Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Barbara

Ortopeda

Polecane posty

Gość Barbara

Fachowca ortopedy szukam od stawu skokowego martwica ktoś polecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy urazach czy kontuzjach bardzo pomaga normobaria. Stymuluje regenerację tkanek, przyspiesza gojenie się ran, urazów kostno-stawowych. Wpływa też na odbudowę kości. Tak jak ja w Józefowie chodzę do Cellife, to sporo jest osób po różnych kontuzjach właśnie. Sportowcy też z tego chętnie korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie ma jednak jako takich badań, które potwierdzałyby pozytywne działanie tej metody. Sportowcy, jak i wszyscy świadomi ludzie stawiają raczej na profesjonalne kliniki ortopedyczne. Jeśli miałbym taką polecić, to byłaby to placówka Orthosport zlokalizowana w Szczecinie. Polecam szczególnie wybrać się do dr Macieja Karaczuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Wrocławia i moim ortopedą jest doktor Patkowski z Orthos. Jestem ogromnie zadowolona z przbiegu zabiegu jak i z podejścia lekarza do pacjenta. Wszystko wytłumaczył, interesował się. Lekarz na medal

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie świetna jest doktor Moczko z Orthos. znakomita lekarka z ogromną wiedzą, która w przystępny sposób potrafi przekazać swoją wiedzę ma indywidualne podejście, poświęca pacjentowi dużo uwagi.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem pacjentką Pani Moczko z Orthos i potwierdzam, że jest super. Kiedy zdarza mi się jakiś uraz (a czasem się zdarza eh) to zawsze Pani Moczko mnie ratuje i polecam ją wszystkim znajomym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie o Orthos można znaleźć dużo dobrych opinii w internecie i jeśli chodzi o problemy ortopedyczne to musze przyznać, że sa prawdziwe. Przede wszystkim lekarze mają tam super podejście do pacjenta i wszystko dobrze tłumaczą. No i są skuteczni!  Więc jak jakiś problem to najlepiej tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamany szukałem pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), po przeczytaniu wielu artykułów to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) trafiłem na dobrego ortopedę z Poznania doktora Wojciecha Ratajczaka przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej zalecił mi  stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarboxylated , MSM   i maść konopna Themrolka extra kupiłem w aptece  konopnej  w Poznaniu Konopna Farmacja podejrzewam że można zamówić z ich strony  także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłem tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek chodził regularnie do ortopedy, nawet prywatnie...

Jednak kiedy miał już poważniejsze problemy, zamówiłam mu przez Internet laskę ortopedyczną...

Podpowiem zainteresowanym, warto wpisać w wyszukiwarce "ArtDeco sklep laski"

Solidnie wykonane i dziadek dziękował że teraz będzie miał podparcie😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2023 o 14:56, SkalskaW napisał:

Kraków najlepszy ortopeda dr. Więcek Rafał! 

Też u niego była i zachwalam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×