Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kapeć

właśnie skończyłem sobie marszczyć konia

Polecane posty

Gość Kapeć

gnietłem go przez 2 godziny i 15 minut, za każdym razem kiedy czułem że już zaraz pryśnie to na chwilę przerywałem i potem zaczynałem znowu marszczyć, dzięki temu wytrzymał mi przez ponad 2 godziny i miło spędziłem popołudnie. męcząc fiflaka wypiłem sobie 3 piwa i paliłem epapierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapeć
13 minut temu, HARABSERAPEL napisał:

CZY DA SIĘ BYĆ GORSZYM PODCZŁOWIEKIEM?

gorszym od ciebie to bardzo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kapeć napisał:

gorszym od ciebie to bardzo ciężko

MIAŁEM NA MYŚLI CIEBIE I TWOJE PLEBEJSKIE ZACHOWANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, HARABSERAPEL napisał:

MIAŁEM NA MYŚLI CIEBIE I TWOJE PLEBEJSKIE ZACHOWANIE.

A TY WALIŁEŚ JUŻ DZISIAJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapeć
4 minuty temu, HARABSERAPEL napisał:

MIAŁEM NA MYŚLI CIEBIE I TWOJE PLEBEJSKIE ZACHOWANIE.

ode mnie też ciężko być gorszym podczłowiekiem, ale tobie się to udało, w byciu podczłowiekiem osiągnąłeś mistrzostwo i chyba nikt już cię nie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kapeć napisał:

ode mnie też ciężko być gorszym podczłowiekiem, ale tobie się to udało, w byciu podczłowiekiem osiągnąłeś mistrzostwo i chyba nikt już cię nie przebije

SYNU, ALE TY NIC O MNIE NIE WIESZ. ZA TO JA MOGĘ O TOBIE NAPISAĆ ŻE JESTEŚ TYPEM KTÓRY PRZEZ PONAD DWIE GODZINY MARSZCZYŁ FREDA PIJĄC SZCZYNY I TRUJĄC SIĘ EPAPIEROSEM.

 

6 minut temu, Gość gosc napisał:

A TY WALIŁEŚ JUŻ DZISIAJ?

TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, HARABSERAPEL napisał:

SYNU, ALE TY NIC O MNIE NIE WIESZ. ZA TO JA MOGĘ O TOBIE NAPISAĆ ŻE JESTEŚ TYPEM KTÓRY PRZEZ PONAD DWIE GODZINY MARSZCZYŁ FREDA PIJĄC SZCZYNY I TRUJĄC SIĘ EPAPIEROSEM.

 

TAK.

DISTROJ E FAJKA I TAK LEPSZE OD ZWYKŁEGO PETA BO PRZYNAJMNIEJ W MIESZKANIU NIE JEEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

DISTROJ E FAJKA I TAK LEPSZE OD ZWYKŁEGO PETA BO PRZYNAJMNIEJ W MIESZKANIU NIE JEEBIE

JESZCZE TEN SYF W MIESZKANIU JARASZ, NIEŹLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, HARABSERAPEL napisał:

JESZCZE TEN SYF W MIESZKANIU JARASZ, NIEŹLE.

Co jest nie tak w elektronikach?, wyjaśnij trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapeć

kiedy tylko tu nie wejdę to widzę jakieś twoje wypociny tak głuuupie że aż szkoda słów, więc wiem o tobie tyle że twoja inteligencjjja jest na bardzo niskim poziomie, tak niskim że nawet praawwikowi ciężko być jeszcze niżej, a to o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeruy
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Co jest nie tak w elektronikach?, wyjaśnij trollu.

Wiele osób przez te e-pety zmarło!! Lepszy zwykły pet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Eeruy napisał:

Wiele osób przez te e-pety zmarło!! Lepszy zwykły pet.

Ja e-pety pale już chyba z 5lat a zwykłe okazjonalnie. Ale z tego co pamiętam każdy pisał ze zwykły pet szkodzi bardziej od e-peta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, HARABSERAPEL napisał:

JESZCZE TEN SYF W MIESZKANIU JARASZ, NIEŹLE.

Bicu sam widziałem jak palisz pety przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja e-pety pale już chyba z 5lat a zwykłe okazjonalnie. Ale z tego co pamiętam każdy pisał ze zwykły pet szkodzi bardziej od e-peta

To oczywiste że zwykłe są dużo bardziej szkodliwe niż elektroniki, tylko zacofane oszołomy ciągle jeszcze uważają że elektroniczne są gorsze bo to dla nich nowość której nie potrafią zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

epapierosy to narzędzie do depopulacji ziemi, to masoński wynalazek, w tych płynach oprócz nikotyny są różne trucizny, nie zabijają od razu by się nikt nie kapnął, ale po paru latach masz nowotwór gwarantowany, jest mnóstwo filmików o tym i artykułów, a w stanach paru wysoko postawionych ludzi którzy ośmielili mówić się o tym publicznie padło ofiarą seryjnego s,a,mo,b,ój,c,y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Zwierzeta nie Lubia marszczenia. Pote taki krzywy Kon wychodzi ze stajni, a krowy na Lace smieja sie. No- moze i to jest sposob na to aby wiecej mleka dawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

epapierosy to narzędzie do depopulacji ziemi, to masoński wynalazek, w tych płynach oprócz nikotyny są różne trucizny, nie zabijają od razu by się nikt nie kapnął, ale po paru latach masz nowotwór gwarantowany, jest mnóstwo filmików o tym i artykułów, a w stanach paru wysoko postawionych ludzi którzy ośmielili mówić się o tym publicznie padło ofiarą seryjnego s,a,mo,b,ój,c,y...

CO TY SMAKOSZ PIEERDOLISZ WYSTRASZYŁEŚ MNIE TERAZ KALEKO

CHYBA BEDZIE TRZEBA WRÓCIĆ DO ZWYKŁYCH PETÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

epapierosy to narzędzie do depopulacji ziemi, to masoński wynalazek, w tych płynach oprócz nikotyny są różne trucizny, nie zabijają od razu by się nikt nie kapnął, ale po paru latach masz nowotwór gwarantowany, jest mnóstwo filmików o tym i artykułów, a w stanach paru wysoko postawionych ludzi którzy ośmielili mówić się o tym publicznie padło ofiarą seryjnego s,a,mo,b,ój,c,y...

Fan teorii spiskowych, wierzący tylko w wybrane zmanipulowane artykuły lecz odrzucający fakty oraz naukowe badania, które do tej pory nie wykazały żadnego powiązania epapierosów z nowotworami, a te urządenia są na rynku już od ładnych kilkunastu lat.

W smakowych płynach do epapierosów jest kilka szkodliwych substancji, w zwykłych fajkach jest ich kilka tysięcy i to w większym stężeniu.

Najlepiej używać płynów bezsmakowych bo tam tego góówna jest najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapeć
15 minut temu, Gość Krzysztof napisał:

Zwierzeta nie Lubia marszczenia. Pote taki krzywy Kon wychodzi ze stajni, a krowy na Lace smieja sie. No- moze i to jest sposob na to aby wiecej mleka dawaly.

koń to jest stworzenie boże - bez marszczenia żyć nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zglaszam na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Jarek napisał:

Fan teorii spiskowych, wierzący tylko w wybrane zmanipulowane artykuły lecz odrzucający fakty oraz naukowe badania, które do tej pory nie wykazały żadnego powiązania epapierosów z nowotworami, a te urządenia są na rynku już od ładnych kilkunastu lat.

W smakowych płynach do epapierosów jest kilka szkodliwych substancji, w zwykłych fajkach jest ich kilka tysięcy i to w większym stężeniu.

Najlepiej używać płynów bezsmakowych bo tam tego góówna jest najmniej.

bo te badania są spreparowane, jak sie profesorkom podsypie kasiore to zrobią takie wyniki jakie chcą ci którzy płacą, jesteś naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
10 minut temu, Gość gość napisał:

bo te badania są spreparowane, jak sie profesorkom podsypie kasiore to zrobią takie wyniki jakie chcą ci którzy płacą, jesteś naiwny

nie, to te artykuły o szkodliwości epapierosów są spreparowane, wiadomo że na zwykłych fajkach jest dużo większy zarobek i kto bardziej manipuluje badaniami. Jedni i drudzy mają swoje lobby ale to producentom tytoniu bardziej zależy żeby ludzie nie przerzucali się na elektronikę. Zresztą jak ktoś przez lata palił normalne papierosy i elektroniczne to sam czuje co jest mniej szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamień

Ja tam smażę e-kiepa i jestem zadowolony, wydaję na to 30zł tygodniowo (2 liquidy i grzałka na tydzień), a jakbym palił paczkę papierosów dziennie to bym wydawał ponad 100zł na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walenty Gruszka

koń zmarszczony to koń zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×