Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaro2288

Sex za kasę z innym

Polecane posty

Gość Jaro2288

Mam od dawna fantazje zeby zobaczyć jak moja zona uprawia sex za kasę z innym na moich oczach jak jej to powiedzieć ? Pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek
16 godzin temu, Gość Jaro2288 napisał:

Mam od dawna fantazje zeby zobaczyć jak moja zona uprawia sex za kasę z innym na moich oczach jak jej to powiedzieć ? Pomożecie

chcesz być alfonsem własnej żony - żałosne. Współczuję jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona

raczej nie o to chodzi, to takie mocne, ale nie chodzi o to co napisałeś. mocna fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro2288

Po prostu kreci mnie zobaczyć jak inny wkłada w cipke mojej żony,wiem ze miała przedemna 4 innych facetów więc chyba kolejny to nie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBW

Lecz się, ty chory poj.ebie 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek
24 minuty temu, Gość Jaro2288 napisał:

Po prostu kreci mnie zobaczyć jak inny wkłada w cipke mojej żony,wiem ze miała przedemna 4 innych facetów więc chyba kolejny to nie problem...

co z tego, że miała czterech - teraz ty jesteś jej partnerem. Jeśli czuje się z tobą związana to jest problem. Mam wrażenie, że jesteś niedojrzałym facetem do stałych związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gary
58 minut temu, Gość Jaro2288 napisał:

Po prostu kreci mnie zobaczyć jak inny wkłada w cipke mojej żony,wiem ze miała przedemna 4 innych facetów więc chyba kolejny to nie problem...

Mnie kręciło do pierwszego razu.. sam namawiałem i wszystko zorganizowałem.  Dodatkowo wymyśliłem sobie że chce mieć wtedy na sobie pas cnoty, żeby nie mieć zjazdu jesli bym za szybko doszedł oglądając moja żonę z innym.  Gdy nadszedł ten dzień byłem cały czas podjarany.  W pracy co chwilę chodziłem do łazienki sobie ulżyć bo miałem mega chcice. Po powrocie do domu żonka założyła mi pas. Nameczyla się trochę, aż w końcu pod prysznic mnie wsadziła i zimną wodą potraktowała. Później przyszedł kochanek i się zaczęło.  Patrzyłem i prawie płakałem.  W końcu moja żona zauważyła co się dzieje i to przerwała.   Nigdy więcej tego nie zrobimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość Jaro2288 napisał:

Mam od dawna fantazje zeby zobaczyć jak moja zona uprawia sex za kasę z innym na moich oczach jak jej to powiedzieć ? Pomożecie

Niektórzy mają takie fantazje, ale czemu za kasę. Możesz znaleźć faceta który będzie z nia to robił na twoich oczach. Korzyść jest dla tego goscia  i dla Ciebie, a kto wie nawet może żonie pomysł się spodoba. Osobiście znam taki przypadek. I wcale nie za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gary napisał:

Mnie kręciło do pierwszego razu.. sam namawiałem i wszystko zorganizowałem.  Dodatkowo wymyśliłem sobie że chce mieć wtedy na sobie pas cnoty, żeby nie mieć zjazdu jesli bym za szybko doszedł oglądając moja żonę z innym.  Gdy nadszedł ten dzień byłem cały czas podjarany.  W pracy co chwilę chodziłem do łazienki sobie ulżyć bo miałem mega chcice. Po powrocie do domu żonka założyła mi pas. Nameczyla się trochę, aż w końcu pod prysznic mnie wsadziła i zimną wodą potraktowała. Później przyszedł kochanek i się zaczęło.  Patrzyłem i prawie płakałem.  W końcu moja żona zauważyła co się dzieje i to przerwała.   Nigdy więcej tego nie zrobimy. 

No nie mogę jaki do cholery pas cnoty😂😕?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olannna

Miałam kilku partnerów za kasę i nie widzę w tym nic złego. 

Zaczęło się przypadkowo krok po kroku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol
Dnia 11.12.2019 o 17:05, Gość Jaro2288 napisał:

Po prostu kreci mnie zobaczyć jak inny wkłada w cipke mojej żony,wiem ze miała przedemna 4 innych facetów więc chyba kolejny to nie problem...

Dla mojej żony byłem pierwszym, w trakcie małżeństwa wydarzyło się to i owo, obecnie ma trzech stałych klientów /partnerów robi to za pieniądze. Ja jednak nie miałem takiej fantazji to wyszło niestety w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, Gość Olannna napisał:

Miałam kilku partnerów za kasę i nie widzę w tym nic złego. 

Zaczęło się przypadkowo krok po kroku. 

 Krok po kroku? Czy krok w krok? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Karol napisał:

Dla mojej żony byłem pierwszym, w trakcie małżeństwa wydarzyło się to i owo, obecnie ma trzech stałych klientów /partnerów robi to za pieniądze. Ja jednak nie miałem takiej fantazji to wyszło niestety w życiu 

Chciałbym mieć taką żone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chciałbym mieć taką żone 

Nie wiesz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.12.2019 o 22:59, Gość Jaro2288 napisał:

Mam od dawna fantazje zeby zobaczyć jak moja zona uprawia sex za kasę z innym na moich oczach jak jej to powiedzieć ? Pomożecie

Napisz zonaspotkanie@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro2288
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Napisz zonaspotkanie@wp.pl 

Napisałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×