Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dawna userka

Pytamy.pl

Polecane posty

Gość Dawna userka

Siemka. Parę lat temu przez dość długi czas (będzie przynajmniej z dwa lata łącznie) miałam konta na stronie pytamy.pl, że ktora w tamtym okresie nie należała już do Interii, a do WP.

W pewnym momencie pytamy zostało zarchiwizowane, ale wystarczyło odświeżyć czy coś i można było trafić na stronkę. Kilka dni temu chciałam komuś pokazać tą stronę z pewnego prywatnego powodu i przeniosło mnie tutaj. XD

Czy pytamy zostało wchłonięte? Czy jest szansa, że istnieją jeszcze konta, które nie były używane od kilku lat, ale nie zostały usunięte?

Są tutaj jeszcze jacyś użytkownicy tamtej strony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te stronę WP stworzyło dla użytkowników starego Pytamy, ale, jak widzisz, nie było tu czego szukać. Zorganizowaliśmy sobie na nowo forum i mamy się tam dobrze. Nie ma troli, nie ma anonimów, nowe forum żyje, jest bardzo sympatycznie. Zapraszam.

pytamy.online.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, klincz napisał:

Te stronę WP stworzyło dla użytkowników starego Pytamy, ale, jak widzisz, nie było tu czego szukać. Zorganizowaliśmy sobie na nowo forum i mamy się tam dobrze. Nie ma troli, nie ma anonimów, nowe forum żyje, jest bardzo sympatycznie. Zapraszam.

pytamy.online.

 

Forum wygląda na sympatyczne, ludzie tam piszący też tacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Forum wygląda na sympatyczne, ludzie tam piszący też tacy są?

Tak, oczywiście. Mocno odbiegamy od np. kaffeterii. Nasze forum ma niezależny serwer, jest bezpiecznie.

Wymieniamy poglądy, są wszelkie zainteresowania, luźne rozmowy, humor, żarty quizy, czasem sprzeczki, ścieranie się poglądów, ale generalnie userzy szanują się, brak chamstwa, jest kultura, wiele ciekawych informacji, duży zakres działań. Moderacja bez zarzutu. Nowe osoby mile widziane. Trolle szans nie mają. Nowym użytkownikom pomaga się na początku w obsłudze technicznej forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Tylko że z tego nowego to już zrobiła się taka rutyna i adoracja miedzy sobą, że sporo osób już z niego odeszło i zostali jedynie sami samotni emeryci co nie mają do kogo gęby otworzyć w realu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Tylko że z tego nowego to już zrobiła się taka rutyna i adoracja miedzy sobą, że sporo osób już z niego odeszło i zostali jedynie sami samotni emeryci co nie mają do kogo gęby otworzyć w realu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rzadko

Odezwał się troll

4 godziny temu, Gość Roman napisał:

Tylko że z tego nowego to już zrobiła się taka rutyna i adoracja miedzy sobą, że sporo osób już z niego odeszło i zostali jedynie sami samotni emeryci co nie mają do kogo gęby otworzyć w realu .

Odezwał się troll.

Dziurkę w dupie trzeba umieć właściwie stymulować. Na pytamy.online opanowaliśmy tą sztukę do perfekcji, której ty nigdy nie nabędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek skwarek
Dnia 11.12.2019 o 01:26, Gość na rzadko napisał:

Odezwał się troll

Odezwał się troll.

Dziurkę w dupie trzeba umieć właściwie stymulować. Na pytamy.online opanowaliśmy tą sztukę do perfekcji, której ty nigdy nie nabędziesz.

...... jak potłuczony a cała wasza perfekcja to wchodzenie sobie własnie do tej dziurki która musi być już nieźle rozciągnięta i niedługo autem do niej wjedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek skwarek
Dnia 11.12.2019 o 01:26, Gość na rzadko napisał:

Odezwał się troll

Odezwał się troll.

Dziurkę w dupie trzeba umieć właściwie stymulować. Na pytamy.online opanowaliśmy tą sztukę do perfekcji, której ty nigdy nie nabędziesz.

...... jak potłuczony a cała wasza perfekcja to wchodzenie sobie własnie do tej dziurki która musi być już nieźle rozciągnięta i niedługo autem do niej wjedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👩‍💻👨‍💻👩‍💻👨‍💻
Dnia 10.12.2019 o 19:56, klincz napisał:

Tak, oczywiście. Mocno odbiegamy od np. kaffeterii. Nasze forum ma niezależny serwer, jest bezpiecznie.

Wymieniamy poglądy, są wszelkie zainteresowania, luźne rozmowy, humor, żarty quizy, czasem sprzeczki, ścieranie się poglądów, ale generalnie userzy szanują się, brak chamstwa, jest kultura, wiele ciekawych informacji, duży zakres działań. Moderacja bez zarzutu. Nowe osoby mile widziane. Trolle szans nie mają. Nowym użytkownikom pomaga się na początku w obsłudze technicznej forum. 

Az taka przemiana w ludziach? Duza grupa uzytkownkow wiedzac o nowej miejscowce nie zdecydowala sie na przeprowadzke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość 👩‍💻👨‍💻👩‍💻👨‍💻 napisał:

Az taka przemiana w ludziach? Duza grupa uzytkownkow wiedzac o nowej miejscowce nie zdecydowala sie na przeprowadzke 

Wystarczy sprawdzić, by się przekonać, że anonimowi krytykanci tu, na temat nowego Pytamy racji nie mają. 

Naprawdę, jest fajnie. Sporo osób z tych, które się kiedyś nie zdecydowały, teraz przybyły i wszyscy są zadowoleni. 

Brak gości i trolli, a miejsce jest dla każdego kto umie się zachować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość 👩‍💻👨‍💻👩‍💻👨‍💻 napisał:

Az taka przemiana w ludziach? Duza grupa uzytkownkow wiedzac o nowej miejscowce nie zdecydowala sie na przeprowadzke 

Spoko. Jest tak, jak napisałem powyżej. Każdy może się przekonać. Spora część tych, którzy się kiedyś nie zdecydowali jest już na nowym forum i chwalą sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszomir
1 godzinę temu, klincz napisał:

Spoko. Jest tak, jak napisałem powyżej. Każdy może się przekonać. Spora część tych, którzy się kiedyś nie zdecydowali jest już na nowym forum i chwalą sobie. 

Czy polecacie coś do płukania ust? Czy to bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
1 godzinę temu, Gość Kaszomir napisał:

Czy polecacie coś do płukania ust? Czy to bez znaczenia?

I jaką maść  na bezbolesne wchodzenie sobie do du*y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Michu napisał:

I jaką maść  na bezbolesne wchodzenie sobie do du*y ?

Tobie na ból d... już nic nie pomoże. Tak jak i na na zawiść z głupotą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To wasze nowe putamy jest jeszcze gorsze niż poprzednie łamigłówki i rebusy emerytów i gadanie o pierdołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość gość napisał:

To wasze nowe putamy jest jeszcze gorsze niż poprzednie łamigłówki i rebusy emerytów i gadanie o pierdołach

Nowe Pytamy jest dla ludzi inteligentnych,  w więc nie dla ciebie.  I to nie jest putamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to dlatego spamujecie tutaj😀 zeby ludzie poszli do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pongmiot

No, takiego syfu jak tutaj nie robią nawet "anonimy". Kultury nie macie, szacunku dla innych nie macie, spamujecie cały czas. Przedstawiacie się jako "inteligencja" a sodomię uprawiacie a tym swoim pytamy.online. Zacznijcie wymagać od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rama
Dnia 15.12.2019 o 19:38, klincz napisał:

Spoko. Jest tak, jak napisałem powyżej. Każdy może się przekonać. Spora część tych, którzy się kiedyś nie zdecydowali jest już na nowym forum i chwalą sobie. 

Jak by to wszystko było takie piękne to byś tu nie wchodził i nie marudził szukając  jakoby nowych osób ,ale jako że  was coraz mniej a nudy coraz większe to wolisz trollować tutaj . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Rama napisał:

Jak by to wszystko było takie piękne to byś tu nie wchodził i nie marudził szukając  jakoby nowych osób ,ale jako że  was coraz mniej a nudy coraz większe to wolisz trollować tutaj . 

To, że cie nie stać na napisanie czegoś z sensem mnie nie zaskakuje.

Na nowym Pytamy nie ma miejsca dla smrodliwie tchórzliwych kreatur desperacko nazywających kogoś trollami z braku jakichkolwiek argumentów, co wynika z ograniczenia umysłowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uranus
10 godzin temu, klincz napisał:

To, że cie nie stać na napisanie czegoś z sensem mnie nie zaskakuje.

Na nowym Pytamy nie ma miejsca dla smrodliwie tchórzliwych kreatur desperacko nazywających kogoś trollami z braku jakichkolwiek argumentów, co wynika z ograniczenia umysłowego. 

Jak jesteś taki inteligentny i nie uważasz się za trolla to co tutaj robisz i dlaczego tak zawsze jęczysz klincz ? Czyżby brakowało ci anonimowych trolli na twoim nowym forum ,a może to jedynie twoje ograniczenie umysłowe i chęć dowartościowania się obrażając anonimowych użytkowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Uranus napisał:

Jak jesteś taki inteligentny i nie uważasz się za trolla to co tutaj robisz i dlaczego tak zawsze jęczysz klincz ? Czyżby brakowało ci anonimowych trolli na twoim nowym forum ,a może to jedynie twoje ograniczenie umysłowe i chęć dowartościowania się obrażając anonimowych użytkowników. 

Takich, jak ty nie da się obrazić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robur

czy wszyscy emeryci a szczególnie tacy jak klincz zawsze muszą mieć ostatnie słowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Robur napisał:

czy wszyscy emeryci a szczególnie tacy jak klincz zawsze muszą mieć ostatnie słowo ?

Wesołych Świąt.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva🙋‍♀️
1 godzinę temu, klincz napisał:

Wesołych Świąt.... 

Wesołych Świąt dla 

Pytamków ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość eva🙋‍♀️ napisał:

Wesołych Świąt dla 

Pytamków ☺

Przybądź, Ciebie nam tam pootrzeebaa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva
5 minut temu, klincz napisał:

Przybądź, Ciebie nam tam pootrzeebaa... 

Sami sobie chleb pieczcie, kuchty ze mnie nie zrobicie, tyle mojego, że smalcu już nie muszę robić 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość eva napisał:

Sami sobie chleb pieczcie, kuchty ze mnie nie zrobicie, tyle mojego, że smalcu już nie muszę robić 😜

Nie mędrkuj, tylko wjeżdżaj tam gdzie wiesz, a ja mam na myśli... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2019 o 19:17, Gość eva napisał:

Sami sobie chleb pieczcie, kuchty ze mnie nie zrobicie, tyle mojego, że smalcu już nie muszę robić 😜

Ok. Sami upieczemy i sami zrobimy. Ciebie też poczęstujemy. Wedle życzenia 😉

Ale mam jeden fajny przepis... mmm... palce lizać. Na pewno by Ci się spodobał 🤔 W razie czego wiesz, gdzie mnie znaleźć 😉 Tak się przypadkowo złożyło, że... tam, gdzie mnie ze sobą kiedyś zabrałaś 😄

Twojej muzyki mi brakuje 🙄 Najbardziej mi podchodziła 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×