Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niebieska

Czy da miłość innej?

Polecane posty

Gość Niebieska

Byłam w związku w którym mój partner po kilku mesiącach sielanki zaczął pokazywać że mu nie zależy :

liczne kłamstwa na różne tematy, czepianie się o blachostki, wolał pisać z koleżankami z pracy, dowiedziałam się że obgadywał mnie i wyśmiewał,  potrafił olać, robił problemy ze spotkaniami, nie dbał o siebie, jak się bardzo wkurzył potrafił coś rozwalić w pokoju.

Po czasie rozstał się ze mną, bo nie czuje tego do mnie co ja do niego (a to on pierwszy zalecał się i mówił że zależy mu, że kocha, że nie przeżyje tego jak się rozstaniemy itp) 

Teraz spotyka się z kobietą do której czuje to coś i to uczucie podobno. 

Zastanawiam się czy dla niej będzie lepszy, dobry i da jej to czego nie dał mi, czy będzie ją tak ranił, czy przez to że kocha szczerze będzie dla niej kochający? Jak myślicie? 

Dodam, że ja oddałam całą siebie w ten związek i miałam szczere intencje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy mężczyzna pokocha kobietę  będzie opiekuńczy, cierpliwy, wyrozumiały, czuły, bo to ze sobą niesie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Charakteru nie zmienisz. Może będzie lepszy dla niej, ale po czasie pokaże jakim jest człowiekiem. Jeśli kręci go faza motylków, to w każdej relacji mija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdy mężczyzna pokocha kobietę  będzie opiekuńczy, cierpliwy, wyrozumiały, czuły, bo to ze sobą niesie miłość.

Do czasu. Później będzie dla niej taki, jaki był dla ciebie. Ludzie się nie zmieniają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Do czasu. Później będzie dla niej taki, jaki był dla ciebie. Ludzie się nie zmieniają 😉

Nie wszyscy mężczyźni są zli😊, to że twój cie nie kocha nie znaczy, że inne kobiety nie są kochane😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Zastanawia mnie to po prostu czy będzie dla niej taki jaki nigdy nie był dla mnie, ponieważ podobno nigdy do mnie nie czuł tego czegoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie wszyscy mężczyźni są zli😊, to że twój cie nie kocha nie znaczy, że inne kobiety nie są kochane😊

Zonk, mój facet mnie kocha i okazuje codziennie swą miłość , nie wiem skąd takie wnioski u ciebie😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie się nie zmieniają, z tego co piszesz może ma problemy emocjonalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×