Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

glampaula

Polecane posty

Oglądałam różowego boxa. Portmonetka, breloczek, długopis, opaska na włosy i zdjęcie Pauli 😆 te rzeczy wyglądały jak gadżety z gazetek dla przedszkolaków.

Moja siostra kupiła dwa razy boxa od niej dla córki i po obejrzeniu zawartości zabroniła jej oglądać Paulę.

Taki chiński badziew za niemałe pieniądze był w środku że szok. Długopisiki, drażetki, breloczki, konfetti, jakieś spinki do włosów i oczywiście to sławetne zdjęcie z autografem.

• Haha 1

Powiem wam, że kiedyś jak zaczynała i jeszcze nagrywała w domu rodzinnym to zdarzało mi się ją oglądać bo lubiłam jej filmiki modowe i no mało było wtedy youtuberek. Potem nagle przekształciła swój kanał w taki pod małe dzieci. Kiedyś nawet widziałam jak jakaś matka szła z dzieckiem w galerii i dziecko może 3-4 lata oglądało ją na telefonie. Ja jej fenomenu nie rozumiem bo ona jakaś taka dla mnie nudna jest, po prostu. A tak z ciekawości to ona ma kogoś, jest w związku czy sama się przeprowadziła do tego Wrocławia?

Trochę ironia, ze czepia się lusterek w kalendarzach a sama wciska swoim fanom chińskie badziewie 🤔

• Like 1

Nie wiem dlaczego, ale ona mi się kojarzy z taką cwaniarą. Zresztą pewnie dlatego że jest taka cwana i obrotna to dorobiła się niemałych pieniędzy. Mi jej sposób mówienia – takie szybkie trajkotanie, kojarzy się z tymi przedstawicielami handlowymi którzy wciskają różne przedmioty i zachwalają żeby tylko sprzedać. Teraz jeszcze żeby więcej zarobić to jest przedstawicielem termomiksa. Pamiętam jak z 2 lata temu była taka akcja, że ona na YouTube robiła taki live, w trakcie którego dzieci wpłacały pieniądze a ona do nich dzwoniła chyba. Spryciara jest, sprzedaje to chińskie badziewie i się dziewczyna dorabia na naiwniakach. 

• Like 2
  • Thanks 2

17 minut temu, multipanterka napisał:

Nie wiem dlaczego, ale ona mi się kojarzy z taką cwaniarą. Zresztą pewnie dlatego że jest taka cwana i obrotna to dorobiła się niemałych pieniędzy. Mi jej sposób mówienia – takie szybkie trajkotanie, kojarzy się z tymi przedstawicielami handlowymi którzy wciskają różne przedmioty i zachwalają żeby tylko sprzedać. Teraz jeszcze żeby więcej zarobić to jest przedstawicielem termomiksa. Pamiętam jak z 2 lata temu była taka akcja, że ona na YouTube robiła taki live, w trakcie którego dzieci wpłacały pieniądze a ona do nich dzwoniła chyba. Spryciara jest, sprzedaje to chińskie badziewie i się dziewczyna dorabia na naiwniakach. 

watpie by sie dorobila jakiejs fortuny. nikt komu sie dobrze w zyciu wiedzie nie musi pedzlowac termomiksow. to przeciez w gruncie rzeczy mlm. 

• Like 1
  • Thanks 1

10 godzin temu, kurdebella napisał:

watpie by sie dorobila jakiejs fortuny. nikt komu sie dobrze w zyciu wiedzie nie musi pedzlowac termomiksow. to przeciez w gruncie rzeczy mlm. 

Może jej jeszcze mało. Albo się nudzi na codzień.

Nie znam jej tak dokładnie, od zawsze wydawała mi się zbyt infantylna. Ale sądzę, że to jej kreacja na yt, żeby z dzieci wydoić hajsiwo.

Przede wszystkim nie może pochodzić z biednej rodziny, jak pamiętam stary kontent, nie wydaje mi się, żeby żyli w biedzie. Ale mogę się mylić, no bo nie byłam nigdy jej fanką, tylko tak kojarzę.

Na mieszkania spokojnie by sobie mogła zarobić z yt, a wiadomo, że nieruchomości to genialna inwestycja.

Myślę, że ona może mieć naprawdę ogarniętą sytuację. Tylko no, jej filmy celują w konkretną grupę odbiorców, dzieci. Przez co wychodzi z niej taka stara malutka, dorosła kobieta, ale mówiąca dziecinnym głosem, trajkotająca, byleby nie było ciszy na filmach, żeby dzieci nie wyłączyły.

Uważam, że rzeczy, które sprzedaje w swoimi sklepie są bardzo niskiej jakości i jakieś to wszystko takie pstrokate, ale oczywiście co komu pasuje.... 

Ja akurat jestem starsza a oglądam te jej kalendarze od dwóch lat tak dla oderwania się. Też byłam w szoku jak powiedziała, w tamtym roku, że wydała 20 tysięcy gdzie dla mnie harującą za najniższą na takie pieniądze prawie rok jest to niepojęte. W tym 16 tysięcy ale zauważyłam, że więcej pokazywała taniego badziewia, pewnie poleciała w ilość, oby filmik i oglądalność była. Vlogmasy choć kilka obejrzałam na ogół nudne jak flaki z olejem, szkoda czasu na oglądanie np. czyjegoś spaceru po parku. Bezsens. Zero kreatywności. Jednak jak już to zauważyłyście dziewczyna ma łeb na karku bo robi to co najlepiej się sprzedaje i ona dobrze zdaje sobie z tego sprawę bo więcej jest odbiorców płytkich treści, tylko nieliczni youtuberzy z konkretnymi projektami się wybili. A u niej wszystko tak jakby bez wysiłku bo i nie powie nic konkretnego o kosmetyku (a można wystarczy popatrzeć np. na to jak kalendarze pokazuje Pondi) i przeczyta niepoprawnie, choć uczyła się niemieckiego i francuskiego to nawet w tych językach nie potrafi. Czasem próbuje przekazać coś wartościowego jak choćby namawianie do badania się ale z drugiej strony nie zna szarego życia dziewucha. Bo co z tego jak powie badajcie się, ja zrobiłam badania prywatnie zapłaciłam 1000 zł bla bla bla ale warto. Potem była operacja i też gadka moralizatorska ale z drugiej stron: no ja poszłam prywatnie, kosztowało mnie to 12 tysięcy ale po prostu nie wytrzymałabym czekania. Choć ona nie jest winna temu, że ja ciężko choruję, mam mało pieniędzy i wywalam co miesiąc dużo kasy w aptece ale takie gadanie mnie wkurza jako osobę, która zdana na NFZ nie ma zlecanych badań, choć powinna co pół roku, a ma raz na kilka lat, czeka na wizytę do specjalisty kilka miesięcy itp. a prywatnie to już jak nie ma innego wyjścia gdzie obciążeniem jest wydatek nawet 100 zł za wizytę. Podobnie z termomixem ostatnio jak zachęcała, że warto i przecież jak kogoś nie stać to przecież są raty. I oczywiście wyszło Szydło z worka, jest przedstawicielem. Kiedyś jej napisałam odnośnie tego komentarze w grzeczny sposób ale oczywiście zero reakcji, za to pełno serduszek przy komentarzach: Paula jesteś najlepsza, kocham cię. No to można się faktycznie domyśleć kto ogląda. A to nawoływanie aby zostawić w komentarzu serduszko, kropkę cokolwiek dla zasięgów no to wiadomo o co chodzi... 

2 godziny temu, PrzyPau2 napisał:

A dziś ogłosiła, że wyprowadzi się za granicę. Jeszcze mówiła, ze myślała o kupnie domu. Ciekawe gdzie ja poniesie.

Wlasnie miałam pytać, bo ona wyprowadziła się do Trójmiasta, gdzie wynajęła mieszkanie. A potem ciągle we Wrocławiu albo Siedlcach. Ma zamiar wrócić do tego wynajętego mieszkania w Gdańsku czy już nie?

17 minut temu, PrzyPau2 napisał:

Mówiła że będzie wracać do Polski. Ale gdzie konkretnie to nie wiem. Bardziej się skupiła na wyprowadzce i powodach tej wyprowadzki.

A to gdzie ona teraz mieszka? 

17 minut temu, PrzyPau2 napisał:

Z tego co kojarzę to Wrocław. Tam ma chyba 2 mieszkania.

Czyli z Gdańska już zrezygnowala

34 minuty temu, PrzyPau2 napisał:

Aż tak się nie zagłębiam. Ale pamiętaj. Kupuj termomixa a do każdego zamówienia zdjęcie z autografem🤣🤣

😂😂😂 A sumie ja nie mam czasu żeby ją jakoś śledzić, ciekawe co tak zmienia miejsca zamieszkania.

Ponoć nic ją tu nie trzyma, i jest oburzona sytuacją w kraju i tym jak przedsiębiorcy dostają po tyłku od rządu. W sumie tu się z nią zgadzam i trzeba przyznać, że ma zdrowe podejście do życia i odwagę. A pracować w ten sam sposób może gdziekolwiek. 

Chociaż z tą jej zaradnością to zależy co jej pasuje. Ktoś kiedyś zapytał czy zrobi rozdanie z tych kalendarzy to powiedziała, że nie bo to trzeba się z tego rozliczać i to nie taka prosta sprawa🤣 a działalność jakoś umie poprowadzić. I to jest naciągane bo jak sprzedaje te kosmetyki to też po przekroczeniu pewnej kwoty trzeba się rozliczyć. 

4 minuty temu, Rinka napisał:

Ponoć nic ją tu nie trzyma, i jest oburzona sytuacją w kraju i tym jak przedsiębiorcy dostają po tyłku od rządu. W sumie tu się z nią zgadzam i trzeba przyznać, że ma zdrowe podejście do życia i odwagę. A pracować w ten sam sposób może gdziekolwiek. 

Chociaż z tą jej zaradnością to zależy co jej pasuje. Ktoś kiedyś zapytał czy zrobi rozdanie z tych kalendarzy to powiedziała, że nie bo to trzeba się z tego rozliczać i to nie taka prosta sprawa🤣 a działalność jakoś umie poprowadzić. I to jest naciągane bo jak sprzedaje te kosmetyki to też po przekroczeniu pewnej kwoty trzeba się rozliczyć. 

Skoro zarobiła na dwa mieszkania w wieku 20 paru lat to chyba nie ma tak źle 😁😁😁 a to za granicą będzie pięknie. Już to widzę...

Ja myślę, że chodzi o to, że nie ma męża, dzieci i pracy jak zwykły szary człowiek więc nie jest uwiązana tutaj a mieszkania nawet jak zostaną to jest to inwestycja. A zarabiać tak jak zarabia dotychczas może też w innym kraju. A szumnie reklamowany Polski Ład dobije przedsiębiorców zamiast pomóc. To co się u nas dzieje to jest masakra, idziemy na dno. Dlatego kto może ucieka. 

10 godzin temu, Rinka napisał:

ale skoro firmę ma w Polsce zarejestrowana...to co?zamknie? 😛

• Like 1

Kurcze, dawno jej nie oglądałam bo odkąd zaczęła odwalać te kalendarze i treści dla 10 letnich dziewczynek to się z nią pożegnałam - a jesteśmy w tym samym wieku 😄 Teraz jak mnie zaciekawiłyście tym, że się przeprowadza to wpadłam na kanał i kurcze, fajna laska z niej. Fajnie się wypowiada i fajnie się ją słucha. Szkoda, że ciągle celuje w nastolatki, bo fajnie by się ją oglądało jakby tworzyła treści dla rówieśników.

18 minut temu, pinkyy napisał:

Kurcze, dawno jej nie oglądałam bo odkąd zaczęła odwalać te kalendarze i treści dla 10 letnich dziewczynek to się z nią pożegnałam - a jesteśmy w tym samym wieku 😄 Teraz jak mnie zaciekawiłyście tym, że się przeprowadza to wpadłam na kanał i kurcze, fajna laska z niej. Fajnie się wypowiada i fajnie się ją słucha. Szkoda, że ciągle celuje w nastolatki, bo fajnie by się ją oglądało jakby tworzyła treści dla rówieśników.

A też spoko mówi o chorobach tarczycy i o zdrowiu, poleca fajnych dietetyków i kursy. Mogłaby trochę to rozwinąc, pokazywać zdrowe przepisy itd

• Like 1

Ja ją lubię. Widać, że jest ogarnięta, dobrze się jej słucha. Na kanale GlamPaula ma więcej ciekawych treści, bo ten drugi to już stricte pod dzieciarnię zrobiony. Ja jej życzę powodzenia, jest młoda, nie ma zobowiązań, niech szuka swojego miejsca na ziemi 🙂

Ja tez ja lubie, ale czasami gada takie glupoty, ze masakra 😂 zwlaszcza przy kalendarzach tak nawijala bez myslenia. Szkoda, ze tak malo pokazuje gotowanie w termomixie i ogolnie foodvlogi by byly fajne u niej. 

Napisano (edytowany)

Aszaplumplum napisała że nie przyjaźniła się z Paula tylko były koleżankami i nie mają kontaktu od 6 lal ale nie było żadnej kłótni tylko poszły w swoje strony 

I mieszkały razem 10 miesiecy

Edytowano przez kokossa

Paula przygotowuje się do ciąży xD

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się