Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Blizna 10 dni po cc, czy muszę iść do lekarza?

Polecane posty

Gość Kasia

Dziewczyny, moja blizna na zewnątrz wygląda dobrze,ładnie się goi, nie jest zaczerwieniona. Niepokoi mnie to, że pod nią czuję takie małe zgrubienia, jakby coś zrastało się nierównomiernie, w takich grudkach. Czy to jest po prostu tkanka tłuszczowa? Poczekać jeszcze trochę czy szukać lekarza? Minęło dopiero 10 dni.

Albo orientujecie się może czy jeśli mnie to będzie niepokoić to mogę po prostu iść na oddział ginekologiczny, gdzie pracuje lekarz który wykonywał cc, żeby to skonsultować? Wizyta prywatna to miesiąc czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też tak miałam, obejrzała to położna przy okazji wizyty patronazowej, powiedziała że hej zdaniem to nic niepokojącego, ale kazała skonsultować z ginekologiem na wizycie po połogu, chyba że wcześniej dzialoby się coś niepokojącego. Dotrwalam do wizyty, lekarz powiedział, że jest ok- minęło 4.5 roku i nic się nie wydarzyło, jakoś w międzyczasie to zniknęło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dobry pomysł, chociaż położna przyjdzie dopiero w przyszłym tygodniu. Postaram się wyluzować do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Też miałam takie zgrubienia. Pokazałam to położnej i kazała to nagrzewac. Grzałam ze 2-3 razy dziennie po kilka minut lampa solux i było lepiej. 

Możesz też spróbować zanim pójdziesz do lekarza. Zaszkodzić napewno Ci to nie zaszkodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Też miałam takie zgrubienia. Po miesiącu od cc nie było po nich śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Dzięki ogromne dziewczyny, nie będę na razie panikować. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę potwierdzić, że tego doswiadczył, byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdhdhdj

A szew już wyjęty masz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Różne rzeczy sie z blizną dzieją 😛 ale póki nie ropieje, nie paćka sie itd to chyba ok. A do lekarza który prowadził ciążę nie da rady sie "wcisnąć" bez kolejki? Jak powiesz jaka jest sytuacja to może Cię gdzieś upchnie w grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
3 godziny temu, Gość Gdhdhdj napisał:

A szew już wyjęty masz ? 

Tak, po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
2 godziny temu, Gość Jaa napisał:

Różne rzeczy sie z blizną dzieją 😛 ale póki nie ropieje, nie paćka sie itd to chyba ok. A do lekarza który prowadził ciążę nie da rady sie "wcisnąć" bez kolejki? Jak powiesz jaka jest sytuacja to może Cię gdzieś upchnie w grafiku

Na zewnątrz jest naprawdę ok, przy zdejmowaniu szwów lekarz skomentował, że wygląda wyjątkowo dobrze. Wtedy nie zauważyłam tych zgrubień więc o nie nie pytałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.12.2019 o 11:57, Gość Lorelei napisał:

Też miałam takie zgrubienia. Pokazałam to położnej i kazała to nagrzewac. Grzałam ze 2-3 razy dziennie po kilka minut lampa solux i było lepiej. 

Możesz też spróbować zanim pójdziesz do lekarza. Zaszkodzić napewno Ci to nie zaszkodzi. 

To jakaś reklama lampy czy coś? Pierwszy raz słyszę o jakimś nagrzewaniu blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×