Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania.32

Nie mogę znalezć pracy ... to chore

Polecane posty

1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

To może kurs opiekuna medycznego?  Kurs trwa tylko rok i to zaocznie.  Tyle, że zarobki słabe...

Też trzeba mieć średnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlaczego musisz mieć prace w godz przedszkola?.wielu ludzi pracuje na zmiany i radzą sobie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego że cham zwany mężem nie ma najmniejszego zamiaru zajmować się dzieckiem po pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
20 minut temu, Ania.32 napisał:

Też trzeba mieć średnie 

Nie trzeba. Żeby ukończyć kurs i uzyskać świadectwo z kwalifikacji wystarczy wykształcenie podstawowe. (Do uzyskania tytułu potrzebne jest średnie i to nawet bez matury.) Nie wszędzie wymagany jest tytuł.  Np.w prestiżowym "domu seniora" tak,  ale już w zwykłym domu pomocy społecznej wystarczą kwalifikacje i ukończony kurs.  Trochę się tym interesowałam kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Ola napisał:

Nie trzeba. Żeby ukończyć kurs i uzyskać świadectwo z kwalifikacji wystarczy wykształcenie podstawowe. (Do uzyskania tytułu potrzebne jest średnie i to nawet bez matury.) Nie wszędzie wymagany jest tytuł.  Np.w prestiżowym "domu seniora" tak,  ale już w zwykłym domu pomocy społecznej wystarczą kwalifikacje i ukończony kurs.  Trochę się tym interesowałam kiedyś. 

Wiesz jak wygląda ta praca? To też jest na zmiany, a jeśli zdarzy się na jedną, to bardzo sporadycznie i też trochę dłużej jak do 15. Nikt nie zgodzi się odstąpić swojej zmiany, żeby jedna z pracownic mogła sobie kończyć o 15. U mnie na wsi jest właśnie taki dzienny dom opieki i podopieczni siedzą tam minimum 8 godzin. Proponujesz kursy, a autorka nie ma jak tych kursów zrobić, bo nie ma kto się jej dzieckiem zająć, a taki kurs nie trwa 20 godzin, tylko trochę więcej. Ja wiem, że chcesz pomóc radą, ale tu nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

oczywiście, żę zatrudnią osobę ze średnim wykształceniem jako przedszkolankę, gdyż są braki kadrowe

Braki kadrowe w prywatnych przedszkolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

zawodowe to też średnie, co innego maturalne. zawodowe więc jak najbardziej mieści się w kategoria średnie.

Bredzisz. Zawodowe, to zawodowe, a średnie, to średnie. Nie ma czegoś takiego jak maturalne. Matura to tylko dodatek do średniego i kwalifikacja na studia. Tylko i wyłącznie. Możesz się spotkać jak ktoś określi swoje średnie z maturą jako maturalne, ale maturalne wykształcenie nie istnieje, co też ta osoba z maturą powinna wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

To może ogłaszaj się do sprzątanie po domach i do prac ogrodowych. Praca dorywcza i godziny sobie dopasujesz. Starsi ludzie potrzebują pomocy do takich prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Olcia napisał:

Ale zeby założyć dzialalość i czesać ludzi w domach to trzeba być z trendami na bieżąco, dobry fryzjer musi non stop konczyc kursy zdobywac certyfikaty itp rozumiem, że od czasów ukonczenia szkoły autorka tego nie robiła...więc chyba maniany odwalać nie będzie bo szybko rynek to zweryfikuje

 

 

A to, żeby uczesać taką pannę młodą, czy na sylwestra, to trzeba być na bieżąco w trendach, czy wystarczy słuchać, co sobie klientka życzy? Ona wcale nie musi zajmować się koloryzacją, ani strzyżeniem. Podobno autorka się szybko uczy, to wystarczy kupić głowę i ćwiczyć. Jest tyle tutoriali, że szczena opada. Ooo szkolenia. A ty co jej ciągle  proponujesz? Nie czasem szkolenia? Zrozum ona nie znajdzie pracy w godzinach przedszkolnych na ten moment. Nie ma szans. To nie czasy komuny, gdzie połowa społeczeństwa pracowała do 15. Nawet niektóre sklepy. Taki sklep mięsny był do 14-15. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość sceptyk napisał:

To może ogłaszaj się do sprzątanie po domach i do prac ogrodowych. Praca dorywcza i godziny sobie dopasujesz. Starsi ludzie potrzebują pomocy do takich prac.

Dokładnie. Wszystkie prace na zasadzie: szukam sobie klienta sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Jeśli musisz uzależnić swoje godziny pracy od przedszkola, to o pracę pełnowymiarową na etat może być ciężko, szczególnie,że nie masz kwalifikacji.

Moim zdaniem dobre rozwiązania dla Ciebie, to:

-praca z jakimś elastycznym grafikiem jak cc,

-dorabianie sobie gdzieś w salonie kosmetycznym, albo działanie na własną rękeę jako np. stylistka paznokci- tylko musiałabyś zrobić kurs,

- handel przez portale typu amazon, allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Jeśli musisz uzależnić swoje godziny pracy od przedszkola, to o pracę pełnowymiarową na etat może być ciężko, szczególnie,że nie masz kwalifikacji.

Moim zdaniem dobre rozwiązania dla Ciebie, to:

-praca z jakimś elastycznym grafikiem jak cc,

-dorabianie sobie gdzieś w salonie kosmetycznym, albo działanie na własną rękeę jako np. stylistka paznokci- tylko musiałabyś zrobić kurs,

- handel przez portale typu amazon, allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Jeśli musisz uzależnić swoje godziny pracy od przedszkola, to o pracę pełnowymiarową na etat może być ciężko, szczególnie,że nie masz kwalifikacji.

Moim zdaniem dobre rozwiązania dla Ciebie, to:

-praca z jakimś elastycznym grafikiem jak cc,

-dorabianie sobie gdzieś w salonie kosmetycznym, albo działanie na własną rękeę jako np. stylistka paznokci- tylko musiałabyś zrobić kurs,

- handel przez portale typu amazon, allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2019 o 11:26, Ania.32 napisał:

 Szukam pracy na jedną zmianę w godzinach przedszkola od bardzo dawna . W zasadzie po macierzyńskim  dziecko poszło do żłobka , ale zrezygnowaliśmy na jakiś czas z powodu comiesięcznych chorób i częstych  wizyt w szpitalu . Dorabiałam trochę do budżetu a od 2 lat nie mogę znaleźć stałej pracy z powodu braku opieki nad dzieckiem do godziny 16 . Mąż ma dobrą pracę na umowę  i zarabia lepsze pieniądze , ma też nienormowane godziny pracy  , raz na 5 a za 2 dni na 7  często do 17 -20 tej. Jestem załamana , sfrustrowana  , przez ostatnie 3 miesiące miałam kilka razy załamanie nerwowe , czuję że dla mnie nadziei już nie ma na normalne życie i pracę . Dużo nie oczekuję , nie mam odpowiedniego wykształcenia , bo tylko zawodowe . Chciałam chociaż ukończyć szkołę , na weekendy nie mogę bo nie mam co z dzieckiem zrobić , nawet głupie sprzątanie jest na zmiany . Chodzę codziennie i płaczę .. nie wiem co mogę zrobić jeszcze …:-( 

Młodzi ludzie, świeżo po studiach, wykształceni z tytułem magistra nie mogą znaleźć pracy... To dopiero uwłaczające i depresyjne, a ty narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawda

A moze otworz wlasna dzialalnosc?

ja jestem z 3 latka w domu. Bardzo chorowala wlasnie chore jestesmy mimo ze wypisalam ja z przedszkola.

mam 35 lat i bedziemy sie starac o drugie. Mieszkamy na zadupiu. Pracy nie moglam znalezc juz wczesniej przed dzieckiem. Mialam jakies staze tylko i sprztaalam za granica. Moze wybrzydzam ale nie chce pracy w markecie choc i tak bym nie mogla bo jak mala pojdzie do przedszkola to o 16-17 wychodzi a tam kaza je,lbac do 22 w nocy. Biedne te kobiety. Zawsze mi ich zal bylo. Juz chyba wolalam sprzatac za granica niz uzeraz sie z klientami do 22giej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawda

A do dobrze placa w polsce za sprzatanie calego domu??? Jaka dniowka? W szwecji miesiecznie zarabialam 7 tys na zlote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Autorko, tak czy inaczej musisz pomyśleć o kimś do opieki. Zobacz, mała wkrótce pójdzie do szkoły a tam ferie, wakacje,  dni wolne między świętami... Co wtedy zrobisz?  W szkole nie ma dyżurów jak w przedszkolu... Siłą rzeczy albo nie będziesz pracowała,  albo pracowała na nocki,  albo właśnie ogarniesz kogoś do opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 9.12.2019 o 20:47, Gość gość napisał:

Braki kadrowe w prywatnych przedszkolach.

to logiczne raczej nikt kochający dziecko nie posyła je do publicznej przechowalni żeby głodne o 14 już umierało z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość TakaPrawda napisał:

A do dobrze placa w polsce za sprzatanie calego domu??? Jaka dniowka? W szwecji miesiecznie zarabialam 7 tys na zlote.

a na szwedzkie korony pewnie cały uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może taniec na rurze w klubie z miejscami noclegowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Może taniec na rurze w klubie z miejscami noclegowymi?

Puknij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simba

Autorko... Wymyśliłaś coś? Znalazłaś pracę?  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upup

Halooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×