Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Leżaczek

obowiązek wydawania 30% dochodu

Polecane posty

Do tego bezgotówkowo w Grecji 😮 a co jeśli ktoś oszczędza więcej niż 70%, nawet 100%? Zapłaci 22% podatku od 30% każdego oszczędności 100% miesiąca 😱😵

Gość gosc
8 minut temu, Leżaczek napisał:

Prawie jedną pensje mu zabiorą 😌

i slusznie

pieniadze trzeba wydawac

Gość Kiss

To jakieś chore prawo. Jedyne co można w takim wypadku to inwestować w sztabki złota i płacić za nie kartą.

10 godzin temu, Leżaczek napisał:

Np. mieszka z rodzicami odkłada cała pensja 1000 euro, to zapłaci rocznie 800 euro więcej podatku 😵

To są przypadki patologiczne, które powinny być tępione. W normalnym ustroju doje'bali by ci 90% podatek od przegrywu i byś się ogarnął albo zdechł

7 godzin temu, Gość Kiss napisał: To jakieś chore prawo. Jedyne co można w takim wypadku to inwestować w sztabki złota i płacić za nie kartą. X no albo w kolekcję gier one mnej więcej trzymają wartość jak się tanio kupi np do 60zł 😄

Gość Kiss
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

7 godzin temu, Gość Kiss napisał: To jakieś chore prawo. Jedyne co można w takim wypadku to inwestować w sztabki złota i płacić za nie kartą. X no albo w kolekcję gier one mnej więcej trzymają wartość jak się tanio kupi np do 60zł 😄

Zwłaszcza za 20 lat będą trzymać wartość

2 minuty temu, Gość Kiss napisał: Zwłaszcza za 20 lat będą trzymać wartość X różne bywa mogą zyskać też na wartości i mówię serio bez ironi

Gość gość

a ty co sie dziwisz, ty nie wiesz jak jest w Grecji, jaka tam zapaść gospodarcza jest, jeden kryzys był a drugi wisi na włosku

18 minut temu, Gość gość napisał: a ty co sie dziwisz, ty nie wiesz jak jest w Grecji, jaka tam zapaść gospodarcza jest, jeden kryzys był a drugi wisi na włosku X u nas jest tak samo bez kryzysu.

Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

18 minut temu, Gość gość napisał: a ty co sie dziwisz, ty nie wiesz jak jest w Grecji, jaka tam zapaść gospodarcza jest, jeden kryzys był a drugi wisi na włosku X u nas jest tak samo bez kryzysu.

Ta? Gdzie?

Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Ta? Gdzie? X wszędzie według mnie tutaj jest gorzej niż na Ukrainie. 

Jak słucham takiego pjērdolenia to mi się flaki wywracaja na drugą stronę. Tak że nie ma co dyskutować jednak.

Gość Beks
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Z przeciętnego wynagrodzenia nie chciałoby mi się bawić w zloto kiss, waliłbym w piwnicy takie coś https://youtu.be/TrvTfSNHiCw 😁

Bo ty leniu śmierdzący myślisz że z marszu należy ci się 10 koła co najmniej. Z takim myśleniem to ty zostaniesz milionerem w monopolu 🤣 typowy Janusz który gardzi praco za średnio krajowo bo to jest poniżej jego zajebistosci. 

8 minut temu, Gość Beks napisał: Bo ty leniu śmierdzący myślisz że z marszu należy ci się 10 koła co najmniej. Z takim myśleniem to ty zostaniesz milionerem w monopolu typowy Janusz który gardzi praco za średnio krajowo bo to jest poniżej jego zajebistosci.  W złoto to powinien iść ktoś kto może kupować takie uncjonwe krugerandy a tutaj nie odłożysz pół roku 30% żeby kupić jeden, więc ile tego złota kupisz miesięcznie za takie 300 euro, kilka gram? 😄 lepiej już srebro np. pół kg miesięcznie jak w filmie looper pętla czasu, co to jest to 10 koła poniżej minimalnej w Norwegii 👋😂 ja pamiętam czasy gdzie na przedsiębiorczości mówiła że każdy przeważnie marzy o 5000 miesiąc a ja zgasiłem że siostra ze szwagier mają kilka razy więcej i ledwo im starcza na wygodne życie. 

Jeszcze się wtedy sfrajerowalem bo podobno w sony cener dawali grę za darmo wartą 199 a ja w media markt nie dostałem nic ale już nie chciało mi się iść do innego sklepu 😁

Gość Kiss
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Kiss napisał: Srebro nie jest materialem inwestycyjnym X czemu 😱

Sprawdź sobie ceny srebra. 

59 minut temu, Leżaczek napisał:

I co kupowała byś 6gram złota? 😄 

Ja? Pewnie, choćby dlatego, że lubię zlotą bizuterię.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować