Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak poznać że dziewczyna jest ciasniutka

Polecane posty

Gość Gosc

Prawda to że każda bardzo szczupła dziewczyna jest tam ciasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda ludowa

Tak ale tylko dla facetow z numerem buta pow 48 ktorym smierdzi lewa noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita

Oj masz chudego ,cienkiego fi.uta? O rozpacz. Współczuję każdej. Zero rozkoszy. Kobiety lubią grube pały. Jak je rozpycha to jest właśnie ta rozkosz. Oj chłopie tyś jest tragedia,ale są różne gadżety poszukaj. Bo inaczej będzie udawała orgazm. A nie chude są wąskie tylko te przykosci bo mają ciaśniejsze że względu na tkankę tłuszczową. Ale to są minimalne roznice. Ale jak ty masz cienkiego to porażka. Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Lolita napisał:

Oj masz chudego ,cienkiego fi.uta? O rozpacz. Współczuję każdej. Zero rozkoszy. Kobiety lubią grube pały. Jak je rozpycha to jest właśnie ta rozkosz. Oj chłopie tyś jest tragedia,ale są różne gadżety poszukaj. Bo inaczej będzie udawała orgazm. A nie chude są wąskie tylko te przykosci bo mają ciaśniejsze że względu na tkankę tłuszczową. Ale to są minimalne roznice. Ale jak ty masz cienkiego to porażka. Współczuję

Nie, mam moralnego, jest dość gruby. Chcę znaleźć dziewczyne i najlepiej bardzo ciasną by było mi przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Lolita napisał:

A nie chude są wąskie tylko te przykosci bo mają ciaśniejsze że względu na tkankę tłuszczową.

Nie ma takiej zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie, mam moralnego, jest dość gruby. Chcę znaleźć dziewczyne i najlepiej bardzo ciasną by było mi przyjemnie

Włóż dwie dłonie, jak dasz radę zaklaskać, to jej nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×