Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyy

Ukrainiec szykował zamach na centrum handlowe w Puławach!

Polecane posty

Gość yyyy

Ukrainiec przeszedł na Islam i zradykalizował się. "AW" udało się udaremnić zamach. Byłby to pierwszy zamach terrorystyczny islamisty na terenie Polski.

Multikulti zaczyna pokazywać swoje oblicze w naszym kraju.

Pamiętaj nie głosuj na lewicę i socjalistów, jeżeli los twojego kraju, twoich dzieci leży ci na sercu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polski sanitariusz mordował w Bawarii staruszków podając im zbyt dużą ilość insuliny (niedawno inf podali w mediach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98765
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Polski sanitariusz mordował w Bawarii staruszków podając im zbyt dużą ilość insuliny (niedawno inf podali w mediach)

W imię Allaha? Problem leży w skali. Gdy doszło do zamachu w Kolonii, masa muslimów w niemczech, zwyczajnych ludzi, na facebooku pisała euforyczne posty, ciesząc się jak dzieci z tego mordu.

To samo było po zamachach w Paryżu i Londynie. Środowiska islamskie w tych krajach cieszyły się i wiwatowały po zamachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba być upośledzonym umysłowo, żeby łykać tematy zastępcze tworzone przez skompromitowane służby na zlecenie jeszcze bardziej skompromitowanej pisowskiej mafii. Mają one przykryć kolejne afery i widać, że pelikany "pińcet+" jak zwykle łykają tą zdechłą rybę😁 Jedno jest pewne, rządzącej organizacji przestępczej pali się pod doopą, a jej członkowie zaczynają skakać sobie nawzajem do gardeł😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polacy przez swoją głupotę będą jeszcze w przyszłości cierpieli... więcej ukraińców oni przecież tak nas uwielbiają, polacy szybko zapominają o swojej historii, idzcie dziady głosować na 500 pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy na PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Pracowałam w Paryżu, gdy doszło do słynnego zamachu we Francji. Wtedy gdy Hollande był na stadionie i cały świat usłyszał wybuchy podczas transmisji meczu.

Ja tamtego wieczora wracałam autokarem z popołudniowej zmiany.

Siedziałam w busie, gdzie 2/3 pasażerów to były osoby z bliskiego wschodu i afryki, muzułmanie pisząc krótko.

Grało radio, nagle przerwano puszczać muzykę i speaker radiowy podał, że były zamachy.

2/3 tych pasażerów z którymi wracałam, wielu z nich pracowali ze mną! Wszyscy zaczęli, po podaniu tej informacji, krzyczeć Allahu-Akbar!

Przeszedł mnie zimny pot po całym ciele.

Miesiąc później już byłam spakowana, gotowa do powrotu do Polski z gotowym wypowiedzeniem.

Taki to dziś kraj Francja... ten kraj już istnieje tylko w teorii niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejny pisior czy może korwinowski putinowski czopek na forum się pojawił? Nie produkujcie się trollki, bo wam żyłka w doopie pęknie😁 Normalny, zdrowy na umyśle, myślący człowiek, nie da się nabrać na te ściemy prawactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×