzi, tak ogolnie. Tyljo faceci sa duzo bardziej zaklamani. Jak ich zapytasz to najpierw powiedza, ze za kumplami stoja murem. Potem jak zwrocisz uwage komu obrobili tylek, kogo wysmiewali za plecami, kogo skrycie uwazaja za ...e to wychodzi, ze no w sumie to tylko bliskich przyjaciol tak szanuja, a reszta jest bo jest. Ocztwiscie do czasu, bo sa tacy co nawet przyjaciela oszukaja. Zwlaszcza jak dwoch przyjaciol zaklada biznes i jeden drugiego oskubie z kasy albo zostawi z dlugiem to widac wartosc tej przyjazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Powiem więcej większość kobiet przyzna mi rację i powie, że faktycznie tak jest. Większość kobiet woli np. pracować w męskim gronie gdzie jest mniej plot, mniej konfliktów i zawiści. 

Bo do wiekszosci kobiet nie plotkuja :D pracowalam w duzym korpo, glownie sami faceci. Dokladnie wiedzialam kto kogo nie lubi, ale przeciez nie beda sie w twarz smiac bo mozna za to stracic prace. Mikroagresja tam gdzie otwarcie nie mozna sobie wybierac towarzystwa jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To tyczy sie ludzi, tak ogolnie. Tyljo faceci sa duzo bardziej zaklamani. Jak ich zapytasz to najpierw powiedza, ze za kumplami stoja murem. Potem jak zwrocisz uwage komu obrobili tylek, kogo wysmiewali za plecami, kogo skrycie uwazaja za ...e to wychodzi, ze no w sumie to tylko bliskich przyjaciol tak szanuja, a reszta jest bo jest. Ocztwiscie do czasu, bo sa tacy co nawet przyjaciela oszukaja. Zwlaszcza jak dwoch przyjaciol zaklada biznes i jeden drugiego oskubie z kasy albo zostawi z dlugiem to widac wartosc tej przyjazni

Ty masz 15 lat? Pokaż mi dorosłych, normalnych facetów, którzy mają czas na takie pierdoły o których Ty piszesz? Dom, rodzina, praca lub dwie, jakaś pasja gdzie tu miejsce na jakiś fagasów, którym miałbym obrabiać tyłek? Mam dwóch przyjaciół widujemy się może raz albo dwa w miesiącu jak dobrze pójdzie. Dwa razy do roku skoczymy na jakiś wyjazd i tyle. Ty mówisz o facetach czy o dzieciakach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O i jeszcze jeden prztklad. Wiekszosc kobiet rozumie kiedy w zyciu jej przyjaciolki cos sie zmienia - nowy zwiazek, ciaza, male dziecko. Jaj bedzie mozliwosc to jej pomoze, jak nie to za jakis czas jak wszystko sie uspokoi to wroca do dawnych spotkan. Faceci uwazaja to za przyklad tego jak slabe sa znajomosci, bo jak przez jakis czas duzo sie w twoim zyciu dzieje to znaczy, ze masz kumpli w dupie. Wiec jak facetowi rodzi sie dziecko i on odmawia spotkan to nagle pi.zda i wypial sie na znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co do biznesu to pokaż mi ile kobiet zakłada biznesy w spółkach? O kase z czasem, kłócą się wszyscy i spółki, to nigdy nie było nic dobrego. Tylko, że faceci jednak częściej zakładają firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O i jeszcze jeden prztklad. Wiekszosc kobiet rozumie kiedy w zyciu jej przyjaciolki cos sie zmienia - nowy zwiazek, ciaza, male dziecko. Jaj bedzie mozliwosc to jej pomoze, jak nie to za jakis czas jak wszystko sie uspokoi to wroca do dawnych spotkan. Faceci uwazaja to za przyklad tego jak slabe sa znajomosci, bo jak przez jakis czas duzo sie w twoim zyciu dzieje to znaczy, ze masz kumpli w dupie. Wiec jak facetowi rodzi sie dziecko i on odmawia spotkan to nagle pi.zda i wypial sie na znajomych 🙂

buahahahahahha no teraz to mnie rozwaliłaś na łopatki xD Halo tu ziemia 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty masz 15 lat? Pokaż mi dorosłych, normalnych facetów, którzy mają czas na takie pierdoły o których Ty piszesz? Dom, rodzina, praca lub dwie, jakaś pasja gdzie tu miejsce na jakiś fagasów, którym miałbym obrabiać tyłek? Mam dwóch przyjaciół widujemy się może raz albo dwa w miesiącu jak dobrze pójdzie. Dwa razy do roku skoczymy na jakiś wyjazd i tyle. Ty mówisz o facetach czy o dzieciakach? 

Jak masz raptem dwoch znajomych z ktorymi widujesz sie dwa razy na miesiac przy dobrych to wierze ba 100%, ze nigdy nie wpadasz na ludzi ktorych nie lubisz. Ja mowie o ludziach ktorzy maja jakies zycie socjalne. Dwoch znajomych raz na miesiac to spoleczna izolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak masz raptem dwoch znajomych z ktorymi widujesz sie dwa razy na miesiac przy dobrych to wierze ba 100%, ze nigdy nie wpadasz na ludzi ktorych nie lubisz. Ja mowie o ludziach ktorzy maja jakies zycie socjalne. Dwoch znajomych raz na miesiac to spoleczna izolacja

Nie to nie społęczna izolacja tylko normalne życie. Jakby mam żonę, rodzinę, pasję, pracę. Nie mam czasu na pierdoły i piwko z kumplami co wieczór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co do biznesu to pokaż mi ile kobiet zakłada biznesy w spółkach? O kase z czasem, kłócą się wszyscy i spółki, to nigdy nie było nic dobrego. Tylko, że faceci jednak częściej zakładają firmy. 

Duzo kobiet ma wlasne biznesy. Z zasady zakladaja je samodzielnie zaczynajac od bycia freelancerami. To tylko janusze biznesu lubia pakowac oszczednosci z spolki z kumplami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Duzo kobiet ma wlasne biznesy. Z zasady zakladaja je samodzielnie zaczynajac od bycia freelancerami. To tylko janusze biznesu lubia pakowac oszczednosci z spolki z kumplami 😉

Taaaa, tylko żeby otworzyć salon kosmetyczny wiele nie trzeba xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie to nie społęczna izolacja tylko normalne życie. Jakby mam żonę, rodzinę, pasję, pracę. Nie mam czasu na pierdoły i piwko z kumplami co wieczór. 

Co wieczor to jedyna alternatywa dla raz na miesiac? 

Co do tych dzieci - to akurat przyklad z forum. Bo tutaj kobiety sa krytykowane za to, ze czasem znikaja z radaru przy zmianach w zyciu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×