Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zolza

Nie potrafię wybaczyć teściowej tych wszystkich złośliwości, przytykow itp... A od stycznia zamieszka z nami

Polecane posty

Gość aaa
1 minutę temu, Gość sceptyk napisał:

ciebie jako 4 latko niańczyli przy fochach i do dzisiaj potrzebujesz uwagi. Takie masz własnie fochy jak dzieciak i do starości Ci nie przejdzie.

a ty jakie masz fochy na starosć że poszukujesz atencji na damskim forum, vypyertalaj stąd w połprzysiadach niedorozwoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość sceptyk napisał:

Ładnie się przedstawiłeś thebil, yełop i troglodyta. Brawo.Na pewno w domu tak na Ciebie wołają to potem piszesz takie mundrości na forum. Napisz jak jeszcze do Ciebie mówią, pewnie nie wszystkim sie pochwaliłeś.

 

ale on/a Ciebie tak skomplementował/a a nie się przedstawiła jak insynuujesz, masz problemy z interpretacją prostego tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk
7 minut temu, Gość gosc napisał:

No właśnie sceptyku , czemu nie radzisz tego samego autorce wobec tesciowej co radziłeś innej matce wobec malucha, czyżby podwójne standardy i zimny chów??? nie zdziw sie jak z twoim kre/tynskim podejściem "co wolno wojewodzie" dzieci się na ciebie wypną zostaniesz na lodzie tak samo jak opisywana teściowa! już teraz jesteś zgorzknialy a co bedzie na starość, szykuje sie stetryczały złosliwy sta/ruch!

Jak to się wściekły pijawki żeby tylko złotówki nie dać starej matce. Zaraz widać o co każdej chodzi. Napisać prawdę to szału dostanę bo tylko im się majątki i spadki należą. Leć szybko do MOPSu, może jakie piniondze wydrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
19 minut temu, Gość sceptyk napisał:

Jak to się wściekły pijawki żeby tylko złotówki nie dać starej matce. Zaraz widać o co każdej chodzi. Napisać prawdę to szału dostanę bo tylko im się majątki i spadki należą. Leć szybko do MOPSu, może jakie piniondze wydrzesz.

😀 Jak teściowa jest miła i kochana to można się nią zaopiekować nawet za darmo. A jak ktoś był całe życie wredny to na co liczy na stare lata? Ktoś mu pomoże co najwyżej interesownie. Własne dzieci myślą w tych kategoriach, a co dopiero synowe i zięciowie 😉 ale nie chce mi się już z Tobą gadać trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
4 minuty temu, Gość Aaa napisał:

No właśnie, obrońca ucięmiężonych teściowych 😀 Olać starą, olać jej ruderę na zadupiu, taka była cwana to niech sama sobie radzi. Jeszcze jakby była bogata to może któreś z dzieci by się koło niej zakręciło w nadziei na spadek. A że nie ma co dzielić... 😉 Przykro. Trzeba myśleć wcześniej i próbować się z dziećmi dogadać. Nie daje to gwarancji na opiekę, ale zwiększa szansę. 

dokładnie, jak sie jest gołodoopcem to sie nie klepie 5 dzieci przy zimnym chowie. Za takie coś opieka społeczna dzieci odbiera na Zachodzie a u nas obroncy starych prukiew podjudzaja do wymuszania alimentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

U nas też opieka powinna odbierać dzieci tym wszystkim madkom co siedzą na dupie i klepią dzieci żeby za darmo od państwa kasę dostać.  Piwo z pińcet plus piją  a w domu tylko szklanka na kawe czysta. Kijem gonic do roboty lenie i brudasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość sceptyk napisał:

nie nerwuj się tak bo Ci piana z pyska pójdzie. Nie Ty decydujesz czy dostanie alimenty tylko sąd. Dostanie jak nic po te kilka stów od każdego,  a potem sie wypnie  na wyrodne dzieci. Nikt nie musi żebrać o kąt w domu synowej czarownicy.

Nie zawsze dostanie. Moja matka założyła mi w tym roku sprawę o alimenty. Sąd uznał, że roszczenie jest bezzasadne i odrzucił jej wniosek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość sceptyk napisał:

Jak to się wściekły pijawki żeby tylko złotówki nie dać starej matce. Zaraz widać o co każdej chodzi. Napisać prawdę to szału dostanę bo tylko im się majątki i spadki należą. Leć szybko do MOPSu, może jakie piniondze wydrzesz.

A z jakiej racji dziecko ma utrzymywać matkę? Nie ma takiego obowiązku, a matka mogła pracować to miałaby emeryturę. Ja swojej grosza nie dam skoro potrafi dawać kasę synkowi nierobowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie
6 minut temu, NaugthyBitch napisał:

matka mogła pracować to miałaby emeryturę.

tesciowa autorki ma emeryture, ale nie wystarcza jej na koszenie trawnika, bo hrabina musi mieszkać w domu zamiast iść do kawalerki hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość goscie napisał:

tesciowa autorki ma emeryture, ale nie wystarcza jej na koszenie trawnika, bo hrabina musi mieszkać w domu zamiast iść do kawalerki hahah

  kawalerka w małym mieście kosztuje 100tys. nie kupi sobie. hahah

tak będzie wygladać  na starość życie tych wszystkich madek siedzących na 500+ które się nie dorobią swojego mieszkania w mieście. I jeszcze niech każdemu dziecku po mieszkaniu kupią.  Jak której synuś pijak zostanie w domu  to  ją okradnie na wódę i z lodówki wyżre. Teraz młodym sie wydaje że sie poświęcają dla dzieci, a dzieci im powiedzą że siedziały w domu i nic nie robiły. Będą ich miały gdzieś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość goscie napisał:

tesciowa autorki ma emeryture, ale nie wystarcza jej na koszenie trawnika, bo hrabina musi mieszkać w domu zamiast iść do kawalerki hahah

Powiem tak. Skoro tak sobie ścieli to niech tak śpi. Zresztą co to dużo mówić, mam przykład mojej matki. Mieszka w 3 pokojowym mieszkaniu, za które płaci bardzo dużo (wynajem + czynsz +rachunki). Założyła mi sprawę o alimenty ale sąd odrzucił. Tyle razy jej kiedyś mówiłam, że trzeba poszukać mniejszego, tańszego mieszkania ale nie. Swojego czasu myślała, że jak nie ma kasy to wezmę ją do siebie. A nie ma kasy, bo sponsoruje synka nieroba. Więc jak się niedawno okazało właścicielka mieszkania założyła jej sprawę o eksmisję (bez prawa do lokalu zastępczego). I jest lament co ona teraz zrobi. Szczerze? Nie bardzo mnie interesuje, bo ja nie będę się przejmować dorosłą osobą, do której nic nie dociera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 godzinę temu, Gość Aaa napisał:

U nas też opieka powinna odbierać dzieci tym wszystkim madkom co siedzą na dupie i klepią dzieci żeby za darmo od państwa kasę dostać.  Piwo z pińcet plus piją  a w domu tylko szklanka na kawe czysta. Kijem gonic do roboty lenie i brudasy.

Ktoś się pode mnie podszył, ale uważam dokładnie tak samo 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza

Dzwoniłam dziś do Domów Starców i miejsce by było. Rozmawiałam z mężem przedstawiam mu swoje argumenty i przyznał mi rację i to że również się obawia jak to będzie mieszkać z matką. Dzwonił do rodzeństwa i tu schody, nie potrafią zrozumieć naszych obaw. Poklocil się z bratem i mu powiedział że skoro i tak wynajmują mieszkanie to niech zamienia go na większe i wezmna matkę do siebie. Padły argumenty że lepiej jej będzie w domku z ogródkiem niż na 3 piętrze... Mąż się wkurzył dał do zrozumienia że czeka na propozycje co robimy..... Jestem dumna z niego ze się postawił. Co do tego by teściowa została w domu i żeby komuś płacić za pomoc to ciężko bo nie ma tam sklepu, lekarza, apteki wszędzie trzeba dojeżdżać a autobusy jadą 3 razy dziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Możesz wyjaśnić co takiego jest z teściową, że jedyne rozwiązanie to płacić ponad 4000 zł na miesiąc za dom opieki? Przecież ona może pociągnąć jeszcze z 20 lat. Stać was na taki wydatek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mało autorka napisała? Teściowa napewno ma jakoś emeryturę a resztę podziela na ilość rodzeństwa i wyjdzie raptem 500-700zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Teściowa ma emeryturę, w dodatku jest nieruchomość w postaci domu, z tym, że pewnie najpierw trzeba byłoby uregulować jego status prawny, z tego co zrozumiałam to teść nie żyje i jeśli za jego życia nie przepisali na siebie nawzajem domu, to oznacza, że teściowa posiada swoje prawa do 50% + 1/6 z części po mężu (bo to się dzieli po równo na nią i piątkę jej dzieci). W tej sytuacji najprościej byłoby dom sprzedać, a kasę albo podzielić na wszystkich zainteresowanych, albo za tą kasę kupić jej kawalerkę / opłacać dom opieki.

Jeśli teściowa była wredna dla autorki, to ja się nie dziwię, że nie chcą jej z mężem w domu i to żaden argument, bo wy macie dom, a my nie. Jak tak reszcie leży na serduszku dobro mamusi, to czemu wciskają na siłę seniorkę do znienawidzonej synowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Aaa napisał:

😀 Jak teściowa jest miła i kochana to można się nią zaopiekować nawet za darmo. A jak ktoś był całe życie wredny to na co liczy na stare lata? Ktoś mu pomoże co najwyżej interesownie. Własne dzieci myślą w tych kategoriach, a co dopiero synowe i zięciowie 😉

Jak sie trafi wredna synowa to nawet najbardziej kochaną teściową odizoluje od syna. Ja znam kilka takich przypadków kiedy  bardzo dobrzy synowie, z dobrej rodziny, dla świetego spokoju zrywali z domem. Wszystkie te  małżeństwa się rozwiodły bo nie wytrzymali z zołzą. Teraz one  jako samotne matki siedzą kątem w domu rodzinnym, a dom kiedyś będzie do podziału. Na stare lata będą płakać i biedować bo nigdy się swojego mieszkania nie dorobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwersina
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Teraz one  jako samotne matki siedzą kątem w domu rodzinnym, a dom kiedyś będzie do podziału.

Jakim cudem te samotne matki nie zostały w małżeńskim mieszkaniu, czyżby ich męzowie, czyli ci "bardzo dobrzy synowie, z dobrej rodziny" wyrzucili matki własnych dzieci i te dzieci z mieszkania/domu? To facet powinien się wyprowadzic jak mu z żoną źle, najlepiej prosto do cyca mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość bulwersina napisał:

Jakim cudem te samotne matki nie zostały w małżeńskim mieszkaniu, czyżby ich męzowie, czyli ci "bardzo dobrzy synowie, z dobrej rodziny" wyrzucili matki własnych dzieci i te dzieci z mieszkania/domu? To facet powinien się wyprowadzic jak mu z żoną źle, najlepiej prosto do cyca mamusi.

Wyprowadzili się od tych żon. Jeden wprowadził sie i wyprowadził się z domu żony a trzech z wynajmowanego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Na stare lata będą płakać i biedować bo nigdy się swojego mieszkania nie dorobią.

czyli to samo możesz napisać o tych 3 facetach co się wyprowadzili z wynajmu z żona na wynajem samemu lub z kochanką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Jak sie trafi wredna synowa to nawet najbardziej kochaną teściową odizoluje od syna. Ja znam kilka takich przypadków kiedy  bardzo dobrzy synowie, z dobrej rodziny, dla świetego spokoju zrywali z domem. Wszystkie te  małżeństwa się rozwiodły bo nie wytrzymali z zołzą. Teraz one  jako samotne matki siedzą kątem w domu rodzinnym, a dom kiedyś będzie do podziału. Na stare lata będą płakać i biedować bo nigdy się swojego mieszkania nie dorobią.

Biedne misie :( Ktoś ich odizolował od mamuni :( To traszne ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×