Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Palma

Życie pod hejtami

Polecane posty

Gość Palma

Znacie kanał życie pod palmami? Aktualnie palma. Podzielę się z wami faktem cenzurowania komentarzy przez panią palmę. Czy jest tu ktoś kogo też zbanowała?

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jak rzygałas emocjami i argumentów zabrakło?

Ona banuje nawet za krytykę Zięby obecnie. W ogóle ten spęd anty szczepów na jej kanale to festiwal bezmózgowia.

Gość gosc

Palma banowala i cenzurowala od poczatku istnienia swojego kanalu, wiec nie rozumiem co ciebie tak dziwi.

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Z kacperkiem beauty vlog mogliby przybić sobie piątkę xd

Nie bez powodu Kacper nazywany jest kosmetycznym Ziębą 🙂

Tyle że kacpi podobno weganin

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Palma banowala i cenzurowala od poczatku istnienia swojego kanalu, wiec nie rozumiem co ciebie tak dziwi.

Nie śledziłam jej od początku, człowiek był głupi bo się nasłuchał o wolności. Tyle, że Zieba nie różni się od takiego Maria jakoś specjalnie i tu wybuchł festiwal hipokryzji.

Ale może będzie jak z detoxiarą. Nagle palma zacznie się czepiać i się odkolegują. Tyle, że fani Zięby to wyjątkowy przykład głupoty i fanatyzmu.

Gość Palma

Na pewno jej się to zachowanie czkawka odbije. Z chęcią będę to obserwować.

Gość Gość
34 minuty temu, Gość Palma napisał:

Na pewno jej się to zachowanie czkawka odbije.

Jakie zachowanie masz na myśli? Ja w pełni popieram, to co robi, a nie jestem jej fanką.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jakie zachowanie masz na myśli? Ja w pełni popieram, to co robi, a nie jestem jej fanką.

Popierasz dawanie upustu zaburzeniom narcystym kosztem innych osób? Bo tym właśnie zajmuje się Palma w internecie. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Hooj napisał:

Ona ma wielki problem z Aga z Ameryki, aż leje się z niej szambo...

Może wie więcej od nas?

Gość gość

AiA zasługiwała na komentarz, podobnie jak Mario i Klapek. Może dla równowagi do youtubowych wegan taka Palma była ok ale za bardzo popłynęła w swoją nieomylność i w te projekcje, halucynacje czy co tam innego. 

Za słaba jest w dyskusjach z innymi i sprawia wrażenie jakby nie kumała po co Zięba się do niej odezwał.

Gość Aga

Przecież palmidło jedzie po tej dziewczynie pod pretekstem pomocy jej dzieciom. Co jest gowno prawdą, robi sobie show jej kosztem, nakręca ludzi, szczuje na nią, widać że ma jakąś chorą faze na jej punkcie. Gdyby chciała komuś pomóc to by to zrobiła. Jak chcecie komuś pomóc to jedziecie po nim w Internecie? No raczej że nie. Nikt zdrowy emocjonalnie nie ma potrzeby gnojenia innych ludzi. Ona uważa się za taką świadomą, a wychodzi z niej niezrownowazenie psychiczne i emocjonalne. Tyle powtarzała o wolności, w tym słowa, a teraz cenzuruje komentarze! Próżno szukać u niej słów krytyki pod filmami bo są "ukrywane" 

Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Popierasz dawanie upustu zaburzeniom narcystym kosztem innych osób? 

Poczytaj o zaburzeniu narcystycznym. Widzę je u kogoś zupełnie innego.

Gość Gość
22 minuty temu, Gość Aga napisał:

Przecież palmidło jedzie po tej dziewczynie pod pretekstem pomocy jej dzieciom. Co jest gowno prawdą, robi sobie show jej kosztem, nakręca ludzi, szczuje na nią, widać że ma jakąś chorą faze na jej punkcie. Gdyby chciała komuś pomóc to by to zrobiła. Jak chcecie komuś pomóc to jedziecie po nim w Internecie? No raczej że nie. Nikt zdrowy emocjonalnie nie ma potrzeby gnojenia innych ludzi. Ona uważa się za taką świadomą, a wychodzi z niej niezrownowazenie psychiczne i emocjonalne. Tyle powtarzała o wolności, w tym słowa, a teraz cenzuruje komentarze! Próżno szukać u niej słów krytyki pod filmami bo są "ukrywane" 

Może gdyby Aga raz, a porządnie wypowiedziała się co sądzi na ten temat miałaby spokój. I gdzie te pozwy? 

U Agi komentarze są wyłączone, mimo, iż wiele wg mnie było bardzo trafnych i jej nie hejtowało.

Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Może gdyby Aga raz, a porządnie wypowiedziała się co sądzi na ten temat miałaby spokój. I gdzie te pozwy? 

U Agi komentarze są wyłączone, mimo, iż wiele wg mnie było bardzo trafnych i jej nie hejtowało.

Bo te dwie Panie mają widzów za ...ów. 

Gość Dentystka Monia

Wstrętna osoba, tylko raz i to dawno temu widziałam jej wypowiedź na temat Agi, jej ton wypowiedzi, sam głos- coś okropnego, musi być poważnie zaburzona. Dzisiaj weszłam na jej kanał pierwszy raz od tamtego momentu i nie pomyliłam się w swojej ocenie, filmik z Ziębą mówi wszytko 😂

Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Poczytaj o zaburzeniu narcystycznym. Widzę je u kogoś zupełnie innego.

Przeczytałam wystarczająco dużo żeby widzieć je wyraznie u dotnkniętych nimi osób. Palma to klasyk. 

Gość Gosc

Z niej to taki typowy bully. Dlatego nigdy nie wybiera sobie osob silnych, lubianych, pewnych siebie, tylko uczepila sie Agi, bo wywoluje u innych negatywne emocje i kazdy wie, ze AiA kompletnie nie radzi sobie z krytyka. Takich ludzi najlatwiej atakowac, od fit Shorty eats trzyma sie z daleka, bo wie ze tamci mieliby ja gleboko w dooopie. Jest wielu you tuberow ktorych nigdy nie ruszy.

Nie cierpie Palmy, to toksyczna, obludna i wredna zmija. 

Gość Gość

Jeśli Agnieszka byłaby konsekwentna w tym co pisała u pewnego pana na live, miałaby spokój do końca życia.

Gdybym ,,kompletnie nie radziła sobie z krytyką" (nie napisałaś hejtem), nie upubliczniałabym swojego życia i moich dzieci w internecie.

Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli Agnieszka byłaby konsekwentna w tym co pisała u pewnego pana na live, miałaby spokój do końca życia.

Gdybym ,,kompletnie nie radziła sobie z krytyką" (nie napisałaś hejtem), nie upubliczniałabym swojego życia i moich dzieci w internecie.

Aga popelnila wielki blad ze odpuscila Palmie Marceline. Palma sie obsrala i siedziala cicho jakis czas ale jednak toksyk predzej czy pozniej z niej wypelz znowu i znowu rzyga tym samym goownem ktorym calkiem niedawno sie zakrztusila. O Keksie to juz w ogole szkoda gadac - ledwo sie pozbieral po schizie ktorej nabawil sie przez nekanie Agi i znow jest w formie. Widzialam dzis jego nowy film o Adze i od pierwszych sekund bila z niego taka obrzydliwa satysfakcja z powodu krytki z jaka spotkala sie Aga ze az mnie ciarku przeszly. Jeszcze kilka tygodni i znowu bedzie demolowal hotele wyobrazajac sobie ze jest synem Mercurego. Aga nigdy nie powinna byla tej parze psycholi odpuscic.

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Aga nigdy nie powinna byla tej parze psycholi odpuscic.

Nie zgadzam się z nią w wielu kwestiach, ale w przypadku ,,Marceliny" bym nie odpuściła (może jeszcze wnieść sprawę do sądu). Chyba wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak takie filmy wpływają na psychikę. Po czasie można mieć lęk paniczny, czy depresję. Jeśli dzieci są zdrowe, złożyłabym prywatny akt oskarżenia lub pozew cywilny. Dla mnie bierność nie oznacza nic dobrego.

Gość gość

Ja myslę, że Marcelinę wymyślił Keksu- dla wyświetleń a potem padła mu psycha ..Chciaz znowu zaczął nagrywać ale Palma go olala ;).

Gość xyz

Palma nie raz otwarcie przyznała, że daje bany i usuwa komentarze. Filmów z Ziębą nie widziałam, bo nie interesuje mnie ten człowiek. A co do samej Palmy mam skrajne odczucia - czasem ma sporo racji, ale też często zachowuje się nienormalnie (mówiąc ogólnie).

Gość Gosc

A ja słyszałam, że Ziębowe imperium się chwieje dlatego szuka on sojuszy gdzie się da no i znalazł naiwną do podbijania mu zasięgów. Pod jej filmem o szczepieniach jest sporo komentarzy z fejkowych kont, zresztą w wielu dyskusjach gdzie pojawia się nazwisko tego pana jest bardzo duży wysyp trolli co nagle wyleczyli turboraka suszem z buraków za jedyne 100 zł. 

A Palma się głupia cieszy, że ktoś chciał z nią pogadać.

Gość Palma
4 godziny temu, Gość xyz napisał:

Palma nie raz otwarcie przyznała, że daje bany i usuwa komentarze. Filmów z Ziębą nie widziałam, bo nie interesuje mnie ten człowiek. A co do samej Palmy mam skrajne odczucia - czasem ma sporo racji, ale też często zachowuje się nienormalnie (mówiąc ogólnie).

Mówiła, że usuwa, owszem, ale mówiła że jak to ona nazywa "rzygi emocjonalne", a to jest kłamstwo, bo usuwa normalne krytyczne komentarze.

Gość Gosc
13 minut temu, Gość Palma napisał:

Mówiła, że usuwa, owszem, ale mówiła że jak to ona nazywa "rzygi emocjonalne", a to jest kłamstwo, bo usuwa normalne krytyczne komentarze.

Palma to jest taki nieluksusowy odpowiednik Olfaktorii - niespelnione ambicje i nadrabianie udawana pewnoscia siebie, duzo gadania o sobie - czyli architektura alternatywnej rzeczywistosci.

Gość Gosc
13 minut temu, Gość Palma napisał:

Palma to jest taki nieluksusowy odpowiednik Olfaktorii - niespelnione ambicje i nadrabianie udawana pewnoscia siebie, duzo gadania o sobie - czyli architektura alternatywnej rzeczywistosci.

Gość Gość
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

Całkiem trafne, dlatego tak jej się podoba Olfa, obie są sztucznie pewne siebie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować