Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Palma

Życie pod hejtami

Polecane posty

Gość ojtam

Kogo obchodzi jej angielski jak ma w bance nafukane. 35 letnia pani architekt, co codziennie robi lajfy z gimbazami, zeby dostac 10$. Zeby jej kanal mial chociaz z 200 tys followersow i fajny kontent to jeszcze mozna zrozumiec, ze zarabia na wspolpracach, reklamach itd. A Palma caly swoj kontent opiera na retoryce nienawisci. I sie cieszy jak glupi do sera ze poraz kolejny komus dowalila. Ale co kto lubi.

Gość Gość
16 minut temu, Gość ojtam napisał:

Kogo obchodzi jej angielski jak ma w bance nafukane. 35 letnia pani architekt, co codziennie robi lajfy z gimbazami, zeby dostac 10$. Zeby jej kanal mial chociaz z 200 tys followersow i fajny kontent to jeszcze mozna zrozumiec, ze zarabia na wspolpracach, reklamach itd. A Palma caly swoj kontent opiera na retoryce nienawisci. I sie cieszy jak glupi do sera ze poraz kolejny komus dowalila. Ale co kto lubi.

Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Jakaś youtuberka napisała, że od 10.000 tys. wyświetleń z reklamami zarabia 100 zł.

Inne kanały mają po 500.000 tys. subskrybcji, a ich filmu ogląda np. 30 tys. osób. U Palmy jak na taką ilość subskrybentów oglądalność ma niezłą. 

Co do nienawiści - każdy mądry wyciągnie własne wnioski i nie będzie postrzegał filmu przez jej pryzmat. Ogólnie ma dużo racji w tym co mówi.

Gość Gosc

mam gdzies w ilu jezykach mowi, wystarczy ze jest antypatyczna, odpychajaca i nieurodziwa

Gość Gość

Chciałabym tak źle mówić po angielsku, hiszpańsku i francusku 👍🙂 Wystarczyłby mi taki palmowy prosty styl i niski poziom, nie musiałabym mówić jak większość lingwistek kafetarianek z tego wątku... 😛

Tylko co takie światłe i wyedukowane osoby robią na plot karskim forum? Kompleksy leczą? Haha 

Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Chciałabym tak źle mówić po angielsku, hiszpańsku i francusku 👍🙂 Wystarczyłby mi taki palmowy prosty styl i niski poziom, nie musiałabym mówić jak większość lingwistek kafetarianek z tego wątku... 😛

Tylko co takie światłe i wyedukowane osoby robią na plot karskim forum? Kompleksy leczą? Haha 

To ciekawa jestem kim ty jesteś, skoro uważasz, że na plotkarskim forum nie ma miejsca dla tych bardziej światłych i wyedukowanych...

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To ciekawa jestem kim ty jesteś, skoro uważasz, że na plotkarskim forum nie ma miejsca dla tych bardziej światłych i wyedukowanych...

Czy ona się wywyższa, przechwala pisząc tamten komentarz? Nie zauważyłam. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Ja za Palmą nie przepadam, ale trzeba być sprawiedliwym, bo wystarczająco dobrze (nie ośmiesza się) mówi po angielsku. Jak komuś się nie podoba, zawsze może być dumny z własnych umiejętności.

Gość Gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Boshe... napisz, ze zartujesz 🤦🏼‍♀️ a jesli nie to rece opadaja... lepiej sprawdz co znaczy ironia 🤣

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Boshe... napisz, ze zartujesz 🤦🏼‍♀️ a jesli nie to rece opadaja... lepiej sprawdz co znaczy ironia 🤣

Wiesz, umiejętne posługiwanie się ironią wymaga pewnego poziomu inteligencji. Jeśli się go nie posiada, to wypowiedz jest odbierana jako wyraz ignorancji autora. To, że sobie sobie swoją głupotę nazwiesz ironią, nie czyni z niej takowej. 

Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz, umiejętne posługiwanie się ironią wymaga pewnego poziomu inteligencji. Jeśli się go nie posiada, to wypowiedz jest odbierana jako wyraz ignorancji autora. To, że sobie sobie swoją głupotę nazwiesz ironią, nie czyni z niej takowej. 

Ale to nie ja napisalam tamtego komcia 😂 i nie wiem jak można nie zauważyć, że panna ironizuje i heheszki robi. Serio uwazasz, ze tutaj tylko poliglotki i lingwistki siedza? 😂😂😂

W sumie niektorzy nawet jak sie przewroca przez ironie (lub sarkazm) to jej nie zauwaza 😂

Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale to nie ja napisalam tamtego komcia 😂 i nie wiem jak można nie zauważyć, że panna ironizuje i heheszki robi. Serio uwazasz, ze tutaj tylko poliglotki i lingwistki siedza? 😂😂😂

W sumie niektorzy nawet jak sie przewroca przez ironie (lub sarkazm) to jej nie zauwaza 😂

Heheszki? W tamtej wypowiedzi nie widac bylo zadnej ironii. To tez trzeba wiedziec jak zrobic.

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ty? Na pewno? ...

Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Heheszki? W tamtej wypowiedzi nie widac bylo zadnej ironii. To tez trzeba wiedziec jak zrobic.

Zgadzam się z tamtym komentarzem. Moim zdaniem również była to ironia. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się z tamtym komentarzem. Moim zdaniem również była to ironia. 

A jakże. Sama go przecież napisałaś to jak masz się nie zgadzać? Słabo. 

Gość Ania
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

A jakże. Sama go przecież napisałaś to jak masz się nie zgadzać? Słabo. 

Wiesz, że każdy może wpisać 'Gość' w okienko 'Podaj nazwę wyświetlaną'? To naprawdę nie muszą być te same osoby. Tam można wpisać cokolwiek, większość wpisuje 'Gość, gość, Gosc, gosc, aaaa, blabla...'

I może ogranicz pisanie na publicznych forach, skoro nie rozumiesz jak działają? Albo poproś kogoś, aby Ci wytłumaczył?

Ps. Ja w okienko nazwy wpiszę 'Ania', nie nazywam się tak, to nazwa wymyślona, ktoś inny może również wpisać 'Ania', ale to już nie będę ja. Mam nadzieję, że pomogłam

Gość Kota

Kolejni ludzie nagrywaja filmy o Adze, a palma się wypiera ze ma z tym coś wspólnego...

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kota napisał:

a palma się wypiera ze ma z tym coś wspólnego...

Gdzie to zrobiła?

Gość Palma
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie to zrobiła?

W komentarzach pod ostatnim filmem (z K. Zielińska)

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Kota napisał:

Kolejni ludzie nagrywaja filmy o Adze, a palma się wypiera ze ma z tym coś wspólnego...

Chyba dopowiadasz, albo intepretujesz na niekorzyść palmy, aby ja pokazać w złym świele.
Przecież napisała, że kontaktowała się jedynie z Sea Siren Janine.
A że zdjecie Owena przy lodówce, jego sylwetka jest tragiczna i budzi przerażenie, to ludzie nagrywają.
Bo to niewiarygodne i cięzkie do uwierzenia, że gdzieś obok tych Amerykanów, w tej bogatej Ameryce dzieci są głodzone w imię ideologii i wyglądają jak głodujące dzieci z Afryki.

Gość Kota
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba dopowiadasz, albo intepretujesz na niekorzyść palmy, aby ja pokazać w złym świele.
Przecież napisała, że kontaktowała się jedynie z Sea Siren Janine.
A że zdjecie Owena przy lodówce, jego sylwetka jest tragiczna i budzi przerażenie, to ludzie nagrywają.
Bo to niewiarygodne i cięzkie do uwierzenia, że gdzieś obok tych Amerykanów, w tej bogatej Ameryce dzieci są głodzone w imię ideologii i wyglądają jak głodujące dzieci z Afryki.

A Tufano zna polski i usłyszał o "Marcelinie" ze starych filmów (które może nawet już zostały usunięte)... No jasne, jasne.

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Ania napisał:

Wiesz, że każdy może wpisać 'Gość' w okienko 'Podaj nazwę wyświetlaną'? To naprawdę nie muszą być te same osoby. Tam można wpisać cokolwiek, większość wpisuje 'Gość, gość, Gosc, gosc, aaaa, blabla...'

I może ogranicz pisanie na publicznych forach, skoro nie rozumiesz jak działają? Albo poproś kogoś, aby Ci wytłumaczył?

Ps. Ja w okienko nazwy wpiszę 'Ania', nie nazywam się tak, to nazwa wymyślona, ktoś inny może również wpisać 'Ania', ale to już nie będę ja. Mam nadzieję, że pomogłam

Te wypociny wskazuja raczej na to ze to ty potrzebujesz pomocy...

Gość Gość
7 minut temu, Gość Kota napisał:

A Tufano zna polski i usłyszał o "Marcelinie" ze starych filmów (które może nawet już zostały usunięte)... No jasne, jasne.

Nie wiem od kogo się dowiedział, ale MarcelinaGate nie pomaga palmie w jej wizerunku, więc nie sądzę, aby jej zależało na tym, już szybciej podkreśliłaby, że Aia wyjechała tam jako au pair, po 2 tyg spała z hostem, szkalowała Fang w sieci (są na to wpisy po angielsku), miała zapadnięte płuco (też jest po angielsku). Po co Marcelina, skoro intrygująca i szokująca jest prawda, ok 'prawda' bo z Agnieszką nigdy nic nie wiadomo, może sie płuco nie zapadło? A łzawa historia łatwo się sprzedała i była bardzo medialna...

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Te wypociny wskazuja raczej na to ze to ty potrzebujesz pomocy...

To ja napisałam ten komentarz o ironii (bez emotek), więc nie zarzucaj komuś nieprawdy. 

Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ja napisałam ten komentarz o ironii (bez emotek), więc nie zarzucaj komuś nieprawdy. 

Ignoruj, najlepsze co można zrobić to nie dawać atencji

Gość Kota
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem od kogo się dowiedział, ale MarcelinaGate nie pomaga palmie w jej wizerunku, więc nie sądzę, aby jej zależało na tym, już szybciej podkreśliłaby, że Aia wyjechała tam jako au pair, po 2 tyg spała z hostem, szkalowała Fang w sieci (są na to wpisy po angielsku), miała zapadnięte płuco (też jest po angielsku). Po co Marcelina, skoro intrygująca i szokująca jest prawda, ok 'prawda' bo z Agnieszką nigdy nic nie wiadomo, może sie płuco nie zapadło? A łzawa historia łatwo się sprzedała i była bardzo medialna...

Mnie się nie wydaje, że Marcelinagate szkodzi palmie, bynajmniej, ona się od tego odciela a ta historia żyje swoim życiem i dalej jest przyklejona do Agi jak widać. Czyli tak jak "powinno być". Nakręcili to, obrzucili Age gownem, do Agnieszki kawałek się przykleil, palma się odciela i cel osiągnięty. Ludzie nawet jak nie piszą o tej konkretnej Marcelinie to piszą o hipotecznej, bo przecież taka mogła, albo też będzie mogła istnieć póki Aga pokazuje frutarianizm.

To wszystko są moje interpretacje. Moim zdaniem palma jest mądrzejsza niż wygląda.

Gość Gość
8 minut temu, Gość Kota napisał:

Mnie się nie wydaje, że Marcelinagate szkodzi palmie, bynajmniej, ona się od tego odciela a ta historia żyje swoim życiem i dalej jest przyklejona do Agi jak widać. Czyli tak jak "powinno być". Nakręcili to, obrzucili Age gownem, do Agnieszki kawałek się przykleil, palma się odciela i cel osiągnięty.

Zgodnie z tym co zrozumiałam, miały być wyciągnięte konsekwencje prawne. Aga odpuściła. Nie jestem jej fanką, ale ja wytoczyłabym procesy. Gdyby chciała, to może jeszcze ich pozwać. Ma trzy lata od chwili popełnienia.

Gość gość

Myslę, że Aga ma teraz poważniejsze problemy niż marcelinaGate.

Ale na miejscu Palmy nie dotykałabym tematu marceliny, bo można rykoszetem oberwć, ale to ja 😉 
W sumie totalnie hipotetyzuję bo nie byłabym na miejscu Palmy w ogóle 😄

Gość gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgodnie z tym co zrozumiałam, miały być wyciągnięte konsekwencje prawne. Aga odpuściła. Nie jestem jej fanką, ale ja wytoczyłabym procesy. Gdyby chciała, to może jeszcze ich pozwać. Ma trzy lata od chwili popełnienia.

Skąd wiecie, że odpuściła?

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

A nie mówiła w filmie o mercelinie, że zlewa się na ten temat, tzn. ma inne rzeczy na głowie?

Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Chyba Keksu mówił, albo pisał (dokładnie nie pamiętam), że nie dostali żadnych pozwów. Od Anny S. również. Gdyby Aga je wniosła już dawno otrzymaliby pismo z sądu.

Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

A co ma piernik do wiatraka?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować