Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GabiSek

Dobre filmy w tematyce horrorów

Polecane posty

Gość gość

Tak, to swoiste horrory. A raczej niehorrory, na które należy spojrzeć w sposób psycjologiczny. Pozdrawiam Zuzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My sie znamy ? Jesli tak to rowniez pozdrawiam.

Wracajac do tematu - dobrych filmow psychologicznych jest duzo wiecej niz dobrych horrorow. Moze po prostu latwiej je nakrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie znamy się, ale to nie powód by nie pozdrowić. W każdym razie tak, pełno świetnych i ciekawych filmów o tematyce psychologicznej można wygrzebać już teraz w internecie. Typowych horrorów nie oglądam jak chociażby wspomniana przeze mnie Masakra, to był dowcip. Horrory same w sobie nie mają nic ciekawego prócz brutalności, która jest przejaskrawiona. No chyba, że mówimy o takich jak Frankenstein i tym podobne to wtedy można się zatrzymać i podumać. Polecasz jakiś psychologiczny film na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co lubisz i co z tej tematyki najbardziej przypadlo Ci do gustu do tej pory . Psychologiczne filmy nie sa dobre na wieczor. Najlepsze sa na niedzielne popoludnie. Na ten wieczor moge polecic odswiezenie starego repertuaru czyli "Milczenie Owiec". O ile dobrze zrozumialam to Ci sie podobalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja

A czy znacie dobry polski horror, ja kiedyś oglądałam taki bardzo stary, produkcja chyba byłą jeszcze w czarno białych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi moze o ten ? h ttps://pl.wikipedia.org/wiki/Medium_(film_1985) ? Bardzo dobry film - moim zdaniem. Swietnie dozuje napiecie. Jest na you tube w wersji podkolorowanej chociaz mi bardziej podobal sie w czarno bialej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji orzech do zgryzienia:  Skad pochodzi fragment wiersza uzyty w filmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qudek

A oglądaliście Lśnienie Kubricka? Jeśli tak to jak oceniacie, ostatnio widziałem na netflix i jak na tamte lata naprawdę zrobił na mnie wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczka
Dnia 18.01.2020 o 21:15, Gość kajja napisał:

A czy znacie dobry polski horror, ja kiedyś oglądałam taki bardzo stary, produkcja chyba byłą jeszcze w czarno białych kolorach.

dopiero w marcu wychodzi jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qusi

No pierwszy slasher, ja czekam i mam nadzieję że będzie tam trochę czarnego humoru to byłoby zdecydowanie najlepsze połączenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia

A czy znacie dobry polski horror, ja kiedyś oglądałam taki bardzo stary, produkcja chyba byłą jeszcze w czarno białych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomma

No to nie wiem, ja chyba najstarszy oglądałem Lśnienie z 1985 i całkiem, całkiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskich horrorów to w ogóle jak na lekarstwo. Nie wiem czy oprócz "Wilczycy" powstało w ogóle coś w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2020 o 16:43, pochopna napisał:

Polskich horrorów to w ogóle jak na lekarstwo. Nie wiem czy oprócz "Wilczycy" powstało w ogóle coś w tym temacie.

dlatego powstaje coś nowego, inna produkcja niż te wszystkie oklepane romanse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja
Dnia 29.01.2020 o 17:24, boskagoska napisał:

dlatego powstaje coś nowego, inna produkcja niż te wszystkie oklepane romanse 

ciekawe jakie recenzje będą po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka
14 godzin temu, Gość oja napisał:

ciekawe jakie recenzje będą po premierze

A o jaki wam film chodzi? Chyba nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr
1 minutę temu, Gość majka napisał:

A o jaki wam film chodzi? Chyba nie jestem w temacie?

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" chyba o ten filmie mowa. Też jestem ciekawy jakie recenzje będą po premierze, mam nadzieję że dobrze wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

W lesie dziś nie zaśnie nikt słyszałam nawet oglądałam teaser który jest dostępny w necie. Całkiem nieźle się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr
4 minuty temu, Gość majka napisał:

W lesie dziś nie zaśnie nikt słyszałam nawet oglądałam teaser który jest dostępny w necie. Całkiem nieźle się zapowiada.

Noo  ja też widziałem ten teaser. Czekam więc z niecierpliwością na premierę. Bardzo lubię tego typu gatunki filmów tym bardziej że jest to nasza produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka

Fajnie właśnie, że coś polskiego powstaje.

Ja tam gustowałam zawsze w amerykańskich horrorach może teraz zmienię zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś godne polecania filmy grozy na podstawie twórczości H.P. Lovecrafta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazyl
 

A czy znacie dobry polski horror, ja kiedyś oglądałam taki bardzo stary, produkcja chyba byłą jeszcze w czarno białych kolorach.

Może chodzi o tytuł Diabeł to film z lat 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 lat temu ... no to czas najwyższy na jakąś świeżą produkcję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak daleko to nie sięgam, mam swoje ulubione horrory po 90 tym roku, ale wczesniej kompletnie nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć spoko jest krzyk (przynajmniej dla mnie. Wiem, że dla niektórym może się wydawać smieszny, ale potem akacja mega wciąga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyk oglądałam i na początku faktycznie był bardzo mało interesujący jednak później  wszystko nabrało innego obrotu. Czasami warto obejrzeć film do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

Chodzi moze o ten ? h ttps://pl.wikipedia.org/wiki/Medium_(film_1985) ? Bardzo dobry film - moim zdaniem. Swietnie dozuje napiecie. Jest na you tube w wersji podkolorowanej chociaz mi bardziej podobal sie w czarno bialej.

Obejrzałam ten film. Tematyka okultystyczna. Zjawiska paranormalne. Moje klimaty. Z tym, że w filmie jest za dużo drastycznych scen. Jak to w horrorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez ten film bardzo przypadl do gustu. Ladnie prowadzona akcja i - co wazniejsze - dosc logicznie trzymajaca sie historia.  Nie kazdy horror trzyma sie takiej sciezki.  Ciesze sie , ze Ci sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obejrzałam ten film. Tematyka okultystyczna. Zjawiska paranormalne. Moje klimaty. Z tym, że w filmie jest za dużo drastycznych scen. Jak to w horrorze. 

Też oglądałam w sumie to już jakiś czas temu lubię czasem obejrzeć takie starsze filmy, szczególnie horrory są bardzo dobre. Czekam teraz na ten polski horror który wychodzi w marcu. Mam nadzieję, że Polacy będą nareszcie mieli się czy m pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×