Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Karoo

Co sądzicie o Alissvlogchannel?

Polecane posty

Gość Gosciowa

Od kiedy ludzie zaczeli zgadywac i czemu, ze Emil i Ala sie rozwodza ? Widzialam w sasiednim watku z 10.12, ze tak ludzie pisali i watek skasowany. Byly jakies wskazowki ? Teraz to wiadomo, ale przed jej filmikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zgłaszajcie ten wątek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malivaa

Ja czekam na nowego vloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

noo, ciekawe kiedy będzie nowy filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ktoś wie co było w poprzednim wątku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
16 godzin temu, Gość olka napisał:

to ładnie ja załatwił. Na YT tak idealnie slub, majorka, nowe mieszkanie.... A Tu proszę... obluda i oklamywanie ludzi!!!!

czyje się zażenowana jej kłamstwami. Taką szczęśliwa i w ogóle, a ciągle się pewnie klocili....

TAK TO JEST RODZICE KUPILI MIESZKANIE 60-70 M2 W GANSKU= PEWNIE z 750.000TYSIECY!!!!! w wieku 24 lat... nie musieli na nie charowac, a ja mam mieszkanie za 300 tyś i sami kupiliśmy i bardzo doceniamy nasz wkład i poswiecenie. Jak ktoś coś dostał to nieszanuje... 

 

ale co to ma do rzeczy, że nawet jak rodzice kupili mieszkanie nawet za milion złotych do tego, że jej sie z tym chłoptasiem nie ułożyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 33

To, że ktoś ma mieszkanie, ślub i leci na majorkę to nie znaczy, że ma idealne życie i nie ma żadnych problemów. Ludzie you tube to tylko wycinek czyjegoś życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm

W poprzednim wątku jakaś dziewczyna pisała ze spotkała w autobusie siostrę Emila i mówiła ze się rozstają bo Emil poznał inna dziewczynę. Mówiła tez ze się cieszy (siostra Emila) bo Alicja zawsze była zblazowana jak przyjeżdżała do Włocławka, nic jej się nie chciało robić, nigdzie wyjść i miała milion wymówek. 

 

Swoja droga uważam ze Emil dobrze zrobił, Alicja zachowuje się gorzej jak jakaś 50 latka i te dwa filmy na pokaz niczego nie zmieniają. To ze udaje taka szczęśliwa z rozstania i taka wręcz wniebowzięta tym ze mieszka sama i sprząta sama jest dobrym przykładem na to jak bardzo to jest na pokaz. Albo tekst ze w sumie nie widzi różnicy czy mieszka sama czy z nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość
Dnia 23.01.2020 o 21:28, Gość Mmmmm napisał:

W poprzednim wątku jakaś dziewczyna pisała ze spotkała w autobusie siostrę Emila i mówiła ze się rozstają bo Emil poznał inna dziewczynę. Mówiła tez ze się cieszy (siostra Emila) bo Alicja zawsze była zblazowana jak przyjeżdżała do Włocławka, nic jej się nie chciało robić, nigdzie wyjść i miała milion wymówek. 

 

Swoja droga uważam ze Emil dobrze zrobił, Alicja zachowuje się gorzej jak jakaś 50 latka i te dwa filmy na pokaz niczego nie zmieniają. To ze udaje taka szczęśliwa z rozstania i taka wręcz wniebowzięta tym ze mieszka sama i sprząta sama jest dobrym przykładem na to jak bardzo to jest na pokaz. Albo tekst ze w sumie nie widzi różnicy czy mieszka sama czy z nim....

W końcu ktoś to przyznał na głos!!! Wina leży po obu stronach. Co wy wszyscy tak na Emila gadacie, przecież wszyscy widzieli ze Alicja zachowuje się jak zachowuje, tez dołożyła swoją cegiełkę do tego rozwodu i szczerze nie dziwie się chłopakowi a wręcz gratuluje mu ze się otrząsnął i uznał ze chce zacząć żyć jak młody chłopak a nie 50 latek z Alicja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia
Dnia 22.01.2020 o 11:58, Gość ona napisał:

ale co to ma do rzeczy, że nawet jak rodzice kupili mieszkanie nawet za milion złotych do tego, że jej sie z tym chłoptasiem nie ułożyło....

ma do rzeczy bo jakby razem tworzyli to mieszkanie, zbierali na nie, to czuliby więź, a tak głupoty trzymały się w głowie... nie trzeba się zacharowywac majac wszystko w tym wieku to ma się czas latać za innymi panienkami i zdradzać... 

to ma głębszy sens i zrozumie to ktoś kto zbierał latami na mieszkanie i KUPIł JE SAM  z małżonkiem w wieku 30 lat (plus delikatny kredyt). 

Oczywiście zachowanie Ali jak podstarzalej malenkiej też ma duży wpływ. Sama przyznała że była nijaka.  Ale myślałam że taka osoba jak allis odpowiada Emilowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gości abcd

To Emil poznał nową dziewczynę, czy zostawił dla jej przyjaciółki Ady? Bo ja gdzieś czytałam tą drugą wersję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość
9 godzin temu, Gość Gości abcd napisał:

To Emil poznał nową dziewczynę, czy zostawił dla jej przyjaciółki Ady? Bo ja gdzieś czytałam tą drugą wersję. 

O ciekawe, ktoś pisał ze widział go w klubie we Włocławku z ta dziewczyna wiec może po opisie jak wyglądała będziemy można dojść czy to Ada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość mjhh
9 godzin temu, Gość Gości abcd napisał:

To Emil poznał nową dziewczynę, czy zostawił dla jej przyjaciółki Ady? Bo ja gdzieś czytałam tą drugą wersję. 

A skąd taka informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

Jestem w szoku, tyle lat razem, ślub i zaraz po nim zdrada. Jak tak można 😟 nawet jeśli Ala była taka jak piszecie, to przecież od samego początku wiedział jaka jest, można powiedzieć, że dorastali razem. Chora sytuacja. Wydawało się, że mają wszystko, czegoś jednak zabrakło... Szkoda mi tej dziewczyny, to musiało boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość abcd
19 godzin temu, Gość Gość gość mjhh napisał:

A skąd taka informacja?

Tak pisali na Vinted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ktoś z Was wie co teraz robi Emil? Został w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, YTWIDZ napisał:

No iiiii wątek poszedł... 😞

Coś było ciekawego na ostatnich stronach? Na ukrytym forum czytałam, że E się oświadczył pannie Czarnulce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×