Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Warszawiak z urodzenia

Czy waszym zdaniem w Płocku, Wałbrzychu czy Opolu tj miastach nieco ponad stutysięcznych wszyscy się znają i dodatkowo wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą i plotkują

Polecane posty

Gość Warszawiak z urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Warszawiak z urodzenia napisał:

kałbuc czemu nazwałes sie warszawiak z urodzenia jak ty nigdy nie byles w innej wsi niz opole i polkowskie?? a co do pytania to nie porownuj normalnych miast jak walbrzych i plock do wsi opole 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak z urodzenia
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

kałbuc czemu nazwałes sie warszawiak z urodzenia jak ty nigdy nie byles w innej wsi niz opole i polkowskie?? a co do pytania to nie porownuj normalnych miast jak walbrzych i plock do wsi opole 🙂

Po pierwsze nie jestem żaden Kałbuc, a po drugie mieszkam w Warszawie od urodzenia i masz urojenia myśląc że piszesz tu z jedną osobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak z urodzenia
5 minut temu, Gość gosc napisał:

kałbuc czemu nazwałes sie warszawiak z urodzenia jak ty nigdy nie byles w innej wsi niz opole i polkowskie?? a co do pytania to nie porownuj normalnych miast jak walbrzych i plock do wsi opole 🙂

To NIE ja założyłem ten temat i chyba lepiej wiem od ciebie, a po drugie skurrwysynie Opole w przeciwieństwie do Płocka i Wałbrzycha jest MIASTEM wojewódzkim i czemu Płock i Wałbrzych mające nieco mniej mieszkańców niż Opole nazywasz miastami, a Opole wsią? A po drugie byłem wiele razy we Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Poznaniu czy nawet w Krakowie i Czestochowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak z urodzenia
5 minut temu, Gość gosc napisał:

kałbuc czemu nazwałes sie warszawiak z urodzenia jak ty nigdy nie byles w innej wsi niz opole i polkowskie?? a co do pytania to nie porownuj normalnych miast jak walbrzych i plock do wsi opole 🙂

To NIE ja założyłem ten temat i chyba lepiej wiem od ciebie, a po drugie skurrwysynie Opole w przeciwieństwie do Płocka i Wałbrzycha jest MIASTEM wojewódzkim i czemu Płock i Wałbrzych mające nieco mniej mieszkańców niż Opole nazywasz miastami, a Opole wsią? A po drugie byłem wiele razy we Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Poznaniu czy nawet w Krakowie i Czestochowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Warszawiak z urodzenia napisał:

To NIE ja założyłem ten temat i chyba lepiej wiem od ciebie, a po drugie skurrwysynie Opole w przeciwieństwie do Płocka i Wałbrzycha jest MIASTEM wojewódzkim i czemu Płock i Wałbrzych mające nieco mniej mieszkańców niż Opole nazywasz miastami, a Opole wsią? A po drugie byłem wiele razy we Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Poznaniu czy nawet w Krakowie i Czestochowie 

hahahaha zapomniales zmienic nazwe użytkownika schizofreniku XDD kładz sie juz do lozka na wodociągowej zaraz pielęgniarka przyniesie "witaminki" i poczujesz sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak z urodzenia
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

hahahaha zapomniales zmienic nazwe użytkownika schizofreniku XDD kładz sie juz do lozka na wodociągowej zaraz pielęgniarka przyniesie "witaminki" i poczujesz sie lepiej

Widzisz celowo napisałem pod nickiem warszawiak z urodzenia dlatego żeby sprawdzić czy odróżnisz moje wpisy od cudzych i co 😄 jesteś na tyle głupi że wszystkie wpisy bierzesz za moje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Warszawiak z urodzenia napisał:

Widzisz celowo napisałem pod nickiem warszawiak z urodzenia dlatego żeby sprawdzić czy odróżnisz moje wpisy od cudzych i co 😄 jesteś na tyle głupi że wszystkie wpisy bierzesz za moje 😄

tak, celowo, nie zdązyłeś zmienic nicku bo jestes w szale schizofrenicznym i nie panujesz nad sobą. A twoj styl pisania kazdy tu juz jest w stanie rozpoznać. Nie mowiac juz o tym ze zaden inny czlowiek nie pyta o tą smieszną wieś opole oprocz ciebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak z urodzenia

Czyli ci udowodniłem że sam mnie prowokujesz skurrwysynie i doskonale o tym wiesz że się pode mnie podszywasz skurrwysynie i co? i doskonale o tym wiesz, kurrwa mać czemu nazywasz mnie schizofrenikiem, skoro NIE mam schizofrenii ani zwidów i omamów i ty nie jesteś psychiatrą więc nie masz prawa mnie diagnozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Warszawiak z urodzenia napisał:

Czyli ci udowodniłem że sam mnie prowokujesz skurrwysynie i doskonale o tym wiesz że się pode mnie podszywasz skurrwysynie i co? i doskonale o tym wiesz, kurrwa mać czemu nazywasz mnie schizofrenikiem, skoro NIE mam schizofrenii ani zwidów i omamów i ty nie jesteś psychiatrą więc nie masz prawa mnie diagnozować

idz zapytaj joanny kałbuc czy jak byla z toba w ciazy to ktoś ją kopał po brzuchu czy ta schizofrenia ci sie zrobiła po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów Mateusz Monika 2
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tak, celowo, nie zdązyłeś zmienic nicku bo jestes w szale schizofrenicznym i nie panujesz nad sobą. A twoj styl pisania kazdy tu juz jest w stanie rozpoznać. Nie mowiac juz o tym ze zaden inny czlowiek nie pyta o tą smieszną wieś opole oprocz ciebie 🙂

Opole to wieś skurrwysynie tak? To dlaczego Opole ma 128 tysięcy mieszkańców i ma prawa miejskie i jest miastem na prawach powiatu i dodatkowo jest miastem wojewódzkim i stolicą województwa Opolskiego? To dlaczego skurrwysynie, a po drugie NIE wmawiaj mi schizofrenii bo NIE jesteś psychiatrą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów Mateusz Monika 2
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

idz zapytaj joanny kałbuc czy jak byla z toba w ciazy to ktoś ją kopał po brzuchu czy ta schizofrenia ci sie zrobiła po porodzie

Kurrwa mać ile razy mam ci to kurrwa tłuku powtarzać że NIE mam stwierdzonej schizofrenii skurrwysynie ile razy mam ci to tłuku powtarzać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Namysłów Mateusz Monika 2 napisał:

Opole to wieś skurrwysynie tak? To dlaczego Opole ma 128 tysięcy mieszkańców i ma prawa miejskie i jest miastem na prawach powiatu i dodatkowo jest miastem wojewódzkim i stolicą województwa Opolskiego? To dlaczego skurrwysynie, a po drugie NIE wmawiaj mi schizofrenii bo NIE jesteś psychiatrą 

a dlaczego sie podszywasz pod warszawiaka od urodzenia? i czy w twojej dokumentacji z wodociągowej jest tylko schizofrenia omamy i zwidy czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a dlaczego sie podszywasz pod warszawiaka od urodzenia? i czy w twojej dokumentacji z wodociągowej jest tylko schizofrenia omamy i zwidy czy cos jeszcze?

Jaki ty masz cel idi/oto we wmawianiu chorób i zaburzeń których nie mam? ile razy mam ci to jeszcze powtarzać że nie mam schizofrenii ani zwidów i omamów i nie mam tego w dokumentacji medycznej i jaki masz w tym cel wmawiając mi schizofrenię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
6 minut temu, Gość gosc napisał:

a dlaczego sie podszywasz pod warszawiaka od urodzenia? i czy w twojej dokumentacji z wodociągowej jest tylko schizofrenia omamy i zwidy czy cos jeszcze?

Skoro ty kurrwa mać możesz się pode mnie podszywać wmawiając mi choroby psychiczne, to ja mogę się podszywać pod kogo chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kobiet oszukanych przez Pana Przemysława Ciesielskiego.Obecnie zamieszkałego w Płocku.Pracuje w restauracji Mostowa jako szef kuchni.

Pan ten działał przez wiele lat w UK ale rok temu uciekł przed angielskim wymiarem sprawiedliwości i komornikami do Plocka.

Ciesielski wyszukuje kobiety niezależne finansowo i z premedytacja je okrada.

Prosze o kontakt jesli któraś z Was miala wątpliwa przyjemność poznać tego Pana.

adres e-mail delight12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×