Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znawcap

Nie jest latwo byc singlem i szukac rodziny

Polecane posty

Gość Znawcap

Mam 35lat ,mieszkam z mama.. w sumiw glownie niw ma mnie w domu.. nigdy nie mialem problemu z kobietami, stale dlugie jak i krotkie zwiazki mam za soba.. stac mnie na mieszkanie w Polsce i chyba nie tylko w Polsce ale mi to nie potrzebne... gdzies uwazam ze ceny klitek w bloku sa smieszne i dla mnie nie warte polkwy ceny.. zarabiam na tyle za granica ze moglbym wynajmowac mieszkanie praktycznie sam , oplacic wszystko uprawiac sport i do tego odlozyc no powiedzmy jedna trzecia wyplaty.. czemu z mama.. wracam o 18 do domu w weekend przewaznie jade gdzies z jedna czy druga znajoma.. takiw zycie singla. Zwiazki dlugiw twz mialem i mieszkalem i u partnerek i one u mnie z mama... .. jednak ostatnio naszla mnie ochota, chec czy jak to nazwac dziecka rodziny.. tak po prostu przezylwm tyle ze widze chyba sens tylko w dbaniu o inna osobe.. samemu jakos nie cieszy mnie jak kupie sobie buty za 200euro.. dla mnie to sam plastik i klej.. ale jak ktos sie cieszy.. to moglbym latac z radisci drugiej osoby... jakos mnie to cieszy.. problem polega na tym iz.. kobiety w moim wieku badz takie no po 30stce sa.. mam wrazenie jakbym tylko ja nie mial jak do tej pkry rodziny z wyboru z braku checi na nia.. one wszystkie przy sluzszym poznaniu...jakby to napisac.. na spotkania od weekendu do wweekenu tak.. ale przy sluzszym pobycje razem czlowiek woli brzydko napisze strzelic se w lwb niz ich sluchac.. podobaja mi sie kobiety po 40tce.. dla mnie wiek to tylko numer.. takie zadbane kobiety z klasa sa piekne.. tu problemem jest moj wiek i wyglad wygladam mlodo i sla nich czesto jestem szczylem?.. z kolei kobiety przed 20stka jak i po 20stce nawet jak zdarzy mi sie z nimi spac ..hmm czesto maja wiecej nalogow i problemow niz kobiety po 30tce.. kobiety z dziecmi mnie nie interesuja bo ..tu nie tyle problemem bylo by to dziecko co jego ojciec itd to skomplikowane.. reasumujac.. czy to tak tylko facetowi ciezko w tym wieku? Czemu czesciej kobiety po 20stce mysla o rodzinie albo te po 40tce a te w przedziale30 do 40 albo 5dzieci albo wszystko tylkoe NIE DZIECI..  czasami mysle ze pewnie gdzies tam jakas kobieta szuka faceta i narzeka na facetow jak ja na kobiety..eh i druga spraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxxxxxxb

Co za bełkot......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×