Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysoka kultura

Podziekowanie

Polecane posty

Gość Gość
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gdybym miał pewność że mnie zaakceptujesz taki jaki jestem dążyłbym do spotkania od samego początku. Nie chcę zobaczyć rozczarowania w twoich oczach. Jestem raczej perfekcjonista i idealista. Jak Bóg da to ogarnę się. Ale zrobiłbym Ci krzywdę prosząc żebyś jeszcze zaczekała. Bo nie wiem czy mi się to uda. Jestem nic nie wart. Pa.

Jak czytam takie teksty to dostaję ataku śmiechu. Zmien styl pisania,bo jesteś rozpoznawalny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak czytam takie teksty to dostaję ataku śmiechu. Zmien styl pisania,bo jesteś rozpoznawalny,

Dragon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak czytam takie teksty to dostaję ataku śmiechu. Zmien styl pisania,bo jesteś rozpoznawalny,

tajemniczy Wojtuś..och ujmujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję

Z mojej strony podziękowania należą się TYM, którzy na kafe udowodnili i pokazali swoją prawdziwą wartość.Niestety jest ona kiepska, słaba jakościowo.Dlatego dziękuję,ale nie potrzebuję takich półproduktów ludzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i super.Nie pomyliłem się.Słusznie postąpiłem. Nie ufam nikomu. Uznaję to za zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Intuicja mnie nie zawiodła.Mało brakowało abym wdepnął po uszy.Trochę to trwało ale było warto.Życze miłego wieczoru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Intuicja mnie nie zawiodła.Mało brakowało abym wdepnął po uszy.Trochę to trwało ale było warto.Życze miłego wieczoru 🙂

po uszy zakłamania..wyczyn 21 wieku byc d.u.p.k.i.em..wpisz sobie do cv.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie ufam nikomu

tylko znajomych dobieraj lepiej,a nie tanie łanie i kolesie co za funt kłaków zrobią dla Ciebie wszystko.Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPatki81
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

po uszy zakłamania..wyczyn 21 wieku byc d.u.p.k.i.em..wpisz sobie do cv.Pozdrawiam

CV mnie nie jest do niczego potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intuicja

Dobrze,że jest moją siostrą i nauczyła mnie by nie zbliżać się do g.o.w.n.a maczanego w czekoladzie..niby z wierzchu słodycz,ale w środku smierdzi..Taki obraz ludzi mi znanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możesz do mnie napisać(w podwójnej kopercie),zadzwonić kiedy tylko chcesz. W nocy,może być nawet za 20 lat,pod warunkiem,że będę jeszcze żył. Ale nie chcę mieć cokolwiek wspólnego z Twoimi znajomymi ,zwłaszcza z pracy.To co było na początku było prawdziwe. Ja zaufać już nikomu nie potrafię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama obłuda na kafe.Dzieki za całokształt fałszywym ludziom.. Najgorsze wspomnienie 2019 to kafe u mnie.Nic więcej do dodania..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×