Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlicjaaS

Jakich macie ulubionych aktorów?

Polecane posty

 

Hyun Bin zdecydowanie ❤️

To zadziwiające, jak teraz azjatycka kultura robi się popularna, nawet nie myślałam, że tutaj ktoś go wymieni 😄 Ale fakt, też go bardzo lubię i to nie tylko ze względów wizualnych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Tomasza Kota, super aktor, nawet na zagraniczne filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na szybko nie potrafię wymienić, ale widzę sporo młodych aktorów w naszym kinie i to całkiem dobre partie - zdolni, nawet Ci ebz szkoły aktorskiej ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi aktorów z Na wspólnej?? Tam kiedyś grała Julia Wieniawa z byłym swoim facetem Królikowskim, ciekawy wątek to był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, grała uczennice, która bodajże zakochała się w nauczycielu 😄 Dobry watek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kto lubi aktorów z Na wspólnej?? Tam kiedyś grała Julia Wieniawa z byłym swoim facetem Królikowskim, ciekawy wątek to był

Serio? Totalnie tego nie pamiętam, a Na Wspólnej to chyba jedyny serial polski który oglądam co jakiś czas 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zadziwiające, jak teraz azjatycka kultura robi się popularna, nawet nie myślałam, że tutaj ktoś go wymieni 😄 Ale fakt, też go bardzo lubię i to nie tylko ze względów wizualnych 🙂

ja też nie ze względu na wizualia ale za to jak ostatnio zagrał w crash landing on you :3 Pozostałe jego dramy też są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieniawa musi się bardzo pewnie czuć, występując w takim horrorze, mam nadzieję, ze nie będzie za dużego hejtu na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam z niecierpliwością na premierę w lesie dziś nie zaśnie nikt i dopiero w tedy się wypowiem na temat tego filmu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja także czekam z niecierpliwością na premierę w lesie dziś nie zaśnie nikt i dopiero w tedy się wypowiem na temat tego filmu.

 

Ja również czekam na premierę nie ma co oceniać wcześniej filmu jak się go nie widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuurcze przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że film naprawdę prezentuje się dobrze. Po zwiastunach to widać, jednak zobaczymy tak naprawdę co dalej po premierze, też tak uwazam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kuurcze przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że film naprawdę prezentuje się dobrze. Po zwiastunach to widać, jednak zobaczymy tak naprawdę co dalej po premierze, też tak uwazam 

Nie mniej najważniejsze moim zdaniem jest to, że te teasery nie odstraszają jakoś bardzo 😄 Słysząc o tym, że to ma być polski horror zdania były różne, ale po tych zwiastunach można być chyba spokojnym... ciekawą rolę ma chyba Wieniawa, może się nią pokazać z dobrej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja bardzo czekam na tą rolę Wieniawy w 'w lesie dziś nie zaśnie nikt', wydaje mi się, że może tam naprawdę dużo pokazać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony polski aktor to Cezary Pazura. Świetnie gra i w dobrych filmach wystąpił.

Z zagranicznych to Mel Gibson. Kocham się w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiele aktorek robi fajną robotę, mało kiedy widzi się na ekranie takie grono nowych młodych twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tam opini na temat polityki nie czytała, musze sobie wyrobić własną w dniu premiery 

Chyba o tej polityce tak trąbią bo wybory w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię te młode aktorki, Wieniawa całkiem nieźle sobie radzi.

Ciekawe jak zagra w tym nowych horrorze zobaczymy zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałam to Piotr Cyrwus również jest w obsadzie ciekawe kogo zagra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co widziałam to Piotr Cyrwus również jest w obsadzie ciekawe kogo zagra...

Na plakacie i w zwiastunie widać, że gra rolę jakiegoś księdza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde jestem ciekawa jak wypadnie jako ksiądz, ciekawa jestem, w swoich rolach zawsze się spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawa jak to wszytko wyjdzie. Obsada filmu jest bardzo ciekawa, więc może być to film na który fani horrorów czekali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co widziałam to Piotr Cyrwus również jest w obsadzie ciekawe kogo zagra...

Uwielbiam go! Mam nadzieje, że pokaże swój talent i wszystkich zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Panią Gąsiewską, widać że kocha to co robi, młoda, szybko się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, niech korzysta ze swoich 5 minut. Może akurat potrwa ta chwila dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zwłaszcza kobieta kobiecie powinna dopingować a nie kłody pod nogi stawiać i hejtować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×