Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Artek18b

Proszę o poradę co robić?

Polecane posty

Witam Serdecznie 🙂

Mam pewien kłopot ze  swoją dziewczyną  i chciałbym wysłuchać opini co mogę zrobić w danej sytuacji.

Poznałem dziewczynę przez Internet  miała 16 lat ja 19, po upływie 2 tyg zaczęliśmy chodzić ze  sobą i trwało to równe 5 lat dzień przed rocznicą  powiedziała że to już koniec oddała mi moje rzeczy (ubrania) Dzieliła  nas odległość 90km  przyjeżdżałem  w Piątki i wracałem  w Poniedziałki  z początku  dogadywaliśmy się  wszystko było między nami dobrze aż do pewnego momentu  kiedy to sprawdziłem  jej telefon i okazało się że pisze z innymi obcymi na pewnej stronie internetowej. Byłem okłamywany  przez 4 miesiące przyznalem  się że sprawdziłem ją  A ona mi powiedziała że taka już jest. Teraz po 3 tygodniowej ciszy pojechałem  do niej rozmawialiśmy  smialiśmy się było super do momentu gdy  podczas rozmowy spojrzała na telefon z wielkim uśmiechem popatrzylem się na szklany  okap I odbił się ekran A w nim minki  I właśnie ta strona internetowa  pisała z kimś obcym z wielkim uśmiechem na twarzy ja jak to zobaczyłem powiedziałem  jej że spoko nic się nie zmieniłaś  A ona że nigdy się nie zmieni. Co ważne uwielbia imprezowac  twierdzi  że jedzie na imprezę ale nie szuka miłość I nie jedzie po to by kogoś poznać tylko żeby się pobawić  jeździ z koleżanką  która takie życie prowadzi bez miłość I tylko sami znajomi imprezy wyjazdy. Co mogę zrobić w danej sytuacji?? Bardzo mocno ją Kocham i staram się o nią ale już tracę nadzieję na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorro

Dziewczę nie dorosło do trwałego związku, na tę chwilę wyraziła się jasno co jest jej priorytetem. Na marginesie grzebanie w cudzym telefonie itp. jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Nic nie mozesz zrobic. Wasz zwiazek zaczal sie dla niej duzo za wczesnie. Nie zdazyla sie wyszalec. Ona chce jeszcze cos przezyc poza toba. Poznac roznych innych chlopcow. Zobaczyc jak to jest z innymi. Czy ty myslales, ze ona bedzie twoja zona, czy jak? I tak jak na jej wiek to bardzo dlugo byla z toba. 5 lat to w tym wieku jak wiek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_2001

Ja bym zakończył związek i spróbował znowu, ale dopiero gdy zda maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2019 o 17:14, Gość maczu piczu napisał:

Nic nie mozesz zrobic. Wasz zwiazek zaczal sie dla niej duzo za wczesnie. Nie zdazyla sie wyszalec. Ona chce jeszcze cos przezyc poza toba. Poznac roznych innych chlopcow. Zobaczyc jak to jest z innymi. Czy ty myslales, ze ona bedzie twoja zona, czy jak? I tak jak na jej wiek to bardzo dlugo byla z toba. 5 lat to w tym wieku jak wiek 🙂

Znam parę, która poznała się gdy mieli 17 i 18 lat. On 18. Po 5 latach wzięli ślub. Ona nigdy nie miała innego chłopaka i z tego co mi mówiła nigdy nie zdradziła męża z ciekawości jak to jest z innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2019 o 15:00, Artek18b napisał:

Ale co mogę zrobić żeby wróciła ?

Pozwolić jej teraz odejść. Bez zbędnych ceregieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Transgression napisał:

Mam koleżankę, która w wieku 20 lat wzięła ślub. Dzisiaj ma 3 dzieci, dom, 2 auta, dobrą pracę którą bardzo lubi i mam wrażenie, że wygrała życie. 

Znam dziewczyny w jej wieku, które dzisiaj mają problem ze znalezieniem partnera. Kiedyś Imprezy, praca, imprezy itd. a dzisiaj samotność i strach o przyszłość.

🤔 Kiedyś wydawało się, że osoby, które wzięły ślub w wieku 20 lat, zmarnowały sobie życie. 

No chyba nie... 

 

Zazdrościłem kumplom, którzy poznali swoje drugie połówki już w szkole średniej gdy mielismy te 18-19 lat. Mnie  sie wtedy nie udalo i potem będąc w wieku  20 + balem  sie, że nie poznam dziewczyny swoich marzeń gdyż wtedy trudno już było znaleźć wolną i fajną dziewczynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie. Zniszczysz sobie życie na własne zyczenie, to jest zwykle zauroczenie a nie miłość. Znajdź w sobie szacunek do samego siebie, Ty dajesz uczucie a ona się tym bawi, samo to powinno dac ci do myślenia. Jesteś wolny, pracuj nad sobą, skup się na sobie i ceń siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Esox napisał:

Zazdrościłem kumplom, którzy poznali swoje drugie połówki już w szkole średniej gdy mielismy te 18-19 lat. Mnie  sie wtedy nie udalo i potem będąc w wieku  20 + balem  sie, że nie poznam dziewczyny swoich marzeń gdyż wtedy trudno już było znaleźć wolną i fajną dziewczynę. 

Czy serio każdy musi mieć partnerkę (druga połówkę)? Są ludzie którzy są szczęśliwi sami. Lepiej być samemu niż spotkać osobę która będzie Tobą rządzić czy manipulować, jeżeli nie od razu to po czasie.. albo dowiedzieć się po 10-20 latach bycia razem ze jednak to nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BlackSheep napisał:

Czy serio każdy musi mieć partnerkę (druga połówkę)? Są ludzie którzy są szczęśliwi sami. Lepiej być samemu niż spotkać osobę która będzie Tobą rządzić czy manipulować, jeżeli nie od razu to po czasie.. albo dowiedzieć się po 10-20 latach bycia razem ze jednak to nie to..

Z tego co wiem to prawie każdy chce mieć swoją drugą połówkę. Na przykładzie osób z mojej klasy z liceum mogę podać,  że tylko jedna z prawie 30 osób zawsze była i nadal jest samotna. To jedna z moich koleżanek. Mówią, że to jej wybór,  ale ja nigdy na ten temat z nią nie rozmawiałem osobiście, więc nie mogę zająć w tej sprawie stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×