Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Friendzone

Czy związek z kobietą pod jakimś względem zupełnie inną

Polecane posty

Gość Gość Friendzone

rzeczywiście byłby kręcący czy to tylko takie fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

niekoniecznie inne towarzystwo,ale np.inny charakter jak mimo to,cos by nas połączyło bardzo i zdawalibysmy sprawę z różnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

Czy po jakimś czasie przestaloby być ciekawe i stałoby się wkurzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

Bo z kimś podobnym do siebie to oczywista sprawa,ale jak mogłoby być z kimś pod jakimś względem bardzo innym,ale na tyle inteligentnym,ze zdawalby sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć przeciwieństwa bardziej się przyciągają, ale częściej tylko na chwilę niż na dłużej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
58 minut temu, marawstala napisał:

Spróbuj to się dowiesz : )

Wolalbym z taką dla mnie,moze wyjdzie wkrótce z blizniaczym płomieniem.Natomiast z taką pod jakimś względem inna też wydaje mi się ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

zastanawia mnie jakby to działało,czy ludzie mieliby świadomość tych różnic,czy byłby pewien dreszczyk inności jak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

A doświadczenia innych mówią mi,ze takie sytuacje mogą się wręcz tragicznie skończyć.Ludzie tych różnic do wiadomości nawet nie przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

albo jesteście tacy sami i idziecie przez życie za rączkę dzieląc pasje, zainteresowania i spojrzenie na życie albo jesteście całkowicie różni i wspaniale się uzupełniacie albo jesteście różni i życie upływa wam na ciągłych wojnach ile związków tyle możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

albo jesteście tacy sami i idziecie przez życie za rączkę dzieląc pasje, zainteresowania i spojrzenie na życie albo jesteście całkowicie różni i wspaniale się uzupełniacie albo jesteście różni i życie upływa wam na ciągłych wojnach ile związków tyle możliwości

Pierwsza opcja to oczywistość,tu nie ma nad czym zastanawiać się,trzeba działać.Ta druga nie jest tak dobra jak 1,ale coś mnie w niej ciekawi i kręci.Niestety najczęściej spotkalem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×