Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arianna

Jak powinnam się zachować? Co myślicie o tym facecie?

Polecane posty

Gość Arianna

Cześć!

Powiem krótko spotykam się z facetem - wczoraj była ósma randka. Nie bede opisywać całości ale ogolnie do tej pory było rewelacyjnie, az wczoraj coś swobodnie gadaliśmy o związkach i ona nagle wypalił czy jestem dziewicą, bo dla niego to ważne (mam 28 lat) Natomiast ja zbylam temat on nie nalegał na nic, po wszystkim zachowywał się jak zawsze, zawsze odwoził mnie do domu lub odprowadzał, a na nastepny dzień wysyłał sms czy dobrze spałam -  tym razem zrobił to samo,  ale ja czuje się jakoś dziwnie, wiem ze jego reakcje oznaczała że on zrozumiał ze nie jestem dziewicą. Czuje ze moge być u niego spalona, to najsensownieszy facet jakiego poznałam, bardzo ogarnięty i chciała bym z nim być.. tylko nie wiem po co o to pytał bo sam ma 32 lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo jest żałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo jest żałosny?

ajj nie jest, tylko nie wiem czy to moze oznacza ze jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Zachował się jak kanar w  autobusie - ma pani bilet ? Nie mam! Wysiadka i komenda ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A było coś między Wami - całował Cię, obejmował? Był natarczywy czy raczej nieśmiały? I z rozmów wynika, że szuka kogoś na stałe czy tylko tak spotyka się niezobowiązująco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A było coś między Wami - całował Cię, obejmował? Był natarczywy czy raczej nieśmiały? I z rozmów wynika, że szuka kogoś na stałe czy tylko tak spotyka się niezobowiązująco?

Jest bardzo wywazony, ani niesmialy ani natarczywy - wrecz ideal.

Sam mnie zaczepil, nie dotyka mnie nie probuje macac, pocalunek byl dopiero na przedostatniej randce !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthur

Dziewczyny, ja wam to piszę na kafeterii od dawna.

Możecie udawać, że tego nie ma,  możecie bagatelizować zjawisko, ale prawda jest taka, że coraz więcej mężczyzn w Polsce, tych którzy myślą poważnie o rodzinie szukają dziewicy. To nie jest mój wymysł. Mam wielu znajomych, mam taki zawód, gdzie spotykam wielu ludzi i wiem, że coraz więcej mężczyzn chce porządnych kobiet, albo z niskim przebiegiem, albo dziewic.

To zjawisko nie pochodzi z Polski, ale z krajów takich jak USA i UK. Wystarczy prześledzić anglojęzyczne fora społecznościowe czy vlogi na YT by przekonać się, że istnieje rosnące zapotrzebowanie wśród mężczyzn na porządne kobiety i coraz więcej facetów zaczyna wymagać od kobiet umiarkowania w życiu erotycznym, zwłaszcza ci, którzy sami dobrze się prowadzili w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Hahahaha hahahaha 

 

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczony

Bzdura.. Mam młodsza żonę o 16 lat. Nie jest ze mną dla kasy, jest prokuratorem, kocha mnie nad życie, ale nigdy nie szukałem dziewicy! Przeciwnie, wolałem jak kobieta miała porównanie i zawsze widziała, jak wcześniej było beznadziejnie .. Jak poprzedni faceci byli beznadziejni...to działa bardzo mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczony

Dziewicy zawsze szukają zakompleksieni Janusze, którzy nie wiedzą jak zadowolić kobietę, kiepska praca, ogromne kompleksy i wymagania wobec kobiet a nie samych siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irma
Przed chwilą, Gość Doswiadczony napisał:

Dziewicy zawsze szukają zakompleksieni Janusze, którzy nie wiedzą jak zadowolić kobietę, kiepska praca, ogromne kompleksy i wymagania wobec kobiet a nie samych siebie. 

Mój mąż świadomie szukał dziewicy i do zakompleksionego faceta mu bardzo daleko. Jeśli chodzi o seks, to jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP

Też szukałem dziewicy, aż w końcu znalazłem. Warto było czekać i być wytrwałym! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna

Ale czy to mozliwe ze facet, który ma mieszkanie w wysokim standardzie, dwa luksowe samochody, bardzo drogie ubrania i jest naprawde fajnym człowiekiem jest w wieku 32 lat prawiczkiem???

Ja osobiście w to nie wierze.

Ale dziewicą już nie jestem, nie wiem tylko jak się zachować, bo na pewno nie chcę go stracić, nie wiem co on mysli bo najgorsze jest to że swoim zachowaniem nie daje poznać po tym czy coś poszło dobrze czy źle ??? A ja się dwoję i troję jak wypadłam.. i co on o mnie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juty

Moim zdaniem ma jakieś dewiacje a Ty się go uczepilas, bo lecisz na jego kasę i status. Sądzę, że w jakiś wysublimowany sposób zaspokaja swoje potrzeby jak każdy, dosłownie każdy człowiek w tym wieku. Nie ma możliwości aby tego nie robil. Przeczytaj psychoanlaize Freuda itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony
10 minut temu, Gość Irma napisał:

Mój mąż świadomie szukał dziewicy i do zakompleksionego faceta mu bardzo daleko. Jeśli chodzi o seks, to jest bardzo dobrze.

A masz porównanie, że twierdzisz iż jest bardzo dobrze? To mało logiczne stwierdzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość or45ftr4g
8 minut temu, Gość Arianna napisał:

Ale czy to mozliwe ze facet, który ma mieszkanie w wysokim standardzie, dwa luksowe samochody, bardzo drogie ubrania i jest naprawde fajnym człowiekiem jest w wieku 32 lat prawiczkiem???

Ja osobiście w to nie wierze.

Ale dziewicą już nie jestem, nie wiem tylko jak się zachować, bo na pewno nie chcę go stracić, nie wiem co on mysli bo najgorsze jest to że swoim zachowaniem nie daje poznać po tym czy coś poszło dobrze czy źle ??? A ja się dwoję i troję jak wypadłam.. i co on o mnie pomyślał.

Napiszę krótko, tak dobrze sytuowani faceci zazwyczaj dużo wymagają, bo dużo oferują.

Nie wiem jak jest w jego przypadku, być może miał jedną wieloletnią partnerkę i dlatego oczekuje, że kobieta będzie dziewicą lub z niskim przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo
9 minut temu, Gość Arianna napisał:

Ale czy to mozliwe ze facet, który ma mieszkanie w wysokim standardzie, dwa luksowe samochody, bardzo drogie ubrania i jest naprawde fajnym człowiekiem jest w wieku 32 lat prawiczkiem???

Ja osobiście w to nie wierze.

Ale dziewicą już nie jestem, nie wiem tylko jak się zachować, bo na pewno nie chcę go stracić, nie wiem co on mysli bo najgorsze jest to że swoim zachowaniem nie daje poznać po tym czy coś poszło dobrze czy źle ??? A ja się dwoję i troję jak wypadłam.. i co on o mnie pomyślał.

Tak panikujesz bo pasuje Ci jego kasa i już widzisz oczyma wyobraźni jak razem mieszkacie a Ty siedzisz za kierownicą tej luksusowej bryki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irma
3 minuty temu, Gość Doświadczony napisał:

A masz porównanie, że twierdzisz iż jest bardzo dobrze? To mało logiczne stwierdzenie. 

Mam super orgazmy i świetnego męża, więc po co mi porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna
14 minut temu, Gość Irma napisał:

Mój mąż świadomie szukał dziewicy i do zakompleksionego faceta mu bardzo daleko. Jeśli chodzi o seks, to jest bardzo dobrze.

Mój na pewno zakompleksiony też nie jest, co wiecej wierzący też nie jest bo widze po jego poglądach, ale zaniepokoiło mnie to wymaganie dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98765
1 minutę temu, Gość Arianna napisał:

Mój na pewno zakompleksiony też nie jest, co wiecej wierzący też nie jest bo widze po jego poglądach, ale zaniepokoiło mnie to wymaganie dziewictwa

Ale czego ty tu nie ogarniasz? Typ jest dziany, więc sobie może wymagać co chce, a i tak to dostanie, bo baby lecą na hajsy.

Moim zdaniem skoro pytał cię o dziewictwo, to jest to dla niego bardzo istotne, nie odpowiedziałaś wprost, więc jesteś spalona i tyle. On dziewicę znajdzie sobie szybko, nie jedna dziewica marzy o forsiastym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77H

Myślał, że jesteś porządna a tym miałaś już 30 partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna
7 minut temu, Gość Arianna napisał:

Mój na pewno zakompleksiony też nie jest, co wiecej wierzący też nie jest bo widze po jego poglądach, ale zaniepokoiło mnie to wymaganie dziewictwa

Coś jest na rzeczy i też zgadzam się z tym, że inteligentny facet, nie Janusz nie ma wymagania aby to była dziewica bo jest pewny siebie w sprawach lozkowych i nie ma kompleksów. A dodam, że mój mąż ma znacznie większy majątek niż mieszkanko i samochody, skończył bardzo znany uniwerek w UK i nigdy nie szukał dziewicy bo to bzdura i jakieś prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ribcio
10 minut temu, Gość Lolo napisał:

Tak panikujesz bo pasuje Ci jego kasa i już widzisz oczyma wyobraźni jak razem mieszkacie a Ty siedzisz za kierownicą tej luksusowej bryki 😛

W punkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ribcio
10 minut temu, Gość Lolo napisał:

Tak panikujesz bo pasuje Ci jego kasa i już widzisz oczyma wyobraźni jak razem mieszkacie a Ty siedzisz za kierownicą tej luksusowej bryki 😛

W punkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
12 minut temu, Gość Lolo napisał:

Tak panikujesz bo pasuje Ci jego kasa i już widzisz oczyma wyobraźni jak razem mieszkacie a Ty siedzisz za kierownicą tej luksusowej bryki 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
20 minut temu, Gość PPP napisał:

Też szukałem dziewicy, aż w końcu znalazłem. Warto było czekać i być wytrwałym! 🙂

Ja nie szukałem dziewicy, a ściśle rzecz ujmując dziewictwo nie było dla mnie koniecznym warunkiem do tego aby związać się z daną dziewczyną. Tak się jednak stało, że moja druga połówka okazała się dziewicą. Było to dla mnie miłe zaskoczenie-swego rodzaju bonus za to, że długo czekałem na miłość mojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti
5 minut temu, Gość Panna napisał:

Coś jest na rzeczy i też zgadzam się z tym, że inteligentny facet, nie Janusz nie ma wymagania aby to była dziewica bo jest pewny siebie w sprawach lozkowych i nie ma kompleksów. A dodam, że mój mąż ma znacznie większy majątek niż mieszkanko i samochody, skończył bardzo znany uniwerek w UK i nigdy nie szukał dziewicy bo to bzdura i jakieś prostactwo

Równie dobrze mógłbym napisać, że prostactwem jest szukanie zamożnego męża wśród kobiet.

Również szukam dziewicy, nie musi się to każdej podobać, mam takie wymagania i tyle. Każdy ma prawo je mieć i nie ma to z prostactwem nic wspólnego. Nie pasuje to cześć i tyle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowno
4 minuty temu, Argen napisał:

Może po prostu się „sparzył” w relacjach? Nie szukał dziewczyn, tylko inwestował w siebie. I teraz poczuł że jest gotów na związek?

 

Tiaa a potrzeby zaspokajal ręką xd szuka dziewicy to sam powinien być prawniczem - tak byłoby uczciwie. Inna sprawa jaka kobieta szuka 32 latka, który nie wie gdzie co się wkłada, techniki, dotyk.. Coś co wymaga lat praktyki. Chyba tylko taka, która leci na te jego kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×