Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamanaa

Chce umrzeć!! Co zjeść i ile by już się nie obudzic

Polecane posty

Gość Załamanaa

Jak wyżej. Błagam niech mi ktoś pomoże. Ja nie mogę żyć z tym upokorzeniem, nie dam rady. Chciałabym po prostu zasnąć i się nie obudzic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kubusiu,  radzisz sobie tyle lat, dalej tez poradzisz, tylko k9biety wybieraj lepsze, żeby znajomość bliska z nimi jeszcze bardziej cie nie upokarzała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Moze napisz co takiego sie wydarzylo by umierac? Jesli przez faceta, to wez nie wariuj. Moze wpadasz w panike niepotrzebnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Upokorzona to może dopiero zostać, teraz to przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd

gowno zjedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Załamanaa napisał:

Jak wyżej. Błagam niech mi ktoś pomoże. Ja nie mogę żyć z tym upokorzeniem, nie dam rady. Chciałabym po prostu zasnąć i się nie obudzic 

Każdemu życie daje w kość, wypłacz się później idź spać a jutro rano będziesz miała lepszy humor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty no nie wiem

Nie wiem jak to będzie ziom nie wiem nie wiem nie wiem jak to będzie ziom😂👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Pomódl się! Ja też się dzisiaj za Ciebie pomodlę. Byłam tam, gdzie Ty dzisiaj jesteś - wierz mi, samobójstwo nic nie da... Teraz wiem, że życie jest piękne. Mnie uratował Pan Bóg, Tobie też pomoże. Odwagi 🙂 Pan Jezus Cię kocha! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Ty no nie wiem napisał:

Nie wiem jak to będzie ziom nie wiem nie wiem nie wiem jak to będzie ziom😂

Za to ja wiem ziom😉  jak wypłynął screeny i filmy z SU. Jej zabawy za żetony.

To że nie pokazuje tam twarzy to nie znaczy że nikt jej nie rozpoznał🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnt

zjedz dwie tabliczki czekolady z orzechami i duży baton marcepanowy a świat wyda się piękniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ci zrobił lajdak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Nie rób tego, samobójstwo nic nie da - to nieodwracalna krzywda. Byłam tam, gdzie Ty teraz jesteś i Pan Bóg mnie uratował! Przeprowadził mnie przez to wszystko. Teraz wiem, że życie jest piękne! Pan Jezus Cię KOCHA. Pomódl się, ja też się za Ciebie pomodlę 🙂 Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feek
26 minut temu, Gość gnt napisał:

zjedz dwie tabliczki czekolady z orzechami i duży baton marcepanowy a świat wyda się piękniejszy

Nie wiem co się stało że masz takie myśli, ale jeśli to coś w stylu chłopak ze mną zerwał to faktycznie bez załamki i to co zaproponował guy powinno pomóc. Jeśli natomiast czujesz że problem Cię przerasta nie poddawaj się i odezwij się do kogoś kto Cię wysłucha... możesz podzielić się tym z nami możesz zadzwonić do kogoś bliskiego Ale zawsze jest wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji tylko trzeba poszukać odpowiedniego rozwiązania 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Za to ja wiem ziom😉  jak wypłynął screeny i filmy z SU. Jej zabawy za żetony.

To że nie pokazuje tam twarzy to nie znaczy że nikt jej nie rozpoznał🤣

ktoś coś robił w czyimś imieniu by w ten sposób zniszczyć , dopadną go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
1 godzinę temu, Gość Załamanaa napisał:

Jak wyżej. Błagam niech mi ktoś pomoże. Ja nie mogę żyć z tym upokorzeniem, nie dam rady. Chciałabym po prostu zasnąć i się nie obudzic 

Zjedz dwa opakowania psychotropow i gotowe ,lub wiecej. Tylko jak wezniesz mniej ,to cie odratuja i zamkna w psychiatryku, a tam nie polecam trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość ela napisał:

Zjedz dwa opakowania psychotropow i gotowe ,lub wiecej. Tylko jak wezniesz mniej ,to cie odratuja i zamkna w psychiatryku, a tam nie polecam trafic.

Naklanianie do tego jest karalne, chyba zdajesz sobie sprawę z konsekwencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Naklanianie do tego jest karalne, chyba zdajesz sobie sprawę z konsekwencji 

A gdzie tu widzisz naklanianie kogokolwiek do czegokolwiek? Pytanie to tylko zwrócenie na siebie uwagę bo każdy kto naprawdę chce powiedzieć sajonara dokładnie wie co zrobić. Zresztą jak kafeterie znalazł to i wszystko inne także znajdzie bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Naklanianie do tego jest karalne, chyba zdajesz sobie sprawę z konsekwencji 

Zgadzam sie.

 

16 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie to tylko zwrócenie na siebie uwagę bo każdy kto naprawdę chce powiedzieć sajonara dokładnie wie co zrobić.

Niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Zgadzam sie.

 

Niekoniecznie...

Koniecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Załamanaa napisał:

Jak wyżej. Błagam niech mi ktoś pomoże. Ja nie mogę żyć z tym upokorzeniem, nie dam rady. Chciałabym po prostu zasnąć i się nie obudzic 

Załóżmy że reinkarnacja istnieje i w następnym życiu musimy odkupić winy z poprzednich żyć. Czyli taki czyściec.

Jak teraz się poddasz to następne życie możesz mieć o wiele trudniejsze i nigdy się nie uwolnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaa

A gdzie dostać takie tabletki? Są bez recepty? 

Chciałabym miec problem nastolatki(chłopak mnie rzucił i takie tam ale niestety Nie) mam 30 lat i chce umrzeć!! Zrobiłam coś strasznego, coś okropnego czego teraz bardzo żałuję. Zdradziłam męża który był dla mnie taki dobry, zdradzałam go rok czasu. A teraz gdy w końcu przejrzałam na oczy i zrozumiałam swój błąd to on nie pozwolił mi odejść. Szantazowal mnie, groził, wypisywal okropne rzeczy.... 2 mies prubowalam to zakończyć ale się nie dało bo On zamienił się w jakiegoś psychopate. Usunelam nawet fb i mess. Ale co z tego jak spełnił swoje groźby 😔 a ja nie potrafię z tym żyć.... Wrzucił na fb wszystkie nasze wspólne zdjęcia, może z 2 tys.... Przerosła mnie to. Do końca życia zostanę ... w oczach wszystkich. Nie chcę i nie potrafię tak żyć. Chcę umrzeć.... Poczytam gdzie zdobyć psychotropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Załamanaa napisał:

A gdzie dostać takie tabletki? Są bez recepty? 

Chciałabym miec problem nastolatki(chłopak mnie rzucił i takie tam ale niestety Nie) mam 30 lat i chce umrzeć!! Zrobiłam coś strasznego, coś okropnego czego teraz bardzo żałuję. Zdradziłam męża który był dla mnie taki dobry, zdradzałam go rok czasu. A teraz gdy w końcu przejrzałam na oczy i zrozumiałam swój błąd to on nie pozwolił mi odejść. Szantazowal mnie, groził, wypisywal okropne rzeczy.... 2 mies prubowalam to zakończyć ale się nie dało bo On zamienił się w jakiegoś psychopate. Usunelam nawet fb i mess. Ale co z tego jak spełnił swoje groźby 😔 a ja nie potrafię z tym żyć.... Wrzucił na fb wszystkie nasze wspólne zdjęcia, może z 2 tys.... Przerosła mnie to. Do końca życia zostanę ... w oczach wszystkich. Nie chcę i nie potrafię tak żyć. Chcę umrzeć.... Poczytam gdzie zdobyć psychotropy

Nie rób tego proszę Cię. Może spróbuj gdzieś wyjechać,  poznać nowych ludzi, a co z Twoim mężem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaa

Wyjechać?? Boże....co to da? Mnie już nie ma, jestem nikim, brzydze sie sobą, zniszczył mnie doszczętnie. Jak ja miałabym się pokazać komukolwiek teraz na oczy..... wolę umrzeć. Tyle zdjęć ujrzało światło dzienne, tyle ochydnych zdjec😪 Chce umrzeć, chce zasnąć i niech ten koszmar się już skończy. Poczekam jeszcze tylko na odpowiedni moment i nie mam innego wyjścia..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odmawiaj różaniec, codziennie 5 dziesiątek, do chwili gdy poczujesz się lepiej. Pomoże, odnajdziesz dobre rozwiązanie 🙂

Dużo pracy przed Tobą, ale ani przez chwilę się nie poddawaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Zastanawialam sie wczoraj co takiego sie wydarzylo, ze chcesz umrzec. Rozumialabym ciezka, nieuleczalna chorobe, bole, ktore nie mozna zniwelowac za pomoca lekow, wypadek, wozek inwalidzki. 

Masz dzieci autorko? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Idz na policję. Wykorzystuje Twój wizerunek bez Twojej zgody. To jest karalne. Jemu powiedz, ze jeśli byłaś u prawnika i wiesz, co zrobić z szantażysta.

Co się stało to się stało, ale będzie dobrze autorko. Podnieś głowę i do boju💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Boicie się prawdy blokujecie ,no cóż ...będę wklejać ,aż nastąpi zmiana warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:
2 godziny temu, Gość Załamanaa napisał:

Wyjechać?? Boże....co to da? Mnie już nie ma, jestem nikim, brzydze sie sobą, zniszczył mnie doszczętnie. Jak ja miałabym się pokazać komukolwiek teraz na oczy..... wolę umrzeć. Tyle zdjęć ujrzało światło dzienne, tyle ochydnych zdjec😪 Chce umrzeć, chce zasnąć i niech ten koszmar się już skończy. Poczekam jeszcze tylko na odpowiedni moment i nie mam innego wyjścia..... 

Bawicie się jak dawniej na Onecie? Coś bardzo aktywni jesteście od andrzejek, znowu zdjęcia, sponsoring, kamerki, upokorzenie, próby sam o bój cze, o rany ! Widać całe życie, aż do śmierci zgubionego rozumu nie znajdziecie. Ale to wasz problem nie mój. Ja natomiast wklejam na fb dostępne mi  wasze zdjęcia, z adnotacją, dlaczego to robię z pełnymi waszymi danymi. A co? Ciekawe czy podajcie mnie do sądu. Duża buźka dla was, szczególnie dla ciebie powtorze. Bez tych przednich zębów, wyglądasz cudownie hahahahaha 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potworze *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paragraf

Gdzie na fb? Musisz mieć świadomość, że twoje działania mogą doprowadzić do nieszczęścia. Na to też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×