Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Boję się tego

Polecane posty

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 Nie pisz do niego, to facet.

Nie mów 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Szpica w rozczłapaną d0pę chcesz? 😄

Hej. Jestem uniwersalny, więc lubie w tyłek🤙))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Manazis napisał:

Autorko coś napisała on prezerwatywie? Nie. Więc idio/tkę sobie odpuść. Może używa już antykoncepcji.    

10 minut 😉 Co ty na to? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Manazis napisał:

Autorko coś napisała on prezerwatywie? Nie. Więc idio/tkę sobie odpuść. Może używa już antykoncepcji.

Ps. tak by było najmądrzej.  

Sorry ale idi. otka jest dla mnie osoba która nie pomyśli, że dziewczyna niedoświadczona która jeszcze nie uprawiała seksu i na dodatek się tego boi po pierwsze pewnie nie używa antykoncepcji hormonalnej (bo i po co jej to dotąd niby było?), a po drugie z dużym prawdopodobieństwem może nie wiedzieć że tłuste substancje uszkadzaja prezerwatywe. Tak więc swoich słów nie cofne. Bo abstra...ąc od tego czy autorka to prawdziwa dziewczyna czy podszyw, to często młode dziewczęta wpadają na takie fora w poszukiwaniu informacji. I jasne, każdy odpowiada za siebie, ale jednak nie chce żeby czytały takie "dobre rady" . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Manazis napisał:

Jak na lato 😂

A mówiłaś że nie wiem co mówię 😉  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Sorry ale idi. otka jest dla mnie osoba która nie pomyśli, że dziewczyna niedoświadczona która jeszcze nie uprawiała seksu i na dodatek się tego boi po pierwsze pewnie nie używa antykoncepcji hormonalnej (bo i po co jej to dotąd niby było?), a po drugie z dużym prawdopodobieństwem może nie wiedzieć że tłuste substancje uszkadzaja prezerwatywe. Tak więc swoich słów nie cofne. Bo abstra...ąc od tego czy autorka to prawdziwa dziewczyna czy podszyw, to często młode dziewczęta wpadają na takie fora w poszukiwaniu informacji. I jasne, każdy odpowiada za siebie, ale jednak nie chce żeby czytały takie "dobre rady" . 

To facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Niech wam będzie jestem facetem to forum to największe ... jakie może być 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Manazis napisał:

Szczerze? Nie napisała nawet ile ma lat. Za to napisała że rok chodzi z chłopakiem. Po pierwsze to powinna znaleźć się u ginekologa skoro chce rozpocząć życie seksualne. Nie szukać tu durnych porad jak piszesz. Może cię zaskoczę ale nie każdy akceptuje prezerwatywy. 

 Nie cierpię ich ! ! ! Jeśli już, to jak towar był niewiadomego pochodzenia 😉   Na szczęście wyrosłem z tego i tylko pewne kobietki, oczywiście na golaska 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Manazis napisał:

No to do lata 😉

 ...do lata piechotą by się szło ... daleko! 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Manazis napisał:

Szczerze? Nie napisała nawet ile ma lat. Za to napisała że rok chodzi z chłopakiem. Po pierwsze to powinna znaleźć się u ginekologa skoro chce rozpocząć życie seksualne. Nie szukać tu durnych porad jak piszesz. Może cię zaskoczę ale nie każdy akceptuje prezerwatywy. 

Nie, nie zaskoczyłas mnie, jestem dobrze wyedukowana😂

Tu już zaczynasz za bardzo odplywac w domysły broniąc swojego (zakładam ze swojego) nieprzemyslanego i zwyczajnie głupiego wpisu. Ze może ktos nie akceptuje prezerwatyw, że nie wiadomo ile ma lat, a sprawa jest bardzo prosta, mianowicie:

Oczywiście, że powinna iść do ginekologa. Oczywiście, że nie powinna szukać porad na jakimś dziwnym forum. Ale to nie powód żeby dawać jej takie potencjalnie szkodliwe rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×