Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bankster

Jak wy kobiety patrzycie na wiek mężczyzny?

Polecane posty

Gość Bankster

Chciałbym się dowiedzieć w jakim wieku jesteś i w jakim przedziale wiekowym, wg Ciebie, najlepszy byłby mężczyzna z którym chciałabyś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ma być dojrzały emocjonalnie to jest podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ewelina napisał:

Ma być dojrzały emocjonalnie to jest podstawa

Fajny ten troll. Taki nie za mądry i nie za głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 23 lata i uważałam do niedawna że ok 30.  Po czym poznałam faceta który wg mnie miał jakieś 32-33. Mowie ok 2 lata ponad widelki da się przeżyć. Okazało się że ma 38 :))

i teraz mam mały problem bo się zakochałam ale cały czas z tylu głowy mam te 15 lat różnicy. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawda

Ja mam pol roku mlodzego. Mam 35 lat :)

mialam tez mlodszych np rok czy dwa. Ale tez starszych o 3 lub 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam 23 lata i uważałam do niedawna że ok 30.  Po czym poznałam faceta który wg mnie miał jakieś 32-33. Mowie ok 2 lata ponad widelki da się przeżyć. Okazało się że ma 38 :))

i teraz mam mały problem bo się zakochałam ale cały czas z tylu głowy mam te 15 lat różnicy. Ehhh

Pewnie obawiasz się co będzie za +10-15 lat.  Czy on dalej będzie dla ciebie atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mam 48 lat, mężczyzna dla mnie idealny 30-40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta + 30

Kobieta wiek + 30  facet +/- 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ... napisał:

 

Pewnie obawiasz się co będzie za +10-15 lat.  Czy on dalej będzie dla ciebie atrakcyjny.

Nie, najbardziej to mi przeszkadza że czuje się przy nim głupia i obawiam się że może kiedyś wymienić mnie na kogoś w swoim wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Mam 48 lat, mężczyzna dla mnie idealny 30-40 lat

WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem facetem i jak miałem 31 lat miałem romans z 47 latka. Suma summarum szkoda mi jej było na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheszki
6 minut temu, Gość Karolina napisał:

Mam 48 lat, mężczyzna dla mnie idealny 30-40 lat

Pomarzyć można 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latka

Ostatnio spodobal mi sie ladny brunet 2 latek mmmm ciacho czuje sie od nich madrzejsza doswiadczona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latka

Ladny 23 latek mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksDE
2 minuty temu, Gość 35latka napisał:

Ladny 23 latek mialo byc 🙂

A już chciałem zgłaszać na policję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość heheszki napisał:

Pomarzyć można 😄

To nie marzenia.Sama  mam po 40-stce i każdy mój mężczyzna z związku był młodszy.Spędziłam pięć cudownych lat z 8 lat młodszym,ale nie chciał mieć dzieci wiec się rozstaliśmy i ponad 3 lata z 5 lat młodszym.Nie wyglądam na swój wiek,więc każdy co nas znał myślał,że faceci są starsi...heheeh..A najlepszy był mały romans, ja wolna, on też.,14 lat różnicy i jak koleżanki go zobaczyły to nie wierzyły,że tyle lat nas różni ,bo nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toli

Mój tata od mamy jest starszy o 12 lat, wiem że spotkali się gdy ona miała 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legality
1 minutę temu, Gość Toli napisał:

Mój tata od mamy jest starszy o 12 lat, wiem że spotkali się gdy ona miała 30 lat. 

Z ciekawości jak długo są małżeństwem? jak zareagowała rodzina i znajomi? Mama miała równo 30 lat a ojciec 18? i spotykali się na legalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellenay

Mam 27 lat i podobają mi się faceci z przedziału wiekowego 24-29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi jest szkoda dużo starszych kobiet w związkach z młodszymi. One chyba nie wiedzą że z założenia nie są docelowym rozwiązaniem.  Takie 40-50 łatki chwaląc się ilu miały młodszych często nie mają dzieci, rodziny czy jakiejś tam stabilizacji. Dla młodszych facetów są fajna przygoda lub wygodnym życiem przed ustatkowaniem się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi jest szkoda dużo starszych kobiet w związkach z młodszymi. One chyba nie wiedzą że z założenia nie są docelowym rozwiązaniem.  Takie 40-50 łatki chwaląc się ilu miały młodszych często nie mają dzieci, rodziny czy jakiejś tam stabilizacji. Dla młodszych facetów są fajna przygoda lub wygodnym życiem przed ustatkowaniem się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77666
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mi jest szkoda dużo starszych kobiet w związkach z młodszymi. One chyba nie wiedzą że z założenia nie są docelowym rozwiązaniem.  Takie 40-50 łatki chwaląc się ilu miały młodszych często nie mają dzieci, rodziny czy jakiejś tam stabilizacji. Dla młodszych facetów są fajna przygoda lub wygodnym życiem przed ustatkowaniem się. 

Taka jest prawda. Dla młodego mężczyzny starsza kobieta to przygoda, pojęcie MILF nie wzięło się znikąd 😉

Z biegiem czasu duża różnica wieku zaczyna mężczyznom przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja

Mam 26 lat i marzę o 54 letnim kochanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1@9
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi jest szkoda dużo starszych kobiet w związkach z młodszymi. One chyba nie wiedzą że z założenia nie są docelowym rozwiązaniem.  Takie 40-50 łatki chwaląc się ilu miały młodszych często nie mają dzieci, rodziny czy jakiejś tam stabilizacji. Dla młodszych facetów są fajna przygoda lub wygodnym życiem przed ustatkowaniem się. 

Mysle, ze nie wiedza zwlaszcza jak sa ich zonami i maja wspolne dzieci 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja właśnie w wieku 31 lat zadałem się z 47 latka. I powiedziała mi najsmutniejsze rzecz jak kiedykolwiek usłyszałem.  Od razu powiedziała że wie że jak się mi znudzi to ja zostawię, że nie może liczyć na prawdziwą miłość ale bierze co jej los daje bo lepsze to niż nic. Oczywiście kłamałem,  że nie że naprawdę się zakochałam. Romans trwał prawie 2 lata, zjeździliśmy cała Europa i kawałek świata i ja rzuciłem. W pewnym momencie źle się z tym czułem że jej robię takie świństwo.

Ale mam dzięki niej dużo doświadczeń, wiele się dowiedziałem o kobietach i to mi bardzo pomogło w innych relacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja właśnie w wieku 31 lat zadałem się z 47 latka. I powiedziała mi najsmutniejsze rzecz jak kiedykolwiek usłyszałem.  Od razu powiedziała że wie że jak się mi znudzi to ja zostawię, że nie może liczyć na prawdziwą miłość ale bierze co jej los daje bo lepsze to niż nic. Oczywiście kłamałem,  że nie że naprawdę się zakochałam. Romans trwał prawie 2 lata, zjeździliśmy cała Europa i kawałek świata i ja rzuciłem. W pewnym momencie źle się z tym czułem że jej robię takie świństwo.

Ale mam dzięki niej dużo doświadczeń, wiele się dowiedziałem o kobietach i to mi bardzo pomogło w innych relacjach. 

Zmarnowałeś jej 2 lata życia które mogła poświęcić na znalezienie kogoś na serio. Ty tych lat na szukanie masz znacznie więcej niż ona... zabawiłeś się jej kosztem. bardzo nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Karolina napisał:

Mam 48 lat, mężczyzna dla mnie idealny 30-40 lat

Ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość 35latka napisał:

Ladny 23 latek mialo byc 🙂

Na starej piczy to i młody poćwiczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość gosc napisał:

To nie marzenia.Sama  mam po 40-stce i każdy mój mężczyzna z związku był młodszy.Spędziłam pięć cudownych lat z 8 lat młodszym,ale nie chciał mieć dzieci wiec się rozstaliśmy i ponad 3 lata z 5 lat młodszym.Nie wyglądam na swój wiek,więc każdy co nas znał myślał,że faceci są starsi...heheeh..A najlepszy był mały romans, ja wolna, on też.,14 lat różnicy i jak koleżanki go zobaczyły to nie wierzyły,że tyle lat nas różni ,bo nie było widać.

Nie myślałaś o tym żeby pisać bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
4 minuty temu, Gość Adam napisał:

Zmarnowałeś jej 2 lata życia które mogła poświęcić na znalezienie kogoś na serio. Ty tych lat na szukanie masz znacznie więcej niż ona... zabawiłeś się jej kosztem. bardzo nieładnie.

a Ty Adam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×